Przenośny smart TV, czyli Xiaomi TV Stick 4K

Przenośny smart TV, czyli Xiaomi TV Stick 4K

Xiaomi TV Stick 4K zadebiutował nieco ponad miesiąc temu i w tym stosunkowo niedługim czasie zdążył zrzeszyć wokół siebie spore grono telemaniaków. Wszystko za sprawą długiej listy zalet i funkcjonalności, która cieszy oko już od pierwszego spojrzenia. Czym jest Xiaomi TV Stick 4K i ile dobrego za sobą niesie? O tym wszystkim dowiesz się już za chwilę!

Co to takiego?

Xiaomi TV Stick 4K to niewielkich rozmiarów odtwarzacz multimedialny o wadze niespełna 43 gramów, który ze względu na gabaryty możesz zabrać wszędzie tam, gdzie tylko masz ochotę. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a swoją formą przypomina powszechnie znanego pendrive’a, choć możliwościami znacznie go przewyższa. Xiaomi TV Stick 4K to nie pierwszy tego typu sprzęt w asortymencie Mi-Home.pl. Jest on pełnoprawnym następcą Mi TV Stick, który zdążył już udowodnić, że popyt na tego typu sprzęt stale rośnie. Ciężko bowiem o bardziej budżetowy sposób na dostęp do mediów streamingowych w najwyższej jakości. Xiaomi TV Stick 4K to przede wszystkim idealna alternatywa dla smart TV. Wystarczy, że za pomocą złącza HDMI podłączysz go do swojego obecnego telewizora, nawiążesz połączenie z siecią WiFi, a magia zadzieje się sama! Co dokładnie oferuje ten kompaktowy, minimalistyczny i niezwykle łatwy w obsłudze gadżet?

Po pierwsze...

…Android TV™ 11, czyli dostęp do biblioteki multimediów liczącej sobie blisko pół miliona zbiorów! Wyobraź sobie, że ulubione filmy, seriale i programy masz już zawsze przy sobie za sprawą łatwego i szybkiego dostępu do ulubionych aplikacjach streamingowych. Od teraz między innymi Netflix, Amazon Prime i YouTube będziesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki! Wystarczy, że na pilocie, który otrzymasz w zestawie z Xiaomi TV Stick 4K, odszukasz przycisk z ikoną właściwą dla danego medium, a po wciśnięciu zaczniesz rozkoszować się niespiesznymi wieczorami spędzonymi na śledzeniu perypetii filmowych bohaterów bądź słuchaniu bliskich Twojemu sercu utworów.

Po drugie...

…wysokiej jakości doznania! W Xiaomi TV Stick 4K to technologie takie jak Dolby Vision®, Dolby Atmos® i DTS HD stoją na straży najlepszych wrażeń podczas długich seansów filmowych i muzycznych. Bez względu na to, w jaki sposób zamierzasz użytkować odtwarzacz multimedialny Xiaomi, wiedz, że dzięki niemu doświadczenia audiowizualne będą zawsze jak najwyższych lotów! Nad poprawnością działania Xiaomi TV Stick 4K czuwa bowiem zespół komponentów, który wspólnie tworzy naprawdę zgraną całość. Czterordzeniowy procesor, 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci ROM ukryte w poręcznej obudowie odpowiadają za jego wysokowydajną pracę, bez obaw o szybkość czy stabilność działania

Po trzecie...

…Asystent Google i Chromecast, czyli wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda! Pierwsza z wymienionych funkcji Xiaomi TV Stick 4K, uczyni Twój telewizor prawdziwym smart TV. Umożliwi Ci głosowe sterowanie zarówno nim, jak i innymi urządzeniami inteligentnego domu. Druga funkcja zapewni Ci z kolei bezproblemowy przesył treści z Twoich urządzeń mobilnych wprost na telewizyjny ekran. Czy obsługa TV była kiedyś prostsza, przyjemniejsza i bardziej intuicyjna?

Chcesz niewielkim kosztem rozpocząć erę smart TV w Twoim domu? Postaw na Xiaomi TV Stick 4K już teraz!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.