Hulajnoga doskonała, czyli Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Hulajnoga doskonała, czyli Xiaomi Electric Scooter 3 Lite

Jeśli szukasz niezawodnego i wygodnego środka transportu, polecamy Xiaomi Electric Scooter 3 Lite. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, łatwym i szybkim składaniem oraz kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu łatwo ją przenosić. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego to właśnie ten model to idealny zakup na zbliżającą się wiosnę!

Co dobrego w środku?

Hulajnoga Xiaomi Electric Scooter 3 Lite jest wyposażona w silnik o mocy znamionowej 300W, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 20 km/h. Przeprojektowana rama zapewnia wysoką wytrzymałość, przy znacznie zmniejszonej wadze konstrukcji.

Wbudowana bateria o pojemności 5200mAh pozwala na pokonanie trasy do 20 km bez konieczności ładowania. Tak rozbudowane ogniwo zdecydowanie ułatwi przemieszczanie się na krótkie odległości z domu do szkoły lub pracy oraz drogę powrotną.

Wygoda przede wszystkim

Komfort jazdy to bardzo ważny aspekt dla projektantów Xiaomi. Nowa hulajnoga elektryczna została wyposażona w ergonomiczną kierownicę oraz szerszy o 10mm pokład zapewniający większą stabilność i bezpieczeństwo.

Dużą wagę przyłożyli również do stworzenia innowacyjnej konstrukcji, która nie dość, że może pochwalić się minimalistycznym designem, to wpływa również na wygodę przechowywania pojazdu. Wystarczą trzy proste kroki i możesz hulajnogę z łatwością złożyć i zabrać ze sobą do mieszkania czy sklepu.

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite to doskonały wybór dla osób poszukujących bezpiecznego i pewnego środka transportu. Wysoka jakość wykonania, kompaktowe rozmiary i ergonomiczny design sprawiają, że jazda hulajnogą jest przyjemna i komfortowa. Spraw sobie już dziś prezent na wiosnę i wybierz Xiaomi Electric Scooter 3 Lite na Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.