Bezprzewodowa energia od Xiaomi

Bezprzewodowa energia od Xiaomi

Często sięgasz po ładowarkę? A może lubisz na noc podłączyć swój smartfon do gniazdka, by rano cieszyć się kojącym widokiem „100%”? Dzięki bohaterowi dzisiejszego artykułu te czynności mogą stać się o wiele wygodniejsze… Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh to nowoczesny powerbank, który błyskawicznie odnowi zapasy energii Twojego smartfona bez podłączania „po kablu”!

Twój smartfon Xiaomi wspiera bezprzewodowe ładowanie?

Idealnie, bo właśnie wtedy Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh rozwija pełnię swoich możliwości! Wystarczy, że umieścisz swój ulubiony smartfon na wierzchu urządzenia, a proces regeneracji energii rozpocznie się automatycznie. Specjalne zabezpieczenie wykrywa, czy na powerbanku faktycznie został umieszczony telefon, a nie przypadkowy kawałek metalu, który mógłby wyrządzić sporo niepotrzebnego zamieszania. Ogniwo 10000mAh wystarczy, by naładować Xiaomi Mi 11i nawet do półtora raza, lub prawie dwukrotnie napełnić energią iPhone 12.

Twój smartfon nie wspiera bezprzewodowego ładowania?

Nic straconego, w takim wypadku możesz liczyć na jeszcze szybsze ładowanie przewodowe! 22,5W to gwarancja dostępu do najwyższej mocy przy każdym wpięciu smartfona do złącza USB typu C. To oznacza napełnienie baterii iPhone 12 w zaledwie 105 minut! Dla porównania, korzystanie ze standardowej ładowarki o mocy 5W poskutkuje wydłużeniem tego czasu aż do 232 minut. Życie jest zbyt krótkie, by czekać niemal 4 godziny na naładowanie smartfona… Zaoszczędź cenny czas razem z Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh już dziś!

Posiadasz dużo smartfonów do ładowania?

Nareszcie jakieś wyzwanie! Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh wspiera ładowanie nawet do trzech urządzeń jednocześnie. Dla porty USB, do których podepniesz urządzenia w tradycyjny sposób, a trzecie wystarczy położyć na powierzchni Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh. Boisz się, że taki zabieg szybko wyczerpie zasoby ogniwa? Niepotrzebnie! Przenośny bank mocy w pełni wykorzystuje możliwości funkcji „pass-through charging”, która pozwala ładować wszystkie trzy urządzenia przy jednoczesnym napełnianiu mocą z gniazdka samego powerbanka. To nie tylko fajny bajer, ale też niezwykle przydatna umiejętność, gdy na imprezie większa liczba znajomych zacznie pytać, gdzie można podładować telefon. Dla maksymalnego bezpieczeństwa tak efektywnego ładowania, Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh został wyposażony w aż 9 zabezpieczeń, upewniających Cię, że bezpieczeństwo stoi tu na pierwszym miejscu.

To jak, kolejne ładowanie odbędzie się już przy pomocy Xiaomi 10W Wireless Power Bank 10000mAh?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.