Najlepsza golarka? Tylko od Xiaomi!

Najlepsza golarka? Tylko od Xiaomi!

Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie urządzenia, dzięki któremu codzienne golenie stanie się czystą przyjemnością to świetnie się składa. Bierzemy dziś bowiem na tapet jeden z najnowszych sprzętów Xiaomi, który mimo, że stosunkowo niedawno zagościł w naszym asortymencie, to zdążył sobie przysporzyć sporą rzeszę wiernych fanów. Chcesz przyjrzeć się z bliska wszystkim udogodnieniom, jakie niesie za sobą Mi 5-Blade Electric Shaver? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o wszystkich funkcjach premierowej golarki elektrycznej Xiaomi!

Funkcjonalna

Już na pierwszy rzut oka widać, że Xiaomi Mi 5-Blade Electric Shaver to klasa sama w sobie. Nienaganny wygląd, smukła forma i czarne, matowe wykończenie to cechy, które wyróżniają bohaterkę dzisiejszego artykułu na tle konkurencji. Korpus golarki Xiaomi składa się z tylko jednej części, a sterowanie ogranicza się do użycia wygodnego przycisku, co czyni ją sprzętem niezwykle poręcznym. Ma to ogromne znaczenie podczas codziennego użytkowania. W codziennej bieganinie, gdzieś między małą czarną, porannym prysznicem, czy odwożeniem dzieci do przedszkola, każde ułatwienie jest na wagę złota. Używając Xiaomi Mi 5-Blade Electric w pośpiechu, nie bój się o zachlapania, certyfikat wodoodporności IPX7 daje Ci gwarancję bezpieczeństwa.

Niezawodna

Golarkę elektryczną Xiaomi wyposażono w innowacyjny silnik z liniowym zawieszeniem magnetycznym, który jest gwarancją stałej mocy dla wielokierunkowej głowicy tnącej. Ta składa się bowiem z aż pięciu ostrzy o trzech różnych kształtach, czyniących golenie czynnością jeszcze prostszą i dokładniejszą. Ich różne wielkości pozwoli Ci pozbyć się nawet najbardziej uporczywego zarostu bez zbędnego wysiłku. Nie tylko usuną włosy u samej nasady, ale też dopasują się do konturów twarzy i trudno dostępnych miejsc. Równomiernie rozłożone tarcie w trakcie golenia, uczyni je czynnością niezwykle przyjemną i komfortową, podczas której zbędne owłosienie zostanie ujarzmione za jednym podejściem.

Wydajna

Lista zalet Xiaomi Mi 5-Blade Electric Shaver sięga znacznie dalej! Zasila ją bowiem bateria o pojemności bagatela 2000mAh, którą w łatwy sposób można naładować dzięki obecności uniwersalnego portu USB-C (typu C) oraz dedykowanego kabla dołączonego w zestawie. O tym, czy golarka Xiaomi wymaga ładowania, możesz dowiedzieć się na podstawie koloru diody umieszczonej na jej korpusie. Kolory biały, pomarańczowy i czerwony poinformują Cię o odpowiednio o naładowanej, bliskiej rozładowania i rozładowanej baterii. Pełny akumulator to możliwość korzystania z Xiaomi Mi 5-Blade Electric Shaver przez blisko 90 minut! Jeśli nie masz jednak zbyt wiele czasu, a golarka wymaga “doładowania” to zapewnij jej dopływ energii przez zaledwie 3 minuty, aby cieszyć się pełnym goleniem.

Nie czekaj i już teraz spraw sobie prezent w postaci Mi 5-Blade Electric Shaver. Bez względu na to, czy posiadasz włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, z golarką elektryczną Xiaomi, wszystkie zostaną ujarzmione!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.