Karaoke z Xiaomi Mijia K

Karaoke z Xiaomi Mijia K

Kochasz śpiewać? Być może tradycją są dla Ciebie wtorki z karaoke? Proponujemy rozwiązanie, które umożliwi dostęp do ulubionej rozrywki 24h na dobę. Odpowiedzią na nielimitowaną porcję doskonałej zabawy staje się Xiaomi Mijia K! Przeczytaj artykuł, a poznasz zalety tego wyjątkowego sprzętu. Wyluzuj się razem z Xiaomi i zobacz, co oferuje nasz mikrofon karaoke…

Spod prysznica na salony

Przenieś swoje muzyczne dokonania z łazienki do pokoju dziennego! Nie chowaj się ze swoim talentem wokalnym. Jeśli to właśnie muzyka Cię uszczęśliwia, przyjrzyj się dostępnym opcjom i podejmij kroki, aby rozwinąć swój potencjał do granic możliwości. Być może fakt, że w ofercie produktów Xiaomi znalazł się mikrofon, miło Cię zaskoczył. Rozrywka to bardzo ważny element codzienności, dlatego Xiaomi Mijia K został tak szczegółowo przemyślany. Chcesz zobaczyć, na czym polega jego fenomen? Zapraszamy do dalszego czytania!

To wyróżnia Xiaomi Mijia K:

Bez cienia wątpliwości można przyznać, że mikrofon Xiaomi w wielu aspektach ma przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. Pierwszym z nich jest sam design produktu. Trzonek Xiaomi Mijia K jest szeroki, dzięki czemu dobrze wpasowuje się w dłoń i nie męczy jej, nawet podczas długiego użytkowania. Główka mikrofonu jest obszerna, dzięki czemu świetnie zbiera dźwięk i sprawdza się znakomicie nawet wtedy, gdy śpiewasz w duecie.

Pomysłowe rozwiązania

Xiaomi Mijia K nie byłby nasz, gdyby nie kilka przydatnych funkcji, jak na przykład wyciszanie oryginalnej ścieżki wokalnej utworu. Jeden przycisk sprawia, że możesz stanąć na miejscu wokalisty i bez zakłóceń przedstawić swoją wersję piosenki. Fajne, prawda? A to dopiero początek! Mikrofon połączysz ze swoimi urządzeniami bezpośrednio za pomocą kabli USB-C lub przy zastosowaniu łącza Bluetooth 5.1.

Ogrom możliwości

Podczas jednej imprezy karaoke może wydarzyć się naprawdę dużo, szczególnie gdy zabawa trwa aż 7 godzin bez przerw na dodatkowe ładowanie! Konkurencje wokalne możesz potraktować zupełnie poważnie lub zdecydować się na większą dozę swobody. Skorzystaj z 9 zabawnych efektów dźwiękowych, by dodać występom zabawnego tonu. W gruncie rzeczy… śmiech to zdrowie!

Razem raźniej

Skoro pojemna bateria 2500 mAh wystarcza na 7 godzin występów, możesz zaprezentować się nie tylko solo, ale i w duecie. Na szczęście, Xiaomi Mijia K wspiera tryb duo, dzięki czemu możesz śpiewać z kimś przez połączenie dwóch urządzeń. Pamiętaj, że aplikacja Mi Home/Xiaomi Home jest wieloplatformowa, dzięki czemu możliwe będzie używanie mikrofonu na wielu systemach operacyjnych o różnych architekturach.

Masz ochotę na kilka chwil relaksu? Zapisz się do naszego newslettera, a być może już niedługo zaśpiewasz, trzymając w ręku Xiaomi Mijia K.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.