Douszne słuchawki Bluetooth - Redmi Buds 4 Lite

Douszne słuchawki Bluetooth - Redmi Buds 4 Lite

Redmi Buds 4 Lite to najnowsze bezprzewodowe słuchawki firmy Xiaomi, znanej z produkcji jakościowych produktów w przystępnych cenach. Słuchawki te są młodszym bratem Redmi Buds 3 Pro, które zostały wydane w 2021 roku i obiecują podobną wydajność w niższej cenie.

Wygodne i kompaktowe

Redmi Buds 4 Lite mają elegancki i minimalistyczny design z małym, okrągłym głośnikiem, który wygodnie leży w uchu. Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym - i są wyposażone w kompaktowe etui ładowania, które łatwo zmieści się w kieszeni. Etui ma matowe wykończenie i posiada port USB typu C do ładowania.

Precyzyjne wykonanie

Redmi Buds 4 Lite są zaprojektowane dla całodziennego komfortu, z lekkim i ergonomicznym designem, który zapewnia pewne i wygodne dopasowanie. Słuchawki są wyposażone w trzy różne rozmiary końcówek dousznych, dzięki czemu można wybrać rozmiar, który najlepiej pasuje do twoich uszu. Końcówki douszne są wykonane z miękkiego silikonu, co zapewnia wygodne dopasowanie i pomaga blokować zewnętrzne dźwięki.

Wyraźny przekaz

Redmi Buds 4 Lite oferują imponującą jakość dźwięku w swojej klasie cenowej, z 9-milimetrowym dynamicznym przetwornikiem, który zapewnia klarowny i zrównoważony dźwięk. Słuchawki obsługują kodyki audio AAC i SBC i są wyposażone w technologię Qualcomm TrueWireless Stereo Plus, która zapewnia stabilne i niskopoziomowe połączenie między słuchawkami, a Twoim urządzeniem.

Długa praca baterii

Redmi Buds 4 Lite oferują do 20 godzin czasu pracy na baterii, z 4 godzinami odtwarzania na jednym ładowaniu słuchawek, a etui ładowania dodaje kolejne 16 godzin czasu pracy na baterii. Słuchawki posiadają również funkcję szybkiego ładowania, dzięki któremu 10-minut zapewnia do 2 godzin czasu odtwarzania.

Pozwalają się wyciszyć

Redmi Buds 4 Lite są wyposażone w wiele funkcji, które poprawiają komfort użytkowania. Słuchawki posiadają sterowanie dotykowe, które umożliwia kontrolowanie odtwarzania, odbieranie połączeń i dostęp do asystenta głosowego urządzenia za pomocą prostego dotknięcia lub przesunięcia. Słuchawki są również wyposażone w funkcję redukcji hałasu środowiskowego, która pomaga w redukcji szumów w tle podczas rozmów telefonicznych.

Podsumowując, Redmi Buds 4 Lite to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości bezprzewodowych słuchawek w przystępnej cenie. Słuchawki oferują wiele funkcji, które poprawiają komfort użytkowania, a także zapewniają imponującą jakość dźwięku i czas pracy na baterii. Dodatkowo, minimalistyczny design i lekka konstrukcja sprawiają, że Redmi Buds 4 Lite są wygodne do noszenia przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na te słuchawki, jeśli szukasz produktu z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.