Smartfony POCO F – poznaj historię serii

Smartfony POCO F – poznaj historię serii

POCO – już sama nazwa przywołuje na myśl moc, szybkość i nowatorskie podejście do projektowania urządzeń mobilnych. Od momentu powstania w 2018 roku, seria POCO F wywołała niemałe zamieszanie na rynku smartfonów, oferując flagową wydajność w konkurencyjnej cenie.

Narodziny legendy – POCO F1 (2018)

POCO F1 wywołał wstrząs w branży. Oferował flagowy wówczas procesor Snapdragon 845, wysokiej klasy system chłodzenia cieczą i elegancki wygląd – a wszystko to w niebywale atrakcyjnej cenie. Model F1 stał się globalnym fenomenem, a fani okrzyknęli urządzenia POCO „zabójcami flagowców”.

Kontynuacja sukcesu – POCO F2 Pro (2020)

POCO F2 Pro podniósł poprzeczkę dzięki potężnemu procesorowi Snapdragon 865, oszałamiającemu wyświetlaczowi AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i wszechstronnemu systemowi czterech aparatów. Telefon ten jeszcze bardziej ugruntował reputację POCO w zakresie zapewniania wyjątkowej wydajności, bez konieczności rozbijania banku.

Gamingowa ewolucja – POCO F3 GT (2021)

Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu rynkowi gier mobilnych, POCO F3 GT oferował wrażenia skoncentrowane na grach. Wyposażono go w dedykowany system poprawiający wrażenia z gier „Monster Touch”, potężny procesor MediaTek Dimensity 1200 i płynny wyświetlacz AMOLED 120 Hz. F3 GT udowodnił, że wysoka wydajność w grach nie musi wiązać się z wysoką ceną.

Przekraczając granice – POCO F4 GT (2022)

POCO F4 GT przeniósł wrażenia z grania na wyższy poziom. Dzięki najnowszemu procesorowi Snapdragon 8 Gen 1, systemowi chłodzenia cieczą nowej generacji i nowatorskim przyciskom magnetycznym na bokach obudowy, F4 GT oferował niezrównaną wydajność nawet w najbardziej wymagających grach mobilnych.

Nowy rozdział – Seria POCO F5 (2023)

Podróż serii POCO F nie kończy się tutaj. Wprowadzona na rynek w roku 2023 seria POCO F5 nadal przesuwa granice i na nowo definiuje to, co jest możliwe w segmencie średniej klasy. Wyposażona w potężny procesor Snapdragon 7+ Gen 2, oszałamiający wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i wszechstronny system trzech aparatów, seria F5 zapewnia płynną wydajność i wyjątkową opłacalność.

Przyszłość to szybkość – następna generacja POCO F

Historia serii POCO F jest daleka od zakończenia. Z każdą iteracją, POCO konsekwentnie przesuwa granice i redefiniuje to, co jest możliwe w segmencie średniej klasy. Czego możemy się spodziewać po nowych urządzeniach? Czy po raz kolejny podniosą poprzeczkę dzięki jeszcze wydajniejszym procesorom, a także futurystycznym rozwiązaniom w kwestii aparatów, które pozwolą rywalizować z flagowymi urządzeniami? A może będzie to uniwersalne połączenie wszystkich ważnych dla współczesnych telefonów cech? Jedno jest pewne: POCO ma tendencję do zaskarbiania sobie zaufania fanów na całym świecie, a nadchodzące urządzenia z pewnością zwrócą na siebie uwagę.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, dzięki czemu będziesz na bieżąco z nowinkami ze świata POCO oraz Xiaomi. Sprawdź też link do livestreama, na którym już 23 maja o godzinie 13:00 zostaną ujawnione szczegóły dwóch zupełnie nowych telefonów marki – POCO F6 oraz POCO F6 Pro! A jeżeli nie możesz się już doczekać najnowszej serii POCO F6, kliknij tutaj i sprawdź wszystkie dostępne modele na Mi-Home.pl już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.