A dziś odwiedź Xiaomi Point Lubsko!

A dziś odwiedź Xiaomi Point Lubsko!

Zastanawiasz się gdzie pojechać na mały City Break? Możesz podróżować z naMi po najróżniejszych zakątkach Polski. Tyle świata jeszcze nieodkryte i tyle Xiaomi Pointów do odwiedzenia! Dla różnorodności obraliśmy nowy kierunek, sporo oddalając się od Garwolina. Jesteśmy w Lubsku! No ale tak właściwie to… Gdzie leży Lubsko? Względem miasta Garwolin po 2 stronie Polski, czyli w zachodniej części kraju.

Co słychać w Lubsku?

Całkiem dużo ciekawostek! Miasto ma bardzo długą historię, liczne zabytki! Lubsko zachwyca swoją prezencją, no ale… nie samą architekturą żyje człowiek! W tym urokliwym miasteczku znajduje się również sklep z elektroniką a w nim, kolejny Xiaomi Point! Jest pełen doradców, smartfonów i produktów Xiaomi, a to wszystko tak blisko...

Idealna lokalizacja

Xiaomi Point w samym środku miasta! Zaledwie 180 metrów od rynku Lubskiego. Wszystko, co potrzebne możesz załatwić po drodze. To urok małych miasteczek, masz cały świat w zasięgu ręki. Xiaomi Pointy tworzymy tak, by zawsze były w pobliżu! Wybieramy miejsca, do których łatwo jest dotrzeć i które są bezpieczne. Wszystko to dla Twojej wygody.

Śródmiejska 14/16, 68-300 Lubsko

Warto zapamiętać! Przy zakupach na Mi-Home.pl możesz wybrać miejsce odbioru, właśnie tam. Lubski Xiaomi Point czeka na Twoje odwiedziny i zamówienia. Wpadaj do nas, kiedy zechcesz. Doradzimy, pokażemy, wytłumaczymy i miło Cię powitamy!

Co warto tu zobaczyć?

Wszyściusieńko! Smartfony, sprzęty, najróżniejsze produkty Xiaomi. Tu wszystkiego możesz dotknąć, zobaczyć i sprawdzić. To najlepsze miejsce do tego, aby na własne oczy przekonać się, że Xiaomi to odpowiedni wybór.

Nie mijaj kuriera!

Jeśli w Twoim Xiaomi Poincie nie ma wybranego produktu, możesz zamówić go przez naszą stronę. Dostarczymy go na miejsce bez dodatkowych opłat. Dzięki temu nie ominiesz kuriera i otrzymasz wymarzoną rzecz najszybciej jak to możliwe.

Wesprzyj swój Xiaomi Point i odwiedź nas!

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Możesz wpaść również w sobotę, wtedy pracujemy trochę krócej: od 9:00 do 13:00. Zapraszamy!

To jak? Przejdziesz się z naMi do Xiaomi Pointu Lubsko?

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.