Gładka skóra twarzy z golarką Xiaomi

Gładka skóra twarzy z golarką Xiaomi

Idealnie gładka skóra twarzy to coś, o czym marzy o poranku każdy mężczyzna. Do tego celu przeważnie potrzeba dobrej jakości maszynki, żelu do golenia oraz balsamu po goleniu, w celu wyeliminowania podrażnień. Co, jeżeli możesz uzyskać taki sam efekt bez tych wszystkich specyfików? Z Mi 5-Blade Electric Shaver nie musisz martwić się o ochronę przed podrażnieniami, bo golarka zrobi to za Ciebie! Precyzyjnie wyprofilowane ostrza sprawią, że golenie stanie się szybkie i delikatne dla skóry. Czysta wydajność to coś, za co podziękujesz najnowszej golarce Xiaomi!

Pewna swojej mocy

Silnik z liniowym zawieszeniem magnetycznym to tętniące życiem serce Mi 5-Blade Electric Shaver. To on odpowiada za ogromną moc sięgającą aż 10W, tak bardzo potrzebną do precyzyjnego i starannego golenia. Możesz być posiadaczem najbujniejszej brody na świecie, a Mi 5-Blade Electric Shaver i tak poradzi sobie z nią bez żadnej zadyszki! Pojemna bateria, którą napełnisz w zaledwie dwie godziny, zapewni wiele sesji pielęgnacyjnych, bez strachu o nagły brak mocy. Golarka została wyposażona w uniwersalne złącze USB typu C, dzięki czemu naładujesz ją nie tylko przewodem dołączonym do zestawu, ale także kablem od Twojego smartfona.

Wygoda utrzymania

Jedyne co pozostało po zakończonym porannym rytuale, to wyczyścić zasłużoną golarkę. Również ta czynność jest szybka i nie wymaga zbędnego główkowania. Golarka Mi 5-Blade Electric Shaver posiada certyfikat wodoodporności IPX7, który w praktyce oznacza, że jej oczyszczenie zajmie Ci zaledwie kilka sekund! Skieruj strumień bieżącej wody na ostrza głowicy tnącej i patrz, jak ścięte włoski odpływają w siną dal! Na wypadek poważniejszego zabrudzenia, do zestawu z Mi 5-Blade Electric Shaver dołączamy także specjalną szczoteczkę czyszczącą. Z takim pakietem pod ręką, możesz mieć pewność, że Mi 5-Blade Electric Shaver pozostanie czysta i gotowa do działania za każdym razem.

Więcej ostrzy!

Najnowsza golarka elektryczna Xiaomi jest inwestycją na lata. W przypadku zużycia końcówki tnącej lub (odpukać) nieszczęśliwego wypadku, możesz ją bezproblemowo wymienić na nową. Mi 5-Blade Electric Shaver Replacement Head to ta sama topowa jakość golenia, dostępna zaraz po wyciągnięciu z pudełka! Jej wymiana jest bardzo prosta i sprowadza się do zaledwie dwóch ruchów. Specjalnie zaprojektowana magnetyczna konstrukcja oszczędzi Ci kłopotu podczas ściągania końcówki tnącej. Wystarczy lekko pociągnąć, by cała głowica bezpiecznie odczepiła się od golarki. Pozostało tylko nałożyć zamienną końcówkę i gotowe… Możesz na nowo cieszyć się precyzją cięcia i długotrwałą gładkością Twojej skóry.

Kiedy będzie dostępna?

Kliknij tutaj i zapisz się na nasz newsletter, aby nie przegapić żadnej premiery na Mi-Home.pl! Zafunduj sobie bilet w jedną stronę do pozbawionej podrażnień skóry razem z Mi 5-Blade Electric Shaver!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.