Piękny uśmiech z Xiaomi!

Piękny uśmiech z Xiaomi!

Zaprojektowana na nowo szczoteczka soniczna Xiaomi podnosi wygodę i radość z codziennych czynności, zapewniając maksymalnie piękny uśmiech każdego dnia! Mi Electric Toothbrush T500 pracuje ciszej, a jej drgania są delikatniejsze. Podrasowaliśmy urządzenie, uzupełniając je o funkcję dostosowania siły szczotkowania. Gdy za mocno przyciśniesz szczoteczkę do zębów, wskaźnika zasilania zacznie migać. W ciągu minuty szczoteczka wykonuje aż 31000 obrotów, a każdy z nich zagwarantuje jeszcze większy uśmiech na Twojej twarzy!

Miej wszystko pod kontrolą

Zaktualizowaliśmy aplikację, dzięki czemu dane na temat szczotkowania sprawdzisz w codziennym lub cotygodniowym raporcie. Uzyskasz tam szczegółowe informacje o sile docisku, kącie szczotkowania zębów oraz stopniu oczyszczenia każdego z nich. Wymiana głowicy szczoteczki jest szybka i prosta, a o czasie na jej zmianę aplikacja również nie zapomni Cię powiadomić.

Dobierz swój kolor

Decydując się na Mi Electric Toothbrush T500, w zestawie otrzymasz 3 wymienne, kolorowe uszczelki. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na personalizację szczoteczki, odróżniając ją na tle pozostałych. Oprócz standardowej końcówki Mi Electric Toothbrush Head Regular, otrzymujesz możliwość dokupienia dwóch innych rodzajów przeznaczonych dla wyjątkowo wrażliwych zębów i dziąseł.

W imię ochrony wrażliwych zębów

Dla bardzo wrażliwych dziąseł polecamy końcówki Mi Electric Toothbrush Head Sensitive. Ich użytkowanie jest bezpieczne również podczas stosowania aparatu ortodontycznego. Głowica została pokryta przyjazną środowisku gumą, co przekłada się na większy komfort użytkowania oraz ulgę dla wrażliwych zębów. Każda głowica jest pakowana próżniowo, gwarantując tym samym bezpieczeństwo oraz higienę.

Małe jest piękne

Kolejnymi opcjonalnymi końcówkami są Mi Electric Toothbrush Head Mini – to zestaw 3 oryginalnych końcówek dla szczoteczek sonicznych Xiaomi w mniejszym wydaniu. Dzięki wykorzystaniu włosia Premium American DuPont szczoteczka jest wolna od metali i niezwykle skuteczna w codziennym użytkowaniu.

Dobierz końcówkę dopasowaną do swoich potrzeb i ciesz się pięknym uśmiechem każdego dnia razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.