Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra

Fotograficzny przełom, czyli Xiaomi 12S Ultra

Kiedy myślisz, że w świecie fotografii mobilnej już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, wtedy zjawia się on… Xiaomi 12S Ultra! To smartfon, dla którego nie ma kadrów niemożliwych. Jesteśmy święcie przekonani, że upora się on z nawet najbardziej niesprzyjającymi warunkami oświetleniowymi, tworząc za jednym dotknięciem ostre jak brzytwa zdjęcia. Xiaomi 12S Ultra to bez wątpienia początek nowej ery, zapoczątkowanej przez współpracę z Leicą. Jej znakiem rozpoznawczym są niezrównanej jakości sprzęty fotograficzne, które w połączeniu z bogatą, ponad stuletnią historią marki oraz najnowocześniejszymi technologiami, zaowocowały smartfonem stworzonym do uwieczniania najpiękniejszych chwil.

Precyzja wykonania

Ponadczasowość — to słowo, które najlepiej opisuje model Xiaomi 12S Ultra. Choć system aparatów odgrywa tu główną rolę, to nie przyćmił on wyjątkowego designu samego urządzenia. Mimo sporych rozmiarów, obiektywy cechuje prosta i klasyczna konstrukcja, łącząca w sobie nowoczesne rzemiosło z dobrze już znaną estetyką projektowania firmy Leica. Tylny panel Xiaomi 12S Ultra został wykonany z przyjaznej środowisku, silikonowej skóry. Poza niezwykle gładkim wykończeniem posiada on charakterystyczną tekstrurę oraz stonowane odcienie (Classic Black, Verdant Green), które przyciągną niejedno spojrzenie. W Xiaomi 12S Ultra nie zapomniano o wodo- i pyłoodporności (IP68), dzięki czemu możesz mieć pewność, że smartfon sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach.

Mistrzowskie możliwości

Najwięcej emocji w kontekście Xiaomi 12S Ultra, budzi bez wątpienia zestaw najwyższej jakości obiektywów Leica. To on czyni go ewenementem na skalę światową. Najnowszy smartfon Xiaomi może bowiem z powodzeniem zastąpić aparaty fotograficzne, bez których wykonywanie w pełni profesjonalnych zdjęć było dotąd niemal niemożliwe. U podstaw sukcesu Xiaomi 12S Ultra stoją szkła, tworzące naprawdę zgrane trio. Wydobędą one z chwili to, co najpiękniejsze, a z pozoru zwykłe fotografie uczynią istnymi dziełami sztuki. Na zaawansowany system optyczny Leica, obecny w tym prekursorskim modelu, składają się kolejno:

Obiektyw szerokokątny 50 MP

Ekwiwalent ogniskowej 23 mm z czujnikiem o wielkości aż 1 cala, przysłona f/1.9, optyczna stabilizacja obrazu oraz autofocus z detekcją fazy Octa-PD. Świetnie sprawdzi się do fotografii codzienności, wykonywanej w najróżniejszych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych. Duży sensor umożliwi wpuszczenie większej ilości światła, przez co także w nocnych kadrach nie zabraknie najdrobniejszych szczegółów.

Obiektyw ultraszerokokątny 48 MP

Ekwiwalent ogniskowej 13 mm, kąt widzenia o wartości aż 128°, czujnik ½ cala, przysłona f/2.2 i autofocus z detekcją fazy Dual-PD. Uchwycisz z nim najbardziej malownicze krajobrazy i perełki architektoniczne. Zyskaj jeszcze szerszą perspektywę i stwórz zdjęcia, których każdy Ci pozazdrości.

Obiektyw telemakro 48 MP

Ekwiwalent ogniskowej 120 mm, czujnik ½ cala, przysłona f/4.1, optyczna stabilizacja obrazu oraz stabilizacja EIS przy zoomie. Jego zadaniem jest fotografowanie z bliska elementów, które znajdują się w znacznej odległości względem Ciebie. Skróć dystans do naprawdę odległych widoków i czerp z kadrów pełnych szczegółów.

Apetyt na więcej?

Chcesz być na bieżąco z podobnymi nowinkami ze świata Xiaomi? Zapisz się już dziś do naszego newslettera, aby mieć pewność, że żadna nowość Cię nie ominie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.