Wielka wyprzedaż w Mi-Home Store Westfield Arkadia

Wielka wyprzedaż w Mi-Home Store Westfield Arkadia

Informujemy o niepowtarzalnej akcji wyprzedaży towaru ekspozycyjnego w największym showroomie Mi-Home Store Westfield Arkadia w Warszawie. Setki produktów z ekspozycji możesz teraz kupić za część ceny, nawet do 80% taniej! Co zrobić, aby skorzystać z tak wyjątkowej okazji? Wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep stacjonarny w centrum handlowym Westfield Arkadia i zapoznasz się z zasadami promocji umieszczonymi niżej w tym artykule. Wszystkie dostępne produkty możesz zgarnąć za niewielki procent ich pełnej wartości.

Każdy, kto odwiedzi nasz salon, będzie mieć możliwość zakupu ostatnich sztuk produktów powystawowych, poekspozycyjnych oraz outletowych w niewiarygodnie niskich cenach. Przy takiej okazji nie warto zwlekać, ponieważ liczba produktów jest ograniczona!

W naszej ofercie znajdują się smartfony, których ceny rozpoczynają się już od 111 zł, hulajnogi elektryczne od 888 zł, oczyszczacze powietrza od 199 zł oraz akcesoria nawet za mniej niż 20 zł. Szukasz opaski sportowej? Wybierz się na wielką wyprzedaż, a być może uda Ci się ją złapać za niewiele więcej niż 50 zł. Nie przegap tak niepowtarzalnego wydarzenia i złów gadżet Xiaomi!

Zapraszamy na al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Link do mapy znajdziesz, klikając tutaj. Wyprzedaż trwa tylko do 27 maja lub do wyczerpania zapasów. 

Zasady promocji:


1. Produkty wyprzedażowe nie są objęte gwarancją producenta, chyba że przy danym produkcie wyprzedażowym zaznaczono inaczej.

2. Produkty wyprzedażowe mogą nosić ślady używania oraz mieć wady fizyczne, ale są wolne od wad prawnych.

3. ROLV Group Sp. z o.o. odpowiada wobec uczestników wyprzedaży za wady produktów wyprzedażowych inne niż zaakceptowane podczas zakupu.

4. Do każdego zakupu zostanie wystawiony paragon imienny, na którym wskazane będą zaakceptowane wady danego produktu wyprzedażowego. Paragon powinien zostać podpisany przez uczestnika.

5. Warunkiem otrzymania rabatu wyprzedażowego jest podpisanie przez uczestnika oświadczenia o zapoznaniu się z zaakceptowanymi wadami danego towaru wyprzedażowego oraz postanowieniami regulaminu.

6. W przypadku odmowy podpisania oświadczenia przez uczestnika może on nabyć towar wyprzedażowy w cenie regularnej.

7. Regulamin nie ogranicza uprawnień konsumentów, jakie przysługują mu na podstawie przepisów obowiązującego prawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

8. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej okazji i odwiedzenia Mi-Home Store Westfield Arkadia w Warszawie podczas trwania wyprzedaży.

Pełny regulamin akcji dostępny jest w sklepie Mi-Home Store Westfield Arkadia.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.