Weź udział w Loterii Visa!

Weź udział w Loterii Visa!

Zastanawiasz się, jak dbamy o ciągły rozwój firmy? Pomaga nam w tym między innymi alians z licznymi partnerami oraz organizacja nowych akcji i wydarzeń. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z Visa i Google Pay, co zaowocowało stworzeniem wyjątkowej loterii, w której możesz wygrać nie tylko wyjątkowe nagrody w postaci produktów marki Xiaomi, ale również aż 9 gratyfikacji finansowych o wysokości 10 000 zł! Nieźle się zapowiada, prawda? A to dopiero początek… sprawdź, co musisz zrobić, aby wziąć udział!

4 proste kroki do zwycięstwa

W celu zapewnienia sobie szansy na wygraną, kup i aktywuj smartfon Xiaomi, umieszczając w nim kartę SIM, w okresie pomiędzy 25 kwietnia 2022 r., a 1 stycznia 2023 r. Następnie wypełnij formularz w tym miejscu, a każda płatność kartą Visa (zarejestrowaną w usłudze Google Pay), stanie się kolejnym losem w wielkiej loterii. Im więcej transakcji, tym większe prawdopodobieństwo na zdobycie nagrody! Jak widać, zasady są bajecznie proste, a ich spełnienie nie zajmie Ci dłużej, niż kilka minut. Regulamin akcji odnajdziesz pod tym linkiem.

Najlepsze smartfony już na Ciebie czekają!

Pierwszym krokiem w drodze do sukcesu jest w tym przypadku zakup nowego smartfona. W tym celu możesz przeglądnąć dostępne na naszej stronie opcje lub zapisać się do newslettera, aby nie przegapić premier najnowszych telefonów Xiaomi, Redmi i POCO. Świetnym wyborem będzie POCO F4 GT, który właśnie jutro dołączy do naszej kolekcji wydajnych smartfonów. Jeśli to na niego czekasz, wróć na Mi-Home.pl już 10 maja o 15:00.

Nie czekaj i rozpocznij udział w zabawie już dziś. Pamiętaj, że co miesiąc masz szansę wygrać aż 10 tysięcy złotych! Dodatkowo każdego tygodnia rozdajemy 5 hulajnóg elektrycznych, a jedna z 800 nagród rzeczowych może znaleźć się u Twojego progu lada dzień! Kto nie gra, ten nie wygrywa, dlatego kup i zarejestruj telefon już teraz.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.