Rozdzielczość 4K w monitorze Xiaomi!

Rozdzielczość 4K w monitorze Xiaomi!

Monitory zawładnęły światem… Nie jest to stwierdzenie na wyrost, gdyż spora część społeczeństwa nie wyobraża sobie pracy oraz relaksu bez tych wypełnionych po brzegi pikselami urządzeń. A skoro o nich mowa, najnowszy monitor Xiaomi 4K Monitor 27” liczy ich aż ponad 8 milionów! Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Czytaj dalej!

Rozdzielczość, która ma znaczenie

Na jakość odwzorowanego obrazu składa się wiele czynników, a ilość wyświetlanych pikseli jest na pewno jednym z najważniejszych. Natywna dla Xiaomi 4K Monitor 27” rozdzielczość 3840 × 2160 px sprawia, że ulubione gry i filmowe produkcje nabierają nowej głębi i poziomu szczegółów, jakiej nie sposób uświadczyć na standardowym monitorze FullHD. Wysoka jakość maksymalna na poziomie 400 cd/m² (TYP) oraz żywa paleta barw o pokryciu 99% DCI-P3 / Adobe RGB jeszcze bardziej potęguje wizualne doznania, zacierając granicę pomiędzy rzeczywistością a tym, co wirtualne. Podłącz do monitora Xiaomi komputer, konsolę lub laptop i ciesz się ultrawysoką jakością 4K! Podpięty laptop nie tylko wyświetli zmagazynowane na nim treści, ale również automatycznie naładuje swoją baterię, za sprawą wielofunkcyjnego złącza USB typu C.

Duży, lecz smukły

27 cali to rozmiar, który może robić wrażenie… Tak samo, jak prostota w ulokowaniu Xiaomi 4K Monitor 27” na biurku! Odpowiednio wyważona podstawka sprawia, że monitor jest perfekcyjnie stabilny pomimo jej niewielkich rozmiarów. Szeroki wachlarz ustawień pochylenia oraz funkcja Pivot pozwala dowolnie manewrować i dostosowywać ustawienie monitora do własnych potrzeb. Jeśli lwią część pracy zajmuje Ci programowanie lub sprawdzanie długich arkuszy tekstowych, możesz wykorzystać tryb horyzontalny dla uzyskania jeszcze większej przestrzeni roboczej. Jeśli to wciąż za mało, możesz bez problemu zamontować Xiaomi 4K Monitor 27” na ścianie i cieszyć się idealnym ustawieniem, zwalniając jednocześnie miejsce na biurku. Maksymalna ergonomia w sprzęcie tej klasy jest kluczowa dla zdrowia. Długie godziny spędzone na pracy zdalnej przed ekranem monitora będą dla Ciebie zerowym obciążeniem i czystą przyjemnością. Twoje oczy i kręgosłup Ci za to podziękują!

Nowoczesny design

Super wąskie ramki, najwyższa jakość materiałów i wygodny system aranżacji okablowania – to tylko nieliczne przykłady trafnych decyzji projektu nowego Xiaomi 4K Monitor 27”. Otwory wentylacyjne umiejscowione w dyskretnym miejscu z tyłu obudowy czy magnetyczna klapka przykrywająca złącza to standard, do którego zdążyły przyzwyczaić Cię monitory Xiaomi. Obudowa jest również bardzo lekka, dzięki czemu możesz w bardzo prosty sposób przenosić monitor pomiędzy stanowiskami pracy, lub zabrać go w dłuższą podróż.

Kiedy dostępny na Mi-Home.pl?

Xiaomi 4K Monitor 27” nie zaliczył jeszcze debiutu w naszym sklepie, ale nic straconego! Wpisz swój adres email w tym miejscu, a powiadomimy Cię, gdy tylko do nas zawita. Jeśli poszukujesz monitora już teraz, kliknij tutaj, a przeniesiemy Cię do odpowiedniej kategorii.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.