Potężny POCO M4 Pro 5G

Potężny POCO M4 Pro 5G

Nastał 2022 – rok, w którym witamy jeszcze szybsze i lepiej wykonane smartfony. Co prawda nasz dzisiejszy bohater zaliczył debiut jeszcze pod koniec ubiegłego roku, ale patrząc na jego wydajność i oferowane funkcje, może z podniesioną kamerą do selfie konkurować z tegorocznymi smartfonami. Jednak najnowszy POCO to nie tylko niczym nieskrępowana wydajność, a także super aparaty, ogromna bateria i liczne funkcje, podnoszące nasz codzienny poziom zadowolenia. Tak więc zadajmy sobie to najbardziej kluczowe pytanie: POCO mi ten M4 Pro 5G?

Po czystą moc

Smartfony spod znaku POCO są wybierane przede wszystkim ze względu na bezkompromisową wydajność, z której słynie marka. Najnowszy POCO M4 Pro 5G oferuje mocny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 810 5G posiadający 4 ultraszybkie rdzenie rozpędzające się do prędkości aż 2,4 GHz, podczas gdy pozostałe utrzymują wartość 2,0 GHz. Tak zgrany oktet pozwala utrzymać efektywność pracy na najwyższym poziomie podczas każdej gamingowej sesji!

Po staranne wykonanie

Każdy element najnowszego POCO został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Począwszy od pięknego wyświetlacza pokrytego szkłem hartowanym Corning® Gorilla® Glass, a na starannie wykonanych pleckach smartfona kończąc. Jakie kolory otrzymujesz do dyspozycji? Możesz zdecydować się na silny odcień Power Black, przywołujący na myśl wakacje Cool Blue lub jaskrawy wariant Yellow dla tych, którzy lubią robić sobie lemoniadę, gdy życie daje im cytryny.

Po najlepszą optykę

Czymże byłby nowoczesny smartfon pozbawiony cudownych aparatów, pozwalających na uchwycenie istotnej dla nas chwili? Gdy takowa się nadarzy, ważne jest, by obiektyw szybko złapał ostrość i uchwycił jak najwięcej detali. Mając POCO M4 Pro 5G pod ręką, otrzymujesz pewność, że aparat główny 50 MP oraz ultraszerokokątny 8 MP zawsze staną na wysokości zadania. Dla narcystycznych dusz do dyspozycji jest także aparat do selfie 16 MP, który dzięki licznym trybom pozwoli wydobyć maksimum piękna każdej fotografii.

Po ultrapłynny ekran

Standardowe przez ostatnie lata odświeżanie 60Hz odchodzi do lamusa coraz większymi krokami… POCO M4 Pro 5G podąża za nowymi trendami, oferując 1.5x więcej „herców”, dla jak największego komfortu przeglądania ulubionych treści. 90Hz to wyjątkowo płynne doświadczenie towarzyszące oglądaniu filmów czy podczas grania w ulubione gry. Jeśli martwisz się o zwiększone zużycie energii, to możesz przestać w tej chwili! Dynamic Switch to technologia, która powstała, by momentalnie dostosowywać szybkość odświeżania do wyświetlanych materiałów. Oglądając film nagrany w niskim klatkażu, smartfon automatycznie zmniejszy wartość odświeżania, rezerwując cenne zasoby.

Po wielką baterię

Skoro przy oszczędzaniu energii jesteśmy, warto zaznaczyć, że najnowszy POCO posiada jej pod dostatkiem! Tak ogromna wydajność, którą oferuje POCO M4 Pro 5G, wymaga odpowiedniego zasilania, więc do dyspozycji smartfon otrzymał baterię o pojemności aż 5000 mAh. To wystarczająco, by zasilić potężny procesor Dimensity 810 5G i zapewnić stabilną pracę przez wiele, wiele godzin!

Po prostu warto

Oczywiście w przypadku POCO M4 Pro 5G argumenty moglibyśmy jeszcze długo wymieniać… Aż grzech nie wspomnieć o wsparciu dla łączności 5G czy superszybkiej pamięci masowej flash UFS 2.2, ale nadszedł już czas wybór wariantu (4/64GB lub 6/128GB). Dokonaj właściwego wyboru i zagwarantuj sobie najwyższą jakość razem z POCO M4 Pro 5G!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.