Piękny i zmysłowy Xiaomi Civi 1S

Piękny i zmysłowy Xiaomi Civi 1S

Ciągłe wyzwania, projekty i nieustanna gonitwa za sukcesem potrafią rozłożyć człowieka na łopatki. Właśnie dlatego potrzebujesz się na chwilę zatrzymać! Idealną do tego okazją będzie lektura naszego bloga. W dzisiejszym artykule omówimy kilka najważniejszych funkcji i cech wyjątkowego smartfonu Xiaomi Civi 1S. Rozstrzygniemy też, czy naprawdę jest to czysto “kobiecy” telefon i dlaczego został przez internautów okrzyknięty tak zaszczytnym tytułem. Chcesz poznać nasze przemyślenia i wnioski na ten temat? Zapraszamy do czytania!

Kobiece oblicze

Jeśli Xiaomi Civi 1S został tak nazwany, zastanówmy się, co może to oznaczać? Być może chodzi o jego moc i wielozadaniowość lub piękno i lekkość. Przyglądając się bliżej projektowi i danym technicznym smartfonu, doszliśmy do wniosku, że wszystkie te epitety są jak najbardziej zasadne. Po pierwsze, telefon jest niezwykle wydajny, co bezpośrednio wiąże się z zastosowaniem ogromnej baterii o pojemności 4500mAh i energooszczędnego 8-rdzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 778G. Mocny początek, prawda? A to dopiero wierzchołek góry pozytywów! Dalej jest już tylko lepiej. Wyjątkowe piękno gwarantuje mu nie tylko wyrafinowany design, któremu za chwilę poświęcimy nieco więcej uwagi, ale i sam ekran. Wrażenia wizualne zapewniane przez 6,55-calowy ekran AMOLED 120Hz o rozdzielczości Full HD+, z pewnością Cię zachwycą! Dodatkowo, podczas oglądania filmów, do pełni kinowego odczucia włączają się równie niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe! Nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwać z niecierpliwością wprowadzenia na rynek europejski nowego, zjawiskowego Xiaomi Civi 1S, na którego składa się przecież tak wiele…

Niepowtarzalne kadry

Fotografia, modeling, czy influencer marketing zdecydowanie nie są domeną wyłącznie kobiecą. Jednak w omawianym dziś “smartfonie dla Pań”, postawiliśmy na zapewnienie najlepszego typu rozwiązań, ułatwiających wykonywanie wyżej wymienionych profesji. Wszelkie wspomnienia, podróże i wypady za miasto mogą zostać bezbłędnie odwzorowane na fotografiach stworzonych z pomocą Xiaomi Civi 1S. Zastosowanie wysokiej jakości obiektywów 64MP, 8MP, 2MP daje duże pole do popisu i wykazania się na nowym obszarze zainteresowań. Profesjonalne ujęcia bez problemu zachowasz na Xiaomi Civi 1S, nie martwiąc się o brak miejsca. 8 lub 12 GB pamięci RAM i 128, lub 256 GB na dane w zupełności wystarczy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Design pełen finezji

Nie zapomnieliśmy o obiecanej wzmiance na temat designu! O ile zastosowane podzespoły są najistotniejszym elementem, jaki powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze nowego smartfona, design zdecydowanie nie powinien uchodzić za mniej ważny. Przecież nie po to przekraczamy kolejne ograniczenia i bariery konstrukcyjne, by na koniec dnia wpatrywać się na coś niegodnego uwagi! Piękno i finezja to dwie podstawowe wartości, na jakich skupiliśmy się podczas tworzenia Xiaomi Civi 1S. Można to nie tylko zauważyć, ale i poczuć, trzymając ten smartfon w dłoni. Wydajny procesor, pojemną baterię i zestaw znakomitych obiektywów udało się zamknąć w ważącej jedyne 166 g formie. Zdaje się to niemal niemożliwe, a jednak! Masz ochotę się o tym przekonać? Zapisz się do naszego newslettera, aby nie przegapić ani jednej nowinki. Być może uda Ci się upolować również Xiaomi Civi 1S...

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.