Poznaj Xiaomi Point Garwolin

Poznaj Xiaomi Point Garwolin

Zawsze staramy się przygotować dla Was coś nowego, dlatego tym tygodniu wprowadzamy nową serię artykułów! Będzie ona dotyczyła naszych sklepów stacjonarnych. Te teksty pomogą Ci zobaczyć, jak liczną i zgraną jesteśmy społecznością. Być może okaże się, że w Twoim mieście również znajduje się nasz punkt sprzedaży? Zapraszamy Cię w podróż po mapie pełnej Xiaomi Pointów. Zaczynamy od miejscowości Garwolin!

Gdzie go szukać?

Garwolin to nieduża miejscowość pod Warszawą. Liczy około 17 tysięcy mieszkańców i jeden, bardzo wyjątkowy sklep. Umieszczony przy ulicy Senatorskiej 32 Xiaomi Point codziennie przyciąga do siebie klientów. Ludzie w różnym wieku udają się tam w celu zasięgnięcia opinii, sprawdzenia urządzeń przed zakupem lub zwyczajnie by porozmawiać ze sprzedawcami. Przede wszystkim młodzież wpada tu, aby sprawdzić, co nowego wymyśliło Xiaomi. Zawsze podczas premiery nowych urządzeń da się wyczuć aurę podekscytowania w powietrzu.

Dlaczego tak chętnie ludzie tam wracają?

Pomimo że na co dzień widzisz efekty naszej pracy na Mi-Home.pl, pamiętaj, że my również jesteśmy ludźmi, a Xiaomi Pointy to nasza bramka do codzienności. To tam można zobaczyć niektórych z nas. Wiele z tego, co tworzymy dzieje się w terenie, a nie za ekranami. Na co dzień współpracujemy i dzielimy się pasją do tego, co tworzymy. Chcemy pokazać Wam nasz sklep od tej innej strony – od strony ludzi, którzy go tworzą.

Więc czym jest Xiaomi Point?

To sklep powiązany z naszą stroną Mi-Home.pl, czyli miejsce sprzedaży produktów Xiaomi. Różni się oczywiście tym, że można fizycznie go odwiedzić. Jest dostępny po to, by większe grono zainteresowanych miało dostęp do świetnej jakości sprzętu. Staramy się otwierać kolejne filie nie tylko w dużych miastach, a także w mniejszych miejscowościach. Takim sposobem każdy może zakupić produkty Xiaomi. Wiemy, jak ważne jest, aby przed zakupem można było przyjść i oglądać interesujący przedmiot.

Dlaczego warto odwiedzić ten sklep?

Ze względu na ludzi! Jeśli masz wątpliwości, odwiedź jeden z naszych salonów, z przyjemnością Ci pomożemy. Możesz zobaczyć, co Cię interesuje i dopytać o poradę, jesteśmy tam dla Ciebie. Wyczekuj więc kolejnych artykułów o sieci Xiaomi Pointów, a być może dowiesz się o istnieniu salonu Xiaomi tuż pod swoim mieszkaniem!

A jak trafić do Xiaomi Pointu Garwolin?

Wyszukaj adres Senatorska 32, Garwolin 08-400, a Twój GPS doprowadzi Cię do celu! Odwiedź nas jak najprędzej!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.