Rozrywka w jakości 4K z Xiaomi TV Box S 2nd Gen

Rozrywka w jakości 4K z Xiaomi TV Box S 2nd Gen

Xiaomi TV Box S 2nd Gen to odtwarzacz multimedialny, który przenosi jakość obrazu na zupełnie nowy poziom. Wyposażony w 2GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex A55, zapewnia płynne działanie i szybkie ładowanie treści. Jego układ graficzny Mali G31 MP2 gwarantuje doskonałą jakość obrazu, a imponująca rozdzielczość ekranu 3840 × 2160 px pozwala na oglądanie filmów w jakości 4K. Sprawdźmy najważniejsze funkcje, które sprawiają, że Xiaomi TV Box S 2nd Gen to idealnie urządzenie dla Twojego Smart Domu.

Perfekcyjne doznania

Odtwarzacz multimedialny Xiaomi obsługuje technologie HDR10+ oraz Dolby Vision, które zapewniają jeszcze lepszy kontrast i głębię kolorów, a dzięki technologii 4K Ultra HD, obraz jest bardziej szczegółowy i żywy. Audio w Xiaomi TV Box S 2nd Gen to prawdziwa uczta dla uszu. Dzięki wsparciu dla technologii Dolby Atmos oraz DTS-HD, dźwięk jest przestrzenny, głęboki i realistyczny. Z Xiaomi TV Box S 2nd Gen każdy seans będzie prawdziwym wydarzeniem!

Wielopoziomowa wygoda

Pilot dołączony do Xiaomi TV Box S 2nd Gen obsługuje technologię Bluetooth 5.2, co pozwala na szybki dostęp do ulubionych treści pod dowolnym kątem, a dzięki zintegrowanej funkcji podczerwieni, można również sterować zasilaniem i głośnością telewizora lub soundbara za pomocą jednego pilota. Odtwarzacz oferuje wiele uniwersalnych portów, które umożliwiają łatwą rozbudowę. Posiada wyjście audio, złącze HDMI oraz port USB, co pozwala na podłączenie wielu dodatkowych urządzeń i korzystanie z lokalnych treści w najlepszej jakości. Co więcej, dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 8GB można przechowywać swoje ulubione aplikacje bezpośrednio na urządzeniu.

Szybki system, staranne wykonanie

Xiaomi TV Box S 2nd Gen działa na intuicyjnym systemie operacyjnym Google TV, co pozwala na korzystanie z wielu aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, takich jak Netflix czy YouTube. Odtwarzacz jest wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do każdego wnętrza. Jego waga wynosi 142g, a szerokość i grubość to zaledwie 95,25mm, co czyni z niego kompaktowe i łatwe do umieszczenia w dowolnym miejscu urządzenie.

Jak w skrócie opisać Xiaomi TV Box S 2nd Gen? To nowoczesny sprzęt smart home, które zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku na Twoim telewizorze. Dzięki wsparciu dla najnowszych technologii i intuicyjnemu sterowaniu, jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość rozrywki w domowym zaciszu. Doświadcz niesamowitej jakości 4K i wielu przydatnych funkcji, które oferuje Xiaomi TV Box S 2nd Gen już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.