Kuchenne urządzenia Xiaomi - Sprawdź nowości!

Kuchenne urządzenia Xiaomi - Sprawdź nowości!

Czujesz, że w Twojej kuchni przydałby się nowy inteligentny sprzęt? Xiaomi spieszy z pomocą! Przedstawiamy 3 nowe produkty, które z pewnością ułatwią przygotowywanie posiłków, deserów czy ulubionych napojów. Zapraszamy!

Xiaomi Electric Glass Kettle EU

Czajnik elektryczny Xiaomi Electric Glass Kettle to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Wyposażony w pojemność 1,7 litra i moc 2200W, gwarantuje szybkie gotowanie wody, co jest kluczowe dla większych gospodarstw domowych. Wyjątkowy design z podwójną ścianką nie tylko dodaje estetyki, ale także izoluje wrzącą wodę, utrzymując jej temperaturę na dłużej, podczas gdy zewnętrzna powierzchnia pozostaje chłodna w dotyku. Wykonany ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304, jest wolny od BPA i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Inteligentne zarządzanie przewodem zasilającym i delikatnie otwierana pokrywa to kolejne cechy, które wyróżniają ten produkt. Xiaomi Electric Glass Kettle oferuje również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody i ochrona przed przepięciem. Wszystko to sprawia, że czajnik kuchenny Xiaomi jest praktycznym i atrakcyjnym wyborem dla każdego domu.

Xiaomi Smart Blender

Blender Xiaomi to nowoczesne urządzenie kuchenne, które łączy w sobie wydajność i inteligencję. Wyposażony w 8 ostrzy ze stali nierdzewnej, umożliwia siekanie pod różnymi kątami, co gwarantuje precyzyjne i równomierne mieszanie składników. Dzięki funkcji mieszania na gorąco i zimno, Xiaomi Smart Blender jest wszechstronny i może przygotowywać zarówno gorące zupy, jak i zimne koktajle. 9 regulowanych ustawień prędkości oraz moc 1000W zapewniają doskonałą kontrolę nad procesem mieszania. Wyjątkowa funkcja izolacji do 4 godzin w trybie utrzymania ciepła oraz inteligentne przepisy online dodają wygody w codziennym użytkowaniu. Wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego, inteligentny blender Xiaomi jest odporny na nagłe zmiany temperatury, a jego pojemność wynosi do 1600 ml na zimne napoje i 1200 ml na gorące. Wyjątkowy system kontroli z wykorzystaniem pokrętła OLED i przycisków dotykowych sprawia, że obsługa jest intuicyjna i prosta. Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie przy otwarciu pokrywy i ochrona przed przegrzaniem, zapewniają spokój ducha podczas użytkowania. Xiaomi Smart Blender jest także wyposażony w tryb czyszczenia, który ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. W połączeniu z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, blender kuchenny oferuje zdalne sterowanie i dostęp do chmur z przepisami, co otwiera świat smacznych i odżywczych potraw. Wszystko to sprawia, że Xiaomi Smart Blender jest inteligentnym wyborem dla każdego, kto szuka wydajnego i wszechstronnego sprzętu do swojej kuchni.

Xiaomi Smart Cooking Robot

Ostatnie w dzisiejszym zestawieniu urządzenie kuchenne – Xiaomi Smart Cooking Robot, znane również jako MIJIA Cooking Robot, to rewolucyjny produkt, który wprowadza nowy poziom wygody i innowacji do codziennego gotowania. Wyposażony w pojemność 2,2 litra i szeroki zakres prędkości obrotowych od 40 do 12 000 obr./min, a także oferuje aż 35 różnych opcji gotowania, od mielenia przypraw po smażenie niemal każdego rodzaju mięsa. Wyjątkowa technologia indukcji 3D zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie się do 180 °C, umożliwiając jednoczesne przygotowanie nawet kilku różnych potraw. Wyjątkowy 8-calowy ekran dotykowy oraz kontrola głosowa za pomocą Xiao AI umożliwiają łatwą obsługę i dostęp do ponad 200 przepisów i samouczków. Algorytm CookingIoT steruje procesem gotowania, automatycznie obliczając temperaturę i czas gotowania, z możliwością dalszego doskonalenia poprzez aktualizacje OTA. Xiaomi Smart Cooking Robot jest także wyposażony w naczynia do duszenia, gotowania, grillowania i gotowania na parze, co pozwala na przygotowanie do czterech różnych potraw na raz. Inteligentny algorytm AI może podejmować decyzje dotyczące gotowania, a także ważyć składniki, co dodatkowo ułatwia proces. Wszystko to sprawia, że Xiaomi Smart Cooking Robot jest nie tylko godnym rywalem dla popularnych urządzeń, takich jak Thermomix, ale także niezbędnym narzędziem w każdym nowoczesnym domu, oferującym wyjątkową wszechstronność i wygodę.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.