Wszystkie kolory światła Xiaomi

Wszystkie kolory światła Xiaomi

Jak odmienić swoje otoczenie, nie wychodząc z domu? Jest to możliwe poprzez prostą zmianę oświetlenia! Mi LED Smart Bulb Essential (White & Color) oferuje masę możliwości. Zobacz, jak podrasować wnętrze swojego mieszkania za pomocą kilku kliknięć!

Twoje miejsce w nowym świetle

Teraz światło może odmienić wystrój Twojego mieszkania, biura lub domu. Inteligentna żarówka Xiaomi może przybrać jedną z 16 milionów barw. Jeśli jeden kolor to za mało, możesz ustawić tryb flow, pozwalający na płynne przejścia wielu kolorów. Zestaw kolorystyczny możesz skomponować sam – nadaj niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu!

Kolor to nie wszystko...

Operuj jasnością i temperaturą barwy i wybierz ciepły odcień światła podczas relaksu. Chłodne barwy poprawią Twoją koncentrację. Przyciemniaj i rozjaśniaj do woli! Wszelkie ustawienia odnajdziesz w instynktownej aplikacji Xiaomi Home. Dobierz intensywność światła do sytuacji i eksperymentuj ze skalą jasności!

Inteligentne sterowanie

Wszystko to możesz zrobić za pomocą kilku kliknięć w aplikacji Xiaomi Home. Żarówka jest również kompatybilna z asystentem głosowym Google. Zmieniaj wystrój swojego otoczenia i pozbądź się nudy! Odkryj pełen potencjał swojej przestrzeni z Mi LED Smart Bulb Essential (White & Color)!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.