Jak szybki jest nowy samochód elektryczny Xiaomi SU7?

Jak szybki jest nowy samochód elektryczny Xiaomi SU7?

Cześć! Zastanawiasz się jaką prędkość maksymalną osiąga nowy samochód Xiaomi SU7? Ten artykuł zabierze Cię w ekscytującą podróż przez najnowsze osiągnięcia Xiaomi w branży motoryzacyjnej. SU7 to nie tylko samochód, to technologiczne dzieło sztuki, które zmienia zasady gry.

Xiaomi, znane z innowacji w świecie elektroniki, wkroczyło na rynek motoryzacyjny z impetem, prezentując model SU7 – pojazd, który łączy w sobie wydajność, ekologię i nowoczesną technologię. Co sprawia, że SU7 wyróżnia się na tle konkurencji? Sprawdźmy to!

Ile koni pod maską?

Na początek rzućmy okiem na serce SU7 – jego silnik. Xiaomi opracowało niezależnie serie silników elektrycznych HyperEngine, w tym model V8s, który osiąga 27200 obr/min, moc 425kW i maksymalny moment obrotowy 635Nm. To rekordowe parametry, które śmiało konkurują z tradycyjnymi silnikami spalinowymi V8 i V6. W podstawowym modelu SU7 zdecydowano się na 299-konną jednostkę, która oferuje moment obrotowy na poziomie 400Nm i osiąga maksymalnie 210 km/h. Xiaomi SU7 rozpędza się od 0 do 100 w zaledwie 5,28s, dzięki czemu to dynamiczne auto, które sprawdzi się idealnie nie tylko w mieście, ale i na drogach szybkiego ruchu.

Ale to nie wszystko! Najnowsze samochody elektryczne od Xiaomi wykorzystują zintegrowaną technologię baterii CTB, która gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale i bezpieczeństwo. Bateria w SU7 zapewnia teoretyczny zasięg nawet do 668km na jednym ładowaniu – to imponujący wynik, który odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przyszłość motoryzacji

Xiaomi SU7 to nie tylko szybki samochód. To pojazd, który łączy w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne, oferując niezrównane doświadczenia z jazdy i interakcji z pojazdem. Czy Xiaomi SU7 stanie się nowym standardem w branży motoryzacyjnej? Czas pokaże. Jedno jest pewne – Xiaomi z pewnością zrobiło duże zamieszanie, prezentując swoją wizję samochodów przyszłości. Kliknij tutaj i sprawdź dokładną specyfikację Xiaomi SU7!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.