NFC w Xiaomi Mi Smart Band 6!

NFC w Xiaomi Mi Smart Band 6!

Pogoda niestety nas nie rozpieszcza, a zaplanowane treningi w plenerze trzeba raczej zamieniać na te odbywające się w czterech ścianach. To jednak wcale nie oznacza pogorszenia jakości ćwiczeń. Z Mi Smart Band 6 NFC każdy trening wyciśnie z Ciebie siódme poty i zagwarantuje maksymalną wydajność! Najnowsza opaska sportowa od Xiaomi to pełna esencja modelu pozbawionego funkcji NFC, z dodaniem tej kluczowej funkcjonalności właśnie. A czemu jest ona tak ważna? Pozwólcie, że opowiemy pewną historię…

Historia prawdziwa

Wyobraź sobie sytuację: pakujesz zakupy do torby, a gdy kasjerka prosi o dokonanie płatności, brakuje Ci dodatkowej ręki, żeby sięgnąć po portfel lub smartfon… Z Mi Smart Band 6 NFC ten problem odchodzi w zapomnienie! Wystarczy niedbałe machnięcie ręki przed terminalem ulubionego sklepu, a Twoje zakupy zostaną opłacone (środki wymagane do dokonania opłaty w ulubionym sklepie nie są częścią zestawu Mi Smart Band 6 NFC). Od teraz zakupy będą szybkie i wygodne, a płatności błyskawiczne.

Bo pieniądze nie są najważniejsze

Opaska Mi Smart Band 6 NFC nie żyje jednak samymi płatnościami. Sercem tej inteligentnej opaski są ćwiczenia, a jej zadaniem jest przelać na Was motywację do codziennych treningów. A jak już przy ćwiczeniach jesteśmy, to mamy ich do wyboru aż 30! Lubisz biegać, pływać, a może grać w ulubiony rodzaj piłki? Żaden problem, Mi Smart Band 6 NFC też to potrafi. A co jeśli lubujesz się w boksie, badmintonie lub grzeje Cię taniec Zumba? Jesteś pod właściwym adresem. Ta smart opaska dotrzyma Ci kroku niezależnie od tego, jaki sport preferujesz.

Wszystko pod ręką

Dzięki obszernemu wyświetlaczowi o rozmiarze 1.56” możesz mieć pewność, że nie ominie Cię żadne powiadomienie. Każda wiadomość będzie czytelna nawet w ostrym słońcu dzięki technologii AMOLED oraz jasności aż do 450 nitów. Połącz opaskę ze swoim smartfonem przy pomocy aplikacji Mi Fit i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata!

Przełamuje schematy

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC to idealny partner na co dzień. Gdy obudzisz się u jego boku, możesz zabrać go na ciężki trening, później na zakupy, a gdy nadejdzie wieczór, wyjawi Ci każdy sekret dzięki pojemnemu ekranowi o rozdzielczości 152 × 486. Spora bateria sprawi, że Mi Smart Band 6 NFC będzie gotów do działania przez pełne 12 dni bez konieczności ładowania! A mówili, że idealny partner nie istnieje…

Oczekujesz już?

Jeżeli już nie możesz doczekać się, by udać się do najbliższego sklepu i kupić coś przy pomocy inteligentnej opaski to znak, że Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC jest zdecydowanie dla Ciebie! Śledź stronę Mi-Home.pl i zagwarantuj sobie przepełniony aktywnościami czas razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.