Mi Smart Band 4C za pół ceny?!

Mi Smart Band 4C za pół ceny?!

Jesień czai się tuż za rogiem. To fakt. Pogoda za oknem zdecydowanie nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Widząc wszechobecną pluchę i zawieruchę ani myślisz o kilku kilometrowej przebieżce, czy (nie daj Boże!) maratońskim dystansie. Jak my to znamy… Może jednak warto znaleźć w sobie choć odrobinę motywacji i nie dać się jesiennej aurze, dla której największym sukcesem byłoby spędzenie najbliższych kilku miesięcy pod grubą warstwą koców. Jak to zrobić? Mamy na to sposób! Imię jego to Mi Smart Band 4C. Waży niecałe 13 gramów, a jego kolorami możesz manewrować w zależności od nastroju, jaki towarzyszy Ci w danej chwili. Niskie temperatury i deszczowe klimaty nie są mu straszne. Nie dość, że zmotywuje Cię do codziennego ruchu, to jeszcze chętnie Ci w nim potowarzyszy. Zapomnieliśmy o najważniejszym! Tylko teraz możesz zgarnąć go aż o 51% taniej! Zapnij pasy, to dopiero początek jego zalet…

Zobacz więcej

To, co wyróżnia Mi Smart Band 4C na tle pozostałych przedstawicieli rodziny smartzegarków to przede wszystkim kształt. W przeciwieństwie do innych modeli Xiaomi charakteryzuje ją prostokątna forma wyświetlacza, którego przekątna sięga 1,08”. Dotykowy ekran LCD obsługuje aż 16 milionów kolorów, dzięki czemu obraz jest wyraźny i pełen żywych kolorów. Nie zabrakło w nim także możliwości regulacji jasności, dzięki czemu możesz w łatwy sposób dostosować ją w zależności od otoczenia, w którym przebywasz. Mi Smart Band 4C wyręczy Cię także z przykrych obowiązków, które nie raz spędzały Ci sen z powiek. Od kiedy wkroczy do Twojego życia, wszystkie ważne wydarzenia czy zbliżające się deadline’y będziesz mieć… na nadgarstku. Niech słynne “o czymś to miałem/miałam pamiętać” raz na zawsze odejdzie w zapomnienie.

Wspólny trening

W towarzystwie Mi Smart Band 4C dużo łatwiej będzie Ci zadbać o swoją kondycję. Dlaczego? Nie tylko będzie śledzić Twoje postępy, ale też monitorować takie parametry prędkość czy tętno, dzięki czemu przebieg fizycznych aktywności będzie pod Twoją pełną kontrolą. Masz w planach wypad na rower, poranną przebieżkę albo kilka ćwiczeń w okolicznym parku? Nie zapomnij zabrać Mi Smart Band 4C ze sobą! Ustal plan treningowy na miarę swoich potrzeb i możliwości, a później dzień po dniu go realizuj. 10 000 kroków dziennie albo 5-kilometrowy trucht chwilę przed pracą? Wybór celu należy do Ciebie, ale opaska Xiaomi z chęcią pomoże Ci go osiągnąć!

Śpij spokojnie

Masz problemy ze snem? Do akcji znów wkracza ona, cała na biało, opaska Mi Smart Band 4C. Zainstaluj aplikację Xiaomi Wear na telefonie, załóż opaskę na nadgarstek i udaj się w objęcia Morfeusza. W tym czasie ona zajmie się resztą. Weźmie pod lupę ilość i jakość swojego snu i podda stosownej analizie. Dowiesz się, jak głęboki jest Twój sen oraz jak na przestrzeni czasu kształtują się jego poszczególne fazy. Uzyskane z pomocą opaski Xiaomi informacje, to świetny punkt wyjścia na drodze do znalezienia przyczyn problemu ze snem, jeśli taki Ci doskwiera.

Czy warto?

Mi Smart Band 4C mimo upływu czasu to ciągle świetny wybór. Choć premierę tego sprzętu mamy już dawno za sobą to nadal świetnie wpisuje się on w obecne trendy. Wykazuje się też wodoodpornością na poziomie 50 metrów, a sterowanie muzyką to dla niego bułka z masłem. Może nie przygotuje Ci podwójnego espresso z idealną cremą, ale jeśli tylko zechcesz, to niczym kameleon zmieni barwę paska w zależności od Twoich upodobań. Grafitowa czerń, elektryczny pomarańczowy, oliwkowa zieleń a może głęboki błękit nieba? Podejmij decyzję już teraz i skorzystaj z promocyjnej ceny 49 zł, nim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.