Szczęśliwego nowego roku!

Szczęśliwego nowego roku!

Od samego początku rok 2021 kroczył przed siebie w piorunującym tempie. Można odnieść wrażenie, że minął zaledwie tydzień od premiery Redmi Note 9T, a już niebawem od tego wydarzenia dzielić nas będzie całe 365 dni. Począwszy od tego momentu aż do dnia dzisiejszego mieliśmy okazję gościć na naszej stronie aż 70 nowych produktów ekosystemowych i 20 premierowych smartfonów! To wszystko nie obyłoby się oczywiście bez licznych promocji i ofert Flash Sale. Każdego dnia mogliśmy cieszyć się tworzoną wspólnie społecznością nie tylko na naszej stronie, a również na Instagramie i Facebook’u.

Mamy za sobą cztery wyjątkowe kwartały, cztery piękne pory roku oraz 12 miesięcy ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy. Przez te dni udało nam się dużo zdziałać, a to wszystko dla Was i dzięki Wam. Z tego właśnie miejsca chcielibyśmy podziękować za zaufanie i wybór naszego sklepu. Jako wyraz wdzięczności przygotowaliśmy nie tylko parę słów, ale również kilka noworocznych ofert, które znajdziecie na pod tym linkiem. Doceniamy to, że jesteście z naMi i dziękujemy za rok 2021!

Razem z przygotowanymi promocjami chcemy Wam przekazać najserdeczniejsze życzenia na ten nadchodzący czas. Pragniemy, aby w Nowym Roku wszystkie nowe sytuacje przynosiły Wam tyle szczęścia, co technologiczne nowości. Oby jedynymi problemami był wybór koloru głośnika lub nowego smartfonu, a dobre wiadomości docierały tak szybko, jak wiadomości wysyłane w sieci 5G. Jednak pamiętajmy, że najważniejsze w tym i każdym czasie jest zdrowie, dlatego trzymajcie się ciepło i szybko do nas wracajcie.

Wspaniałego 2022 roku życzy zespół Mi-Home.pl

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.