System sieciowy Mesh

Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack)

5

Opinii: 6

Już od 369,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 36 Mi Coins Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa

Pozostań w stałym kontakcie dzięki Wi-Fi 6 z technologią OFDMA, wzmocnionym sygnałem Beamforming. Prosta obsługa przez aplikację Xiaomi Home oraz wsparcie do 254 urządzeń pracujących jednocześnie.

Darmowa dostawa
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
369,00 zł
Mesh System AX3000 Pozostań w kontakcie z Wi-Fi 6
Stabilna sieć mesh, zasięg Wi-Fi do 380 metrów kwadratowych
Dwuzakresowy moduł Wi-Fi 6 zapewniający płynną pracę w sieci
Szybka prędkość bezprzewodowa do aż 2,976 Mbps
Niezawodne połączenie do 254 urządzeń
System siatkowy Xiaomi zapewnia pełne pokrycie dla złożonych aranżacji domowych Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) łączy się w sieć mesh, która zapewnia zasięg Wi-Fi 6 w całym domu, obejmując do 380 metrów kwadratowych powierzchni. Xiaomi AX3000 System obsługuje sieć mesh z routerami z serii AX i/lub Mi Router AX9000 dla maksymalnie 10 urządzeń. Sygnał wędruje pomiędzy różnymi routerami automatycznie i bezproblemowo, pozwalając Ci na więcej.
System mesh z możliwością samonaprawy* W sieci mesh stworzonej przy użyciu Xiaomi Mesh System AX3000, gdy zostanie wykryty uszkodzony węzeł, cała architektura sieci jest ponownie planowana, aby zapewnić normalne działanie sieci.
Zestaw sieci mesh jest łatwy w obsłudze i prosty w montażu Zestaw Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) jest fabrycznie skonfigurowany, więc nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i jest gotowy do użycia*. Teraz łatwo jest wejść w erę szybkiego Internetu, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.
Rozpocznij pracę od razu
i ciesz się błyskawicznie szybką siecią Wi-Fi 6
Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) oferuje pasma 2.4 GHz i 5 GHz, każde z technologią 802.11ax. Te dwa pasma oferują łączną dwupasmową prędkość bezprzewodową do 2976Mbps*. Jest to prawie dwa razy więcej niż w przypadku typowego routera AC1200. Technologia 1024 QAM jest również szybsza niż Wi-Fi 5 256 QAM. Nie czekaj na dostęp do szybkiego Internetu.
2x2 160 MHz
2x2 80 MHz
Wysoka szerokość pasma 160 MHz dla płynniejszych wrażeń Jeśli przepustowość jest jak autostrada, konwencjonalne dwupasmowe systemy ruchu są zawsze zatłoczone. Z Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) szerokość każdego pasa jest podwojona*. Ciesz się wyjątkowo płynnym doświadczeniem online, nawet przy połączeniu z wieloma urządzeniami.
Wysoka wydajność transmisji OFDMA sprawia, że dostęp do Internetu jest płynniejszy dla większej liczby urządzeń* Technologia OFDMA pozwala routerom przetwarzać strumienie danych z wielu urządzeń jednocześnie, gdy duże urządzenia wymagają transmisji danych, co skutecznie zmniejsza przeciążenie sieci i znacznie redukuje opóźnienia.
Router Wi-Fi 6 obsługujący OFDMA
Otrzymane Otrzymane Otrzymane
Tradycyjny router Wi-Fi 5
Otrzymane Oczekiwanie Oczekiwanie
Stabilna łączność online dla 254 urządzeń jednocześnie* Era inteligentnego domu przynosi coraz większą liczbę połączonych urządzeń w domu. Każdy produkt Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) jest wyposażony w 256 MB pamięci RAM, aby sprostać złożonym środowiskom z dużą liczbą urządzeń, takich jak spotkania rodzinne lub imprezy, tak aby zapewnić stabilną łączność i odpowiedź sieci na czas.
Nie tylko energooszczędne, ale i bardziej trwałe Technologia Target Wake Time łączy się tylko wtedy, gdy odbierany jest sygnał transmisji, w przeciwnym razie pozostaje w trybie uśpienia. Skutecznie zmniejsza to średnie zużycie energii podczas łączenia się z urządzeniami Wi-Fi i wydłuża żywotność produktu. *Technologie TWT muszą być obsługiwane przez urządzenia końcowe.
Prostsza i bardziej intuicyjna obsługa użytkownika Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) obsługuje inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji Xiaomi Home/Mi Home, upraszczając konfigurację sieci, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do szybkich sieci.
Jedno opakowanie, więcej opcji Jeśli ten pakiet nie spełnia Twoich potrzeb, oferujemy również Xiaomi Mesh System AX3000 (1-Pack). Niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu, czy w dużym domu z kilkoma piętrami, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie na żądanie, aby stworzyć łączność internetową, której pragniesz.
Fajny czarny prostokątny wzór w kształcie sześcianu Ukryte dwupasmowe anteny o wysokiej wydajności, wieżowa architektura termiczna, duża konwekcja kanałów i bardzo duży metalowy radiator zapewniają stabilną pracę.
Większe wsparcie technologiczne
 • Beamforming Kierunkowo wzmocniony sygnał dla większego zasięgu
 • Kolorowanie BSS Rozsądny algorytm optymalizacji zmniejsza zakłócenia pomiędzy różnymi sieciami Wi-Fi
 • WPA3 Bezpieczny protokół szyfrowania nowej generacji zapewnia bezpieczeństwo danych w domowej sieci
 • IPv6 Więcej przestrzeni adresowej dla bardziej efektywnego przekierowania i bezpieczeństwa
 • Uwagi:
 • * Obrazy na tej stronie są ilustracją i wygląd rzeczywistego produktu może się różnić.
 • * Awaria pierwszego węzła podłączonego do ISP spowoduje odcięcie dostępu do Internetu dla całej sieci, uniemożliwiając samodzielną naprawę. Nie obejmuje to zatem pierwszego węzła sieci mesh używanego do połączenia światłowodowego ISP.
 • * Tylko dwa urządzenia Xiaomi Mesh System AX3000 w zestawie są ze sobą fabrycznie połączone - nie jest to zapewnione we wszystkich produktach routerów mesh Xiaomi.
 • * 2,976 Mbps to maksymalna teoretyczna prędkość bezprzewodowa, gdy pasma 2.4 GHz (576 Mbps) i 5 GHz (2,402 Mbps) są używane jednocześnie. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od warunków sieci i otoczenia.
 • * 254 urządzenia to całkowita łączna liczba połączeń 2.4G/5G/LAN w warunkach laboratoryjnych.
 • * Dane dotyczące zasięgu sieci Wi-Fi zostały przetestowane przez wewnętrzne laboratorium Xiaomi. Rzeczywisty zasięg Wi-Fi może się różnić w zależności od warunków sieci i otoczenia.
 • * Korzystanie z Wi-Fi 6 (802.11ax) oraz funkcji takich jak 160 Mhz, OFDMA, MU-MIMO i 1024 QAM wymaga urządzeń końcowych, które również obsługują odpowiednie funkcje.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177743221

