Wi-Fi 6 w Xiaomi Router AX3200

Wi-Fi 6 w Xiaomi Router AX3200

Rodzina routerów Xiaomi sporo rozrosła się w ostatnim czasie, ale nic dziwnego, zważywszy na ich szybki transfer danych! Najnowszy jej członek – Xiaomi Router AX3200 to prawdziwy rekordzista w dyscyplinie czystej prędkości. Wsparcie dla technologii Wi-Fi 6 poskutkowało ultraszybkim bezprzewodowym przesyłem danych na poziomie 3202Mbps. Co to oznacza? W teorii: najlepsze transfery i zero opóźnień. A w praktyce? Również najlepsze transfery i zero opóźnień…

Czym jest Wi-Fi 6?

Kolejny numerek w nazwie może zwiastować jeszcze większe możliwości w zakresie bezprzewodowego transferu danych i tak też jest w przypadku Xiaomi Router AX3200! Za tą magiczną nazwą kryje się coś więcej niż tylko kolejna cyfra. To nowa generacja w zakresie internetowej wydajności każdego dnia! Dzięki tej technologii najnowszy router Xiaomi dostał możliwość przesyłania informacji z oszałamiającą prędkością aż 3202Mbps. Mając taki zapas szybkości do dyspozycji, otrzymujesz gwarancję zerowych opóźnień podczas rozgrywek internetowych i błyskawicznych transferów podczas pobierania plików.

Anteny nie od parady

Znane powiedzenie mówi, że ilość nie równa się jakości, co absolutnie nie ma przełożenia w przypadku naszego dzisiejszego bohatera! 6 anten w Xiaomi Router AX3200 to pełnia wydajności dodatkowo wspierana najnowszą technologią. Jaką? Beamforming sprzyja budowaniu najlepszego zasięgu dla urządzeń, które od routera dzieli ściana, a nawet kilka! Już nie musisz martwić się o rozmieszczenie routera – wystarczy, że umieścisz go tam, gdzie Ci wygodnie, a technologia tzw. kształtowania wiązki zapewni jakość połączenia, jakiej Twoje urządzenia jeszcze nie znały!

Nie tylko 5GHz

Xiaomi Router AX3200 to szybkość połączeń reprezentowana nie tylko przez pasmo 5GHz, ale także szeroko rozpowszechnione pasmo 2.4GHz. Po co używać 2.4Ghz skoro mamy dostęp do znacznie szybszego i lepszego 5GHz? Doskonałe pytanie! Korzystając z wielu urządzeń połączonych do jednej sieci 5GHz, możemy doprowadzić do jej spowolnienia, czego naturalnie chcielibyśmy uniknąć. Dzięki Xiaomi Router AX3200 możesz podłączyć najważniejsze urządzenia do sieci 5GHz a poboczne do 2.4GHz i cieszyć się maksymalnym transferem danych bez utraty cennej internetowej prędkości. Dodatkowe technologie jak MU-MIMO oraz OFDMA tylko utwierdzają w przekonaniu, że ten router powstał, by zapewnić najniższy czas reakcji i maksymalny transfer. Oprócz tego istnieje jeszcze jedno praktycznie rozwiązanie sieci 2.4GHz, a mianowicie jej kompatybilność. Niektóre urządzenia Smart Home lub starsze telefony zostały przystosowane do pracy z tym właśnie pasem. Z najnowszym routerem Xiaomi dostajesz gwarancję, że każde urządzenie obsłuży transfer o najwyższej prędkości!

Warto czekać

Najnowszy Xiaomi Router AX3200 jeszcze nie jest dostępny do zakupu na Mi-Home.pl, ale gdy tylko się pojawi, powiadomimy Cię od razu. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się do naszego newslettera, klikając wielkie pomarańczowe „Zapisz się” na dole naszego sklepu. Wyczekuj razem z naMi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.