Router Wi-Fi

Xiaomi Router AX3200

5

Opinii: 1

309,00 zł

Błyskawiczny router Xiaomi AX3200 z systemem sieci mesh, wykorzystujący technologię Wi-Fi 6. Gigabitowa łączność z obsługą do 128 urządzeń o teoretycznej prędkości maksymalnej 3202 Mb/s.

Darmowa dostawa
Mi Coin
Otrzymaj 30 Mi Coins Dowiedz się więcej
20 rat x 15.45 zł RRSO 0%
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
309,00 zł
Router AX3200
Szybkość 3202Mb/s Wi-Fi 6* Ultraszybka łączność bezprzewodowa
Obsługa sieci mesh Bezproblemowy zasięg sieci Wi-Fi 6 w całym domu
OFDMA Transmisja do wielu urządzeń z mniejszymi przeciążeniami
Obsługa 4x4 MU-MIMO Wiele anten na routerze do obsługi większej ilości urządzeń
Ultraszybka sieć Wi-Fi 6.
Zupełnie nowe wrażenia z przeglądania sieci.
Wi-Fi 6 (802.11ax) to najnowsza generacja standardu Wi-Fi. Dzięki wyższym prędkościom transferu Xiaomi Router AX3200 pozwala w łatwy sposób cieszyć się niemal dwukrotnie większą prędkością niż typowy router AC1200. Router Wi-Fi 6 znacznie zmniejsza opóźnienia i czas reakcji w urządzeniach końcowych, nawet gdy wielu użytkowników korzysta z wielu urządzeń w tym samym czasie. Ciesz się nową erą cyfrową z ultraszybką siecią.
Podwójne pasmo uwalnia pełen potencjał wydajności sieci. Router Xiaomi AX3200 oferuje zarówno częstotliwość 2,4GHz jak i 5GHz. Te dwa pasma nie zakłócają się wzajemnie, a ich łączna teoretyczna prędkość bezprzewodowa wynosi maksymalnie 3202Mb/s. Ciesz się ultraszybkim dostępem do Internetu, stabilnym zasięgiem sygnału, szybkim użytkowaniem, płynnym odtwarzaniem filmów HD i graniem w gry online na dużą skalę. 3202Mb/s2.4GHz + 5GHz
4x4 80MHz
2x2 80MHz
Technologia MU-MIMO*.
Płynniejszy dostęp do Internetu dla wielu użytkowników.
Technologia MU-MIMO pozwala wielu antenom routera Xiaomi AX3200 zapewnić połączenie sieciowe dla wielu urządzeń jednocześnie. Jeśli router to autostrada, to ten model posiada dodatkowe pasy, które zarówno zwiększają prędkość transferu, jak i zapobiegają brakowi reakcji Twoich urządzeń.
Technologia OFDMA*.
Przejmij kontrolę dzięki wydajnej transmisji.
Technologia OFDMA umożliwia routerowi wysyłanie danych do wielu urządzeń końcowych za pomocą jednej transmisji, podczas gdy tradycyjny router musiałby wysyłać wiele transmisji. OFDMA zapewnia bardziej wydajną transmisję i mniejsze opóźnienia, dzięki czemu można korzystać z wielu urządzeń jednocześnie i cieszyć się natychmiastową reakcją podczas gier online czy to na dużą skalę czy za pośrednictwem smartfona.
Router Wi-Fi 6 obsługujący OFDMA
Odebrane Odebrane Odebrane
Tradycyjny router Wi-Fi 5
Odbiór Oczekiwanie Oczekiwanie
Sieć mesh Xiaomi*.
Pełny zasięg w domu z Wi-Fi 6.
Skonfiguruj sieci mesh składające się z wielu routerów za pomocą kompatybilnych routerów mesh Xiaomi. Nie musisz się martwić o układ domu. Ten system przystosowany jest do pracy nawet w najbardziej skomplikowanych układach pomieszczeń i zapewnia objęcie swoim zasięgiem całego domu. Sygnał bezprzewodowy wędruje pomiędzy każdym routerem bezproblemowo, pozwalając Ci korzystać z sieci w dowolny sposób.
