Przenośna drukarka do zdjęć Xiaomi

Przenośna drukarka do zdjęć Xiaomi

Życie w ciągłym biegu, brak czasu i postępujący z roku na rok rozwój technologii z pewnością nie sprzyjają tradycyjnym metodom gromadzenia wspomnień. Mowa tu oczywiście o zdjęciach w formie fizycznej, przechowywanych w albumach fotograficznych, kronikach czy starych pudełkach. To do nich zaglądamy najczęściej podczas różnego rodzaju spotkań rodzinnych czy świąt, aniżeli do tych zapisanych w rolce naszego aparatu. W asortymencie sklepu Mi-Home.pl znajdziesz produkt, który może okazać się idealnym rozwiązaniem, będącym odpowiedzią na zaistniałą potrzebę. Poznaj Mi Portable Photo Printer, czyli przenośną drukarkę do zdjęć od Xiaomi! Z nią nie będziesz tracić czasu na wywoływanie zdjęć. Chcesz poznać ją bliżej i dowiedzieć się nieco więcej o jej działaniu? Czytaj dalej!

Jak wygląda?

To, co w kontekście drukarki do zdjęć Xiaomi wysuwa się przed szereg to bez wątpienia jej niewielki rozmiar. Nie będzie przesadą, jeśli określimy ją mianem “kieszonkowej”, czego najlepszym dowodem będą wymiary: 124 × 85 × 24,6 mm. Kompaktowość Mi Portable Photo Printer pozwoli Ci mieć ją zawsze przy sobie. Weekendowy wyjazd w góry, urodziny przyjaciół, a może impreza integracyjna? Zabierzesz ją wszędzie gdzie tylko zechcesz i w kilka sekund przeniesiesz na papier te wspomnienia, które warte są zapamiętania. Obudowa drukarki do zdjęć Xiaomi wykonana została z ogniotrwałego tworzywa ABS oraz tworzywa PC, cechującego się odpornością na odkształcenia i odbarwienia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Mi Portable Photo Printer to sprzęt, który zniesie wiele i będzie inwestycją na długie lata.

Jak przesyła?

Nie samymi zdjęciami Mi Portable Photo Printer stoi! Poza standardowymi funkcjami zaskoczy się wirtualnymi efektami AR, z którymi przekażesz towarzyszące Ci uczucia dalej. Zasada ich działania jest bardzo prosta. W trakcie drukowania zdjęcia nagraj lub prześlij dowolny dźwięk, po czym otwórz aplikację Mi Home/Xiaomi Home. Aby osoba, do której zaadresujesz swoją wiadomość głosową, mogła ją odtworzyć, powinna jedynie zeskanować wybraną fotografię. To wystarczy, aby w dowolnym miejscu i czasie usłyszeć dźwięk, jaki został osadzony na danym zdjęciu. Ponadto Mi Portable Photo Printer wyposażona została w łączność Bluetooth 5.0, dzięki czemu dostęp do niej może mieć wiele osób z kilku urządzeń jednocześnie. Ta opcja zda egzamin zwłaszcza podczas imprez, kiedy to ilość momentów do uwiecznienia, rośnie wprost proporcjonalnie do liczby fotografów-amatorów.

Jak drukuje?

Jakość zdjęć, jakich dostarczy Ci drukarka Xiaomi, będzie stać na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko to za sprawą wykorzystywania technologii bezatramentowego druku ZINK, która opiera się na wykorzystywaniu mikrokrystalicznych barwników osadzonych w papierze. Głowica drukująca podgrzewa papier fotograficzny i tak… tworzy się zdjęcie! Mi Portable Photo Printer świetnie dogaduje się z papierem ZINK, wyposażonym w dobrej jakości warstwę klejącą i cechującym się doskonałym odwzorowaniem kolorów. Pięć arkuszy znajdziesz w zestawie z drukarką Xiaomi, ale jeśli już teraz wiesz, że ta liczba będzie niewystarczająca, możesz kupić paczkę zawierającą ich aż 20! Nie stresuj się wymianą papieru, której nie raz, nie dwa trzeba będzie dokonać. Instrukcję znajdziesz na karcie produktowej Mi Portable Photo Printer oraz w pudełku produktu.

Czy tym artykułem rozochociliśmy Cię na tyle, abyś jak najszybciej sprawił/a sobie ten fotograficzny sprzęt o niewielkich rozmiarach? Mamy nadzieję, że tak i jesteśmy pewni, iż to jeden z tych zakupów, których nie będziesz żałować!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.