Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Nareszcie! Wiosna ukazała się w pełnej krasie, przywołując zarazem liczne wędrówki, wycieczki rowerowe, kwitnące kwiaty i jakże nieodłączny deszcz. Gdy na spacerze złapie Cię mżawka, wróć do domu, by poprawić i osuszyć fryzurę. Do tego celu wybierz jedną z naszych niezawodnych suszarek, które świetnie sprawdzą się w swojej roli. Niedługo ich grono powiększy się za sprawą Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500! Chcesz dowiedzieć się o niej trochę więcej? Czytaj dalej, a wszystko opowiemy.

Czujesz to? Nadchodzi nowe…

Jak mamy to w zwyczaju, w pocie czoła opracowaliśmy sposób, by jeszcze bardziej dopracować kolejne z naszych rozwiązań. Obszarem udoskonaleń stała się inteligentna suszarka Mi Ionic Hair Dryer H300. Jej nowszą i bardziej zaawansowaną technologicznie wersją stanie się Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500. Co zaoferuje zaktualizowany model? Już śpieszymy z odpowiedzią! Obecny w Mi Ionic Hair Dryer H300 jonizator cząsteczek wody, który pozwala włosom zachować blask i jedwabistą miękkość bez wysuszania, jest na tyle korzystny, że postanowiliśmy podwoić jego moc. Dwa razy więcej zjonizowanych elementów pozwoli jeszcze dogłębniej odżywić włosy na całej długości. Zaufaj nam i razem z Xiaomi zadbaj o kondycję swojej fryzury, a ona odwdzięczy się spektakularnym wyglądem.

Ciepło, ciepło, zimno

Czy wiesz, że podczas suszenia włosów warto używać nie tylko ciepłego, ale i zimnego nawiewu? Nie każda suszarka ma taką możliwość, a to funkcja, na którą dobrze jest zwrócić uwagę podczas zakupu. Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 dysponuje modułem, który wykorzystuje naprzemiennie niską i wysoką temperaturę, łącząc wydajność z bezpieczeństwem. Dzięki odpowiedzialnej pielęgnacji, szybko zaczniesz zauważać efekty, włosy staną się bardziej błyszczące, nawilżone i gładkie. Pamiętaj więc, by szczególnie pod koniec suszenia, nakierować na włosy strumień chłodnego powietrza, który zamknie łuski i zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom.

Szybka sprawa!

Zależy Ci na czasie? Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Prędkość wydmuchu powietrza sięga aż 20m/s, co przy 20 000 obrotów na minutę zagwarantuje błyskawiczne ułożenie fryzury! Zapomnij o przykrywaniu włosów czapką, teraz już zawsze zdążysz odświeżyć je przed spotkaniem. Samodzielnie ustaw nasilenie nawiewu oraz temperaturę, jaką będziesz operować. Z Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 dopasujesz parametry do swoich potrzeb. A to nie wszystkie zalety tej zgrabnej nowinki…

Idealna w podróży

Dzięki niezwykle niskiej wadze, Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 świetnie sprawdzi się na wyjazdach. Zapakujesz ją nawet do małej torby i zabierzesz ze sobą, gdziekolwiek zechcesz, a waga bagażu wzrośnie jedynie o 550 gram. Dla tak wielu zalet chyba warto, prawda? Czy tak jak my, ze zniecierpliwieniem czekasz na premierę Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500? Jeśli tak, zapisz się do naszego newslettera, a damy Ci znać o nadchodzących nowościach!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.