Usłysz różnicę

Usłysz różnicę

Xiaomi każdą generacją systemów audio przyzwyczaja nas do ewolucji w zakresie jakości wykonania, precyzji brzmienia, oraz wygody i funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku Mi True Wireless Earphones 2, które nie tylko wpisują się we wspomnianą wcześniej politykę postępu Xiaomi, ale również wytyczają nowe standardy poziomu odtwarzanego dźwięku. W poniższym artykule weźmiemy na warsztat najnowsze słuchawki bezprzewodowe Xiaomi i przekonamy się, czy z Mi True Wireless Earphones 2 rzeczywiście usłyszysz różnicę!

Potęga przetworników

Większy rozmiar przetwornika 14,2 mm oraz nowatorska konstrukcja obudowy pozwoliły na wyprodukowanie głębokiego, nisko schodzącego basu, który poczujesz na całym ciele. Wysoka jakość przetworników zaowocowała żywymi, szczegółowymi tonami wysokimi, dzięki którym każdy detal utworu będzie perfekcyjnie słyszalny. Mi True Wireless Earphones 2 stawiają na pełną szczegółowość każdego pasma odtwarzanego dźwięku. Taka charakterystyka idealnie sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym, od spokojnych, akustycznych melodii, aż po mocne, klubowe brzmienia.

Technologia AAC

Nie tylko jakość przetworników oraz ich rozmiar mają bezpośredni wpływ na jakość odtwarzanego dźwięku. Proces rozpoczyna się od oprogramowania nadającego kształt i określającego jakość muzyki, która dopiero wydobędzie się z przetworników słuchawek. Tu z pomocą śpieszy zaawansowany kodek Advanced Audio Coding (AAC) oferujący jakość, od której ciężko będzie Ci się odzwyczaić.

Nowa jakość rozmów

Dzięki podwójnemu mikrofonowi masz pewność, że jakość rozmów będzie na najwyższym poziomie, a Ty i Twój rozmówca usłyszycie każde wypowiedziane słowo czysto i wyraźnie. Uczucie rozmowy twarzą w twarz pogłębia nowoczesna technologia wychwytująca i eliminująca szum oraz inne niepożądane dźwięki z otoczenia. Posiadając Mi True Wireless Earphones 2 przy sobie, poczujesz, jakby Twój rozmówca był zawsze obok Ciebie!

Gotowe do działania

Mi True Wireless Earphones 2 to także krok w kierunku nieprzerwanego działania. Wbudowane w słuchawki akumulatory pozwalają na aż 4 godziny nieprzerwanego odtwarzania, a dzięki etui ładującemu możesz cieszyć się ulubionymi utworami nawet przez 14 godzin! Wystarczy, że umieścisz słuchawki w etui, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. Mając Mi True Wireless Earphones 2 przy sobie, otrzymujesz gwarancję, że Twoje ulubione utwory będą rozbrzmiewać przez wiele godzin!

Muzyczne objawienie

Zapewnij sobie niesamowicie klarowną jakość rozmów oraz perfekcyjną jakość odtwarzanych utworów dzięki zaawansowanemu kodekowi Advanced Audio Coding (AAC) oraz potężnym membranom 14,2 mm. Wejdź w zupełnie nową erę dźwięku razem z najnowszymi słuchawkami Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.