Najszybsze ładowarki Xiaomi

Najszybsze ładowarki Xiaomi

Interesuje Cię maksymalna wydajność, najlepszy efekt i dobre przełożenie ceny do jakości, inaczej nie byłoby Cię na naszej stronie. W ostatnim czasie wiele się zmieniło, z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżsi perfekcji. Na dziś przygotowaliśmy dla Ciebie dwie ciekawe pozycje z naszej strony. To jedne z najszybszych ładowarek Xiaomi – jeśli ciekawi Cię, co to za modele i jaką technologią dysponują, zapraszamy do dalszego czytania!

Prędkość błyskawicy

Pierwsza w kolejności jest zgrabna i pełna mocy Mi 33W Wall Charger, która obsługuje ładowanie typu Flash. Ta technologia poprawia efektywność, skracając czas, jaki jest potrzebny do naładowania sprzętu. Dzieje się tak, ponieważ ładowarka Xiaomi wykorzystuje większe natężenie prądu, jednocześnie nie zwiększając jego napięcia.

Wbudowany port USB-C

Mi 33W Wall Charger wykorzystuje technologię nazywaną Power Delivery. PD to szybsze i lepsze wykorzystanie energii, przez co urządzenia ładowane są niemal błyskawicznie, a Ty nie marnujesz cennego czasu, czekając na gotowość sprzętu. Power Delivery to nie tylko oszczędność czasu, ale również niespotykana wcześniej uniwersalność. Taki typ łącza może wykorzystać przy laptopach, telefonach i akcesoriach typu Mi Smart Band, a to wszystko za sprawą inteligentnego doboru mocy do ładowanego urządzenia.

W 2 raźniej!

Z Mi 33W Wall Charger możesz naładować dwa urządzenia jednocześnie, bo do dyspozycji masz nie tylko wspomniany wcześniej port USB-C, ale także USB-A. Ta malutka ładowarka potrafi dać z siebie naprawdę wiele!

Gotowość na wyjątkowość

Co nowego może pojawić się w świecie ładowarek? Okazuje się, że całkiem sporo udogodnień. Przykładowo, w Mi Fast Charger mamy dostęp do technologii GaN, która umożliwia osiągnięcie znakomitych rezultatów w zakresie szybkości ładowania z zachowaniem małych rozmiarów. To świetna wiadomość dla podróżników i każdego, kto lubi, gdy rzeczy nie zajmują zbędnego miejsca.

Mała, ale mocna!

W niepozornym szkielecie Mi 65W Fast Charger GaN Tech drzemie nieokiełznana moc szybkiego ładowania. Kto by się spodziewał, że tak lekka i mała konstrukcja może być tak wydajna. Mi 65W Fast Charger GaN Tech świetnie zadziała z Xiaomi Mi 10 Pro, napełniając baterię do 100% podczas 45-minutowej sesji. Mi 65W Fast Charger GaN Tech ma na tyle dużą moc, że poradzi sobie z ładowaniem laptopów.

Co wybierasz? Podwójne ładowanie czy ogromną moc drzemiącą w maleńkiej formie?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.