*Xiaomi Router AX3200 obsługuje bezprzewodowe sieci mesh z tym samym modelem lub Mi Router AX9000, Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack), Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack) dla maksymalnie 10 urządzeń.
MediaTek Filogic800.
Optymalny status sieci przez cały czas.
Wyposażony w dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor o częstotliwości taktowania pojedynczego rdzenia do 1,35 GHz. Dzięki ogólnej poprawie wydajności, Twoje połączenie internetowe jest korzystniejsze i bardziej wszechstronne.
Inteligentne życie z 256MB pamięci. Duża pamięć oznacza, że możesz podłączyć nawet 128 urządzeń*. Korzystaj z technologicznych zalet routera, uzyskując płynne i stabilne połączenie sieciowe z wieloma urządzeniami.
Technologia Beamforming.
Kierunkowe wzmocnienie sygnału dla większego zasięgu.
Technologia Beamforming koncentruje sygnał Wi-Fi w kierunku podłączonych urządzeń, zapewniając lepszy zasięg Wi-Fi i wyższą wydajność sieci. Router może wzmocnić sygnał Wi-Fi dla odpowiedniego kierunku, poprawiając jakość i stabilność oraz zwiększając efektywny zasięg.
Szersze specjalistyczne wsparcie technologiczne.
 • WPA3* Standardy bezpieczeństwa i szyfrowania nowej generacji
 • IPv6 Większa wydajność i bezpieczeństwo przesyłania
 • IPTV* Kompatybilność z usługą IPTV od dostawcy Internetu
 • Zarządzanie chmurą za pomocą aplikacji Łatwa obsługa dzięki aplikacji Xiaomi Home/Mi Home
 • Uwagi:
 • * 3202Mb/s to maksymalna teoretyczna prędkość transmisji bezprzewodowej przy jednoczesnym wykorzystaniu pasm 2,4 GHz (800Mb/s) i 5 GHz (2402Mb/s). Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.
 • * Korzystanie z Wi-Fi 6 (802.11ax) oraz funkcji takich jak 80MHz, OFDMA, MU-MIMO i 1024 QAM wymaga urządzeń końcowych, które również obsługują odpowiednie funkcje.
 • * 128 urządzeń to łączna suma połączeń dla 2.4G/5G w warunkach laboratoryjnych.
 • * Technologia WPA3 wymaga obsługi przez urządzenie końcowe.
 • * Obsługiwane usługi IPTV różnią się w zależności od kraju/regionu. Aby uzyskać informacje na temat zawartości usług IPTV w danej lokalizacji, należy skontaktować się z lokalnym operatorem.

Dane techniczne

Dane techniczne

Kolor

Czarny

Rodzaj produktu

Router Wi-Fi

Kompatybilność

System Android

System iOS

Pamięć wbudowana

256 MB

Łączność

2.4GHz

5GHz

802.11 a/b/g/n/ac/ax

IEEE 802.3/3u/3ab

System operacyjny

MiWiFi ROM

Złącza

3× RJ-45 (LAN), 1× RJ-45 (WAN)

Zabezpieczenie transmisji bezprzewodowej

WPA-PSK

WPA2-PSK

WPA3-SAE

Antena

Zewnętrzna

Wielokierunkowa

Zakres wilgotności

10% ~ 90% RH

Zakres temperatur

0°C ~ 40°C

Kolor

Czarny

Szerokość

284 mm

Grubość

186 mm

Wysokość

186 mm

Dodatkowe informacje

Prędkość LAN/WAN 10/100/1000MB/s

Przycisk sieci mesh

Przycisk Reset

Wskaźnik świetlny systemu

Wskaźnik świetlny Internetu

Zestaw

Router

Kabel zasilający

Kabel sieciowy

Instrukcja obsługi

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Xiaomi Router AX3200
Twoja ocena