Zwiedź Ostrzeszów razem z Xiaomi!

Zwiedź Ostrzeszów razem z Xiaomi!

W tym roku Ostrzeszów obchodzi 30 lecie swojej samorządności! To piękne miasto, które ma za sobą wspaniałą historię i które stawia na przyszłość, inwestując w rozwój. Zapraszamy do miasta, w którym znajduje się Xiaomi Point Ostrzeszów.

Podróżniku, piszemy właśnie do Ciebie!

Polska jest dziewiątym pod względem wielkości krajem w Europie. Znajduje się tu około 954 miast i większość Polaków nie odwiedziła nawet połowy z nich. Seria opowiadająca o Xiaomi Pointach ma na celu przybliżyć Ci odrobinę każde z miast i miasteczek, w jakich znajdują się punkty sprzedaży produktów Xiaomi. Chcemy, aby chociaż garstka czytelników podjęła wyzwanie podróży po Polsce, w poszukiwaniu nowych przygód, doświadczeń i wspomnień.

Przemierzając Polskę śladem Xiaomi

To dosyć nietypowe, aby podążać przez świat śladem punktów sprzedaży, ale skoro istnieje szlak drewnianej architektury, można również obrać szlak Xiaomi Pointowy. Taka trasa ma wiele zalet, po pierwsze: różnorodność. Nasze salony otwieramy w miejscach zupełnie zwykłych, ale też nadzwyczajnych. Miasta zarówno duże, jak i malutkie mogą cieszyć się dostępem do produktów Xiaomi w znakomitej cenie. Kolejnym plusem takiego szlaku jest to, że nie ważne co natrafi się po drodze, będziesz w stanie dokupić niezbędny do przetrwania sprzęt w naszych salonach. Przemoczona elektronika nie musi Ci się już śnić po nocach.

Jakie sprzęty tu kupisz?

Mamy wszystko od najnowszych smartfonów, po ładowarki i roboty sprzątające. Jeśli w drodze zbijesz szybkę na ekran, wymień ją u nas. Dodatkowy case również się znajdzie! Możesz wybierać spośród licznych opcji słuchawek, zarówno bezprzewodowych, jak i tych z kabelkiem. Wycisz się z Redmi Buds 3 Pro lub poczuj pełnię basu z Mi Compact Bluetooth Speaker 2.

Zawsze zobaczysz coś pięknego

Wpadając do Xiaomi Pointu w Ostrzeszowie, możesz zboczyć z trasy i odwiedzić tutejsze wzgórza, na których terenie znajdują się rezerwaty przyrody "Pieczyska" i "Jodły Ostrzeszowskie". Znajdziesz tu wiele ścieżek rowerowych i pieszych. W najbliższej wolnej chwili możesz zdecydować się na wyjazd do tego magicznego miejsca na ziemi wieluńskiej w województwie wielkopolskim.

Więc zawitaj do Ostrzeszowa!

Jeżeli tu trafisz i najdzie Cię ochota na zakupy, kieruj się pod ten adres: Henryka Sienkiewicza 5, 63-500 Ostrzeszów. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku między 9:00 a 17:00 oraz w sobotę od 9:00 do 13:00.

Zapraszamy! Wyrwij się z miasta, nie dbając o bagaż ani bilet. To, co ważne kupisz na Sienkiewicza 5, w Xiaomi Poincie.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.