Nowy oczyszczacz powietrza Xiaomi

Nowy oczyszczacz powietrza Xiaomi

Marzysz o krystalicznie czystym powietrzu w domowym zaciszu? Masz dość wszechobecnych pyłków, oparów, przykrych zapachów oraz dymu i smogu, które niepostrzeżenie wdzierają się do Twojego mieszkania? Możesz odetchnąć z ulgą! Xiaomi wprowadziło na rynek oczyszczacz powietrza najnowszej generacji, który może sporo namieszać. Na ten moment dostępny jest jedynie w zagranicznej dystrybucji, ale żywimy ogromną nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny, także na Mi-Home.pl przyjdzie nam doświadczyć powiewu świeżego powietrza, dostarczonego przy jego nieskromnym udziale.

Oczyść atmosferę

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, bo tak nazywa się najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi, zagwarantuje Ci naprawdę czyste powietrze, które pozwoli Ci oddychać pełną piersią. Wszystko to za sprawą filtra HEPA “trzy w jednym”, który “wyłapuje” 99,97% zanieczyszczonych cząsteczek o wielkości 0,3 μm. Składają się na niego aż trzy różne filtry (filtr główny, wysokowydajny filtr Xiaomi, filtr z węglem aktywny), które wspólnie pracują na to, aby zapewnić Tobie i Twoim najbliższym jak najczystsze powietrze i uchronić od ewentualnych chorób z jego zanieczyszczeniem związanych. Możesz zapomnieć o częstej wymianie filtra, dzięki naprawdę dużej powierzchni i najwyższej jakości wykonania. Gdy żywotność filtra będzie się miała ku końcowi, otrzymasz stosowne powiadomienie, jednak trwałość i wydajność zastosowanych w nim komponentów, pozwoli cieszyć się pełnią świeżości nawet przez okrągły rok!

Zawsze i wszędzie

Ze względu na swoją formę i niezwykle estetyczny wygląd, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro świetnie wpasuje się w niemalże każde wnętrze. Efektywny obszar jego działania zamyka się w 60 m², a w ciągu zaledwie jednej minuty jest w stanie zagwarantować aż 8330 litrów wolnego od zanieczyszczeń powietrza. Sterowanie oczyszczaczem Xiaomi i dostosowanie go do swoich potrzeb jest banalnie proste. Możesz robić to na aż trzy sposoby: ręcznie (z wykorzystaniem wyświetlacza OLED i dodatkowych przycisków), zdalnie (dzięki dedykowanej aplikacji Mi Home/Xiaomi Home) bądź głosowo (z pomocą Asystenta Google). Daje to ogromne pole do popisu i pozwala korzystać z czystego powietrza na dosłownie każde Twoje zawołanie czy skinienie palcem. Ponadto bardzo niski poziom wydawanego dźwięku pozwala na użytkowanie Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro także w nocy. Specjalny tryb nocny generując hałas na poziomie zaledwie 33,7 dB, dostarczy powietrze najwyższej jakości, dzięki któremu niczym niezakłócony i błogi sen masz jak w banku!

Zalet nie ma końca

Czas odsłonić przed Tobą wachlarz zalet, jakie kryje za sobą wysokowydajny filtr Xiaomi, który znalazł swoje zastosowanie w Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. W odróżnieniu od tradycyjnego filtra HEPA cechuje się on przede wszystkim znacznie większą ilością przefiltrowanego powietrza, czyli tzw. “mocą przerobową”. Dzięki zintegrowaniu włókien PP z technologią elektrostatyczną oraz istnieniu pokaźnych rozmiarów przestrzeni dla tych włókien rośnie ilość czystego powietrza, którego jest w stanie dostarczyć. Oczyszczacz powietrza Xiaomi cechuje także wspomniany wyżej niski poziom hałasu, który utrzymuje się bez względu na prędkość działania urządzenia. Nietaktem byłoby zarzucenie mu wysokiego poboru energii. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro za sprawą nie tylko rewelacyjnej wydajności, ale też mniejszej gęstości włókien, jest w stanie zaowocować objętością czystego powietrza porównywalną z konwencjonalnymi filtrami HEPA, zużywając przy tym mniejszą ilość energii

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro to bez wątpienia inwestycja na lata, o której nie sposób nie wypowiadać się w samych superlatywach. Czy warto czekać, aż pojawi się w naszym sklepie? Zdecydowanie tak!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.