Akcesoria do Twojego Mi Smart Band 5/6

Akcesoria do Twojego Mi Smart Band 5/6

Poszukujesz ulepszeń do swojego Mi Smart Band? A może Twój pupil postanowił urządzić sobie ucztowanie na gumowej opasce bądź ładowarce? Nie przejmuj się, bo w tym artykule poznasz sposoby na wydłużenie żywotności samej opaski Xiaomi, a także wymianę kilku jej najbardziej podatnych na eksploatację elementów. Zostań z naMi!

3 folie ochronne do Mi Smart Band 6

Zacznijmy od tego, jak skutecznie zabezpieczyć cenny ekran opaski. 3 folie ochronne do Mi Smart Band 6 idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń i wycieczek, kiedy to wyświetlacz jest najbardziej narażony na otarcia i uszkodzenia. Warstwa ochrona folii efektywnie się nim zaopiekuje, a dzięki magicznej technologii Self-Heal™, powstałe zarysowania znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki! W zestawie oprócz 3 folii ochronnych otrzymujesz także suchą i mokrą ściereczkę oraz kartę, dzięki której z powodzeniem wyeliminujesz powstałe przy nakładaniu folii bąbelki powietrza. Wygodna aplikacja i długotrwały efekt, czego chcieć więcej? Może pewności, że folie ochronne są również w pełni kompatybilne z modelem Mi Smart Band 6 NFC? Potwierdzamy, że są!

Mi Smart Band 6 Strap (3-pack)

Wracamy do historii o opaskożernych bestiach, które tylko czekają, aż zapomnisz się i zostawisz ją na widoku… Wtedy wystarczy pojedyncze „chap” i gotowe, opaska może pożegnać się z dawną świetnością i marzeniami o kolejnych treningach spędzonych z Tobą. Na tę ewentualność śpieszą z pomocą dodatkowe paski Mi Smart Band 6 Strap (3-pack). Dostępne warianty (Black, Orange, Blue) oraz (Ivory, Olive, Yellow) gwarantują idealny dobór kolorów pod każdy, nawet najbardziej wybredny gust!

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

To nic innego jak oryginalny kabelek ładujący do opaski Mi Smart Band 5 i 6. Magnetyczna końcówka posiada oczywiście taką samą wysoką jakość wykonania jak ta, dołączona do zestawu z Twoją opaską. Tak więc możesz liczyć na magnetyczną konstrukcję, pozłacane styki i wytrzymały materiał TPE, efektywnie zwiększający żywotność. Kliknij i wyposaż się w dedykowany kabel ładujący do swojego Mi Smart Band 5/6 już teraz!

Stalowa bransoletka do Mi Smart Band 5/6”

Stalowa, ale i stylowa bransoletka to gadżet odpowiedni dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale i charakter, jaki drzemie w opasce Mi Smart Band. Stalowa bransoletka jest dostępna w aż 4 kolorach – czarny, srebrny, różowe złoto oraz klasyczne złoto. Wybierz ostatni wariant i poczuj się jak władca każdej dyskoteki, który oprócz spojrzeń licznych fanów potrafi także zliczyć swoje taneczne kroki! Bonusowe punkty za kompatybilność z Mi Smart Band 6 oraz Mi Smart Band 5.

Wybierz swoje akcesorium

Jeśli nie masz jeszcze swojej opaski sportowej, to koniecznie napraw to niedopatrzenie wybierając swój wymarzony model! Xiaomi Mi Smart Band 6 zaoferuje najnowsze funkcje, cudownie czytelny ekran AMOLED oraz aż 30 trybów sportowych, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie. Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC to ta sama opaska wzbogacona o niebywałą zaletę – łączność NFC. Ta z pozoru niewielka zmiana w praktyce oznacza brak konieczności zabierania ze sobą portfela na zakupy! Dołącz do świata sportu i inteligentnych urządzeń już dziś!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.