Recenzja Xiaomi Watch S1 Active

Recenzja Xiaomi Watch S1 Active

Kto już rozpoczął sezon biegowy? A może ktoś zaczyna dopiero "od jutra"? Dla każdego bardziej, jak i mniej doświadczonego sportowca mamy dziś coś wyjątkowego! Zapraszamy na recenzję zegarka Xiaomi Watch S1 Active, czyli najnowszego gadżetu sportowego Xiaomi!

Ten design zapiera dech w piersiach…

Może to design, a może to przemierzone w pędzie kilometry? Pewne jest to, że gdy na nadgarstku pojawi się nowy gadżet, trening od razu staje się przyjemniejszy. W pełni personalizowana tarcza Xiaomi Watch S1 Active otworzy przed Tobą nowe możliwości. Zachowasz zdrowie i witalność, kontrolując ilość spalanych kalorii oraz pokonanych kilometrów. Monitorując swoje wyniki, zdobędziesz motywację do dalszych ćwiczeń i osiągnięć. Skąd to wiemy? Sprawdziliśmy to na własnej skórze! Dzięki testom możemy opowiedzieć o tym, dlaczego to właśnie Xiaomi Watch S1 Active jest najlepszym wyborem na ten sezon.

Ogromny wybór opcji

Personalizowany ekran to nie jedyny sposób na dopasowanie zegarka do swoich potrzeb. Oferujemy aż trzy wersje kolorystyczne regulowanego paska, do którego przymocowana jest tarcza Xiaomi Watch S1 Active. Do wyboru dajemy Ci klasyczne warianty: nieskazitelna biel Moon White, głęboką czerń Space Black i bezbłędny odcień granatu Ocean Blue. Setki kombinacji układu ikon wraz z dobranymi kolorami opaski, tła ekranu i zastosowanych aplikacji uczynią to akcesorium niepowtarzalnym i naprawdę Twoim!

Bądź pod stałą opieką

Wybierając Xiaomi Watch S1 Active, zyskujesz pewność, że wyniki pomiarów tętna i saturacji krwi zostaną Ci dostarczone w mgnieniu oka z najwyższą możliwą dokładnością. Trzymaj rękę na pulsie, a raczej pozwól zrobić to zegarkowi za Ciebie! Z nowinką Xiaomi wykryjesz wszelkie nieprawidłowości od razu, dzięki czemu unikniesz rozwoju niebezpiecznych schorzeń. Zadbaj o siebie, ćwicząc z Xiaomi... na nadgarstku?!

Na każdą okazję

Dodatkowym atutem naszego zegarka sportowego jest jego uniwersalna budowa. Mimo że to przede wszystkim gadżet przydatny podczas treningu, to idealnie zaprezentuje się również na spotkaniu biznesowym. Wkrocz do biura w świetnym stylu i popędź na siłownie bezpośrednio po skończonej pracy! Wolisz inne aktywności? Mamy na to radę! Nasz smartwatch wyposażyliśmy aż w 117 trybów fitness, więc niezależnie od tego, jaki sport wybierzesz, trening zostanie wzorowo zapisany i przeanalizowany. Pływanie, wspinaczka, pilates, Xiaomi Watch S1 Active zbada ilość spalonych kalorii i zapisze wyniki w aplikacji Mi Fitness na Twoim smartfonie.

Płać bezgotówkowo

Ustaliliśmy, że Xiaomi Watch S1 Active świetnie sprawdzi się na treningu, czy spotkaniu, ale być może zdziwi Cię fakt, że to cacko przyda się również… w sklepie! Przypomnij sobie te wszystkie sytuacje, w których konieczne było szukanie portfela czy telefonu po kieszeniach, czy w plecaku, gdy za Tobą już piętrzyła się kolejka do kasy. Nagle okazywało się, że wszystko zostało w aucie czy na stoliku kawowym. Pożegnaj się z takim scenariuszem raz na zawsze i skorzystaj z funkcji płacenia zbliżeniowo przy wykorzystaniu modułu NFC. Spraw by codzienne czynności stały się przyjemniejsze, przerzucając się na Xiaomi Watch S1 Active.

Poznaj jeszcze więcej zalet najnowszego inteligentnego zegarka Xiaomi, przeglądając kartę produktu!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.