Czysta prędkość POCO X3 GT

Czysta prędkość POCO X3 GT

Rodzina urządzeń spod znaku POCO dynamicznie się rozrasta, oferując klientom sprzęt z każdej półki cenowej. Jawiący się na horyzoncie najnowszy przedstawiciel POCO celuje w najwyższą wydajność, zwykle zarezerwowaną dla o wiele droższych urządzeń. Pierwsze co rzuca się w oczy, patrząc na specyfikację POCO X3 GT, to ogromna wydajność procesora MediaTek Dimensity 1100, ekran o superszybkim odświeżaniu 120Hz, ładowanie 67W i wiele więcej. Nabierzmy apetytu i przyglądnijmy się jeszcze większej ilości cech rewelacyjnego POCO X3 GT!

Nic go nie doścignie

Każdy, kto sięga po urządzenia marki POCO, wie, czego oczekuje od swojego smartfona. To nic innego jak ogromna wydajność, która nie odpuści na krok, nawet gdy zostanie odpalonych masa wymagających dla systemu aplikacji. Procesor MediaTek Dimensity 1100 to układ, który rozpędza się niczym najszybsze supersamochody sygnowane logiem GT. Szybka pamięć RAM LPDDR4X tylko potęguje uczucie prędkości, a dumna wartość 8GB to zaskakująca rzadkość w smartfonach w tej klasie cenowej. Ultraszybka pamięć wbudowana UFS 3.1 (128GB lub 256GB) to element, który dopina wydajność tego modelu na ostatni guzik.

Zobaczy wszystko

Aparat główny o rozdzielczości 64MP i przysłonie f/1.79 zbierze odpowiednią ilość światła, dzięki czemu zdjęcia będą jasne i przepełnione szczegółami niezależnie od pory dnia. Dla tych, którzy lubią wykorzystywać ilość dostępnych aparatów do maksimum, POCO X3 GT zaoferuje ultraszerokokątną matrycę 8MP oraz dedykowaną kamerę makro 2MP. Mając POCO X3 GT pod ręką, masz pewność, że nic nie stanie Ci na drodze do pstryknięcia najlepszej fotografii. Miłośnicy selfie również będą wniebowzięci, ponieważ matryca na froncie posiada aż 16MP i szereg trybów pozwalających na całkowitą personalizację autoportretów.

Ładowanie w trybie Turbo

Potężna wydajność potrzebuje potężnego źródła mocy. Tak powstała technika Turbo Charging 67W, a dzięki niej napełnisz baterię do pełna w zaledwie 42 minuty! A jest co napełniać, ponieważ POCO X3 GT został wyposażony w ogromną baterię 5000mAh. Taki rozmiar to gwarancja dostępu do energii na cały dzień. A gdy bateria się rozładuje, możesz poratować się awaryjnym 10-minutowym podładowaniem. Zagwarantuje to powrót do akcji na najwyższych obrotach nawet na kilka godzin!

Jest tego o wiele więcej

Wspomniane wcześniej cechy najnowszego POCO to tylko niewielka część jego możliwości. POCO X3 GT to także nowoczesne podwójne głośniki, błyskawiczny czytnik linii papilarnych, uniwersalny pilot na podczerwień czy wygodne płatności NFC. Czy wspominaliśmy już o wyświetlaniu treści w 120Hz, dzięki któremu już nigdy nie spojrzysz tak samo na klasyczne ekrany 60Hz? To wszystko dostępne w trzech zapadających w pamięć kolorach: Stargaze Black, Wave Blue oraz Cloud White.

Karty na stół

Jaki jest najnowszy POCO, każdy widzi. Najlepsze aparaty, najwyższa wydajność, wybitna jakość i wiele więcej. POCO X3 GT wykona każde zadanie szybko, precyzyjnie i bez zbędnej zadyszki. Postaw na POCO i dołącz do mobilnego świata, w którym nie istnieje pojęcie spowolnionego działania systemu. Wypatruj powrotu serii POCO na Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.