Jak wyłączyć dźwięk klawiatury w telefonie Xiaomi?

Jak wyłączyć dźwięk klawiatury w telefonie Xiaomi?

Dźwięk klawiatury, który towarzyszył Ci na co dzień, z biegiem czasu zamienił się w utrapienie? Każde stuknięcie w ekran, wpisanie frazy w wyszukiwarkę internetową czy stworzenie wiadomości tekstowej zaczęło przyprawiać Cię o dreszcze? Spokojnie! Znamy szybki i skuteczny sposób na to, aby pozbyć się mało lubianego odgłosu wydawanego przez klawiaturę w Twoim smartfonie!

Jak wyłączyć dźwięk klawiatury w smartfonie Xiaomi, Redmi lub POCO?

1. Otwórz aplikację Ustawienia.

2. Wśród dostępnych opcji wybierz z listy Dźwięk i wibracje.

3. Następnie w nowootwartym oknie przejdź do pozycji Dodatkowe ustawienia.

4. W ostatnim kroku kliknij niebieski przycisk obok podpunktu Dźwięk dotyku, aby wyłączyć dźwięk klawiatury w swoim telefonie.

5. Dodatkowo: Jeśli chcesz wyłączyć także dźwięk, towarzyszący Ci podczas wybierania numeru, wystarczy, że podczas ostatniego kroku klikniesz niebieski przycisk znajdujący się nad podpunktem Dźwięk dotyku, a dokładniej Dźwięki wybierania numeru.

To już wszystko, co musisz zrobić, aby na nowo cieszyć się ciszą i spokojem podczas klikania na swoim smartfonie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.