Promocje do 70% na 5 urodziny Mi-Home.pl!

Promocje do 70% na 5 urodziny Mi-Home.pl!

Czas mija nieubłaganie, ale bynajmniej nie jest to powód do smutku! Z każdym rokiem stajemy się mądrzejsi o nowe doświadczenia, a dla sklepu Mi-Home.pl oznacza to jeszcze więcej produktów Xiaomi, Redmi, POCO oraz innych producentów, dostępnych w superniskich cenach!

Życzymy sobie kolejnych lat z tak wspaniałymi MiFanami i mamy nadzieję, że zostaniecie z nami do końca świata! Dziękujemy Wam za każdy dzień, a żeby uczcić tę niepowtarzalną okazję, przygotowaliśmy zestaw niesamowitych promocji, które będą pojawiać się falowo na naszej stronie. Zachęcamy do regularnego zaglądania, bo być może to właśnie Twój wymarzony produkt zostanie wkrótce przeceniony!

Urodzinowe promocje Mi-Home.pl trwają

Jeśli się pospieszysz, masz szansę na dorwanie nowiutkiego smartfona Xiaomi 11 Lite 5G NE w cenie obniżonej aż o 744 zł lub nieocenionego przy domowych porządkach bezprzewodowego odkurzacza Mi Handheld Vacuum Cleaner G9, przecenionego o 244 zł. Dla szczęśliwych posiadaczy najnowszej wersji smartbanda Xiaomi, polecamy zestaw wymiennych opasek Mi Smart Band 6 Strap (3-pack) za jedyne 23,50 zł, czyli aż o 70% taniej!

Śledź stronę Mi-Home.pl i wypatruj kolejnych promocji, bo tylko jedno jest pewne… Spodziewać można się tylko niespodziewanego!
Kiedy następna porcja przecen? Odpowiedź poniżej:

• 08.02, godzina 10:00 – 2 nowe promocje
• 10.02, godzina 10:00 – 2 nowe promocje
• 13.02, godzina 10:00 – 3 nowe promocje
• 15.02, godzina 10:00 – 3 nowe promocje

Pamiętaj również, żeby zaobserwować nasz profil w portalu społecznościowym Facebook oraz zapisać się do newslettera, a poinformujemy Cię o nowościach i promocjach na Mi-Home.pl!

Premiera nowych POCO

Szczęśliwy zbieg losu sprawił, że w trakcie świętowania naszych urodzin, na Mi-Home.pl zawitały premierowe modele smartfonów POCO. Sprawdź już teraz szybki model POCO X5 5G lub jeszcze szybszy POCO X5 Pro 5G i zaoszczędź okrągłe 200 zł!

Nie zwlekaj, promocja obowiązuje tylko do końca dnia 08.02!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.