Model

AX3000

Rodzaj produktu

System sieciowy Mesh

Procesor

Qualcomm® IPQ5000 (2 × Cortex A53 taktowanie do 1.0GHz + NPU)

Pamięć RAM

256 MB

Pamięć wbudowana

128 MB

Łączność

2.4GHz

5GHz

802.11 a/b/g/n/ac/ax

IEEE 802.3/3u/3ab

System operacyjny

MiWiFi ROM

OpenWRT

Złącza

3× RJ-45 (LAN), 1× RJ-45 (WAN)

Gniazdo zasilania

Zabezpieczenie transmisji bezprzewodowej

Ukrywanie SSID

WPA-PSK

WPA2-PSK

WPA3-SAE

Antena

Anteny o wysokim zysku

Zakres wilgotności

10% ~ 90% RH

Zakres temperatur

0°C ~ 40°C

Kolor

Czarny

Szerokość

97 mm

Grubość

97 mm

Wysokość

222 mm

Dodatkowe informacje

Maksymalna prędkość LAN/WAN 10/100/1000MB/s

Bezprzewodowa kontrola dostępu (czarna i biała lista)

Przycisk sieci mesh

Przycisk Reset

Naturalne odprowadzanie ciepła

4 wskaźniki LED

Zestaw

Xiaomi Mesh System AX3000 2x

Kabel sieciowy

Kabel zasilający

Instrukcja obsługi

Kompatybