Propozycje Mi-Home.pl na prezent pod choinkę do 150 zł

Propozycje Mi-Home.pl na prezent pod choinkę do 150 zł

To już niemal grudzień. Pora napisać świąteczne życzenia, rozpocząć wielkie porządki oraz nastawić ciasto na piernik staropolski. Zastanawiasz się, jaki prezent możesz podarować bliskim? Przybywamy z pomocą! Wystarczy, że wybierzesz jedną z przygotowanych przez nas propozycji. Zapraszamy do czytania i życzymy…

…wszystkiego najlepszego!

Co pomoże Ci wyrazić więcej niż tysiąc słów? Nie, nie chodzi tu o czekoladki, a o coś, na czym zapiszesz najpiękniejsze życzenia. Czy domyślasz się, o co może chodzić? Tak, o znikopis Xiaomi! Mały i wielozadaniowy tablet do pisania, ucieszy niejednego gagatka. Rysowanie, przekazywanie porannych pozdrowień, a nawet nauka może stać się znakomitą rozrywką. Weź w dłoń rysik i puść wodze fantazji, zdając się na nieograniczone możliwości Mi LCD Writing Tablet 13’’. Pakując prezent, zapisz na znikopisie kilka miłych słów, albo narysuj ciekawą postać. Podoba Ci się ten pomysł, czy nie kończysz jeszcze swoich poszukiwań?

…zdrowia!

Jest coś, o czym nie zawsze myślimy, ale wszyscy tego potrzebujemy. Na pierwszy rzut oka niepozorne gesty i przyzwyczajenia mogą mieć kolosalne znaczenie. Chodzi nam o zdrowie, którego w zimie trzeba bronić ze szczególną ostrożnością. Warto nie tylko nosić czapkę, szalik i rękawiczki, a również zadbać o jakość codziennych nawyków. Jeśli życzysz swoim bliskim zdrowia, zadbaj o kondycję ich mięśni i stawów. Nie tylko w tak oczywisty sposób, jakim jest inwestycja w sprzęt sportowy, ale również w wysokiej jakości narzędzia do pracy. Klawiatura i myszka o odpowiednim kącie nachylenia mogą zapobiec skurczom i powstawaniu zespołu cieśni nadgarstka. Warto przypomnieć o regularnych ćwiczeniach bliskim, którzy długie godziny spędzają przy laptopie. Oprócz klawiatury i myszki Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo sprawdź też możliwości inteligentnej żarówki Xiaomi Smart LED Bulb Essential (White & Color), którą kupisz za mniej niż 90 zł. Liczne możliwości dopasowania temperatury i koloru światła oraz sterowanie z poziomu aplikacji Xiaomi Home/Mi Home świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, a dodatkowe ustawienia pomogą ukoić zmęczone oczy.

…szczęścia!

Co potrafi cieszyć jak nic innego na świecie? Rozwijanie swoich pasji! Czy jest coś takiego, na widok czego w oku pojawia Ci się błysk, a na twarzy zaczyna rysować się szeroki uśmiech? U wielu osób takie emocje wzbudza majsterkowanie. Świadomość swoich możliwości i umiejętności może wyzwolić w człowieku uczucie spełnienia. Czy chcesz, aby któryś z Twoich bliskich właśnie tak się poczuł? Chyba znamy odpowiedź, dlatego też serdecznie zapraszamy do kategorii z narzędziami przydatnymi w każdym gospodarstwie domowym. Twoi bliscy kochają muzykę? W takim razie odpowiedzi należy szukać tutaj.

…i urody!

Wiele osób ceni sobie nie tylko zdrowie, ale i urodę. Właśnie dla nich przygotowaliśmy dodatkową pozycję na naszej liście prezentów świątecznych. Jest nią szczoteczka do głębokiego oczyszczania twarzy inFace Sonic Facial Device MS2000 dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Domyślasz się, kto chciałby otrzymać taki prezent? Wiesz, co robić! Zamów już teraz i nie daj gwiazdce się zaskoczyć!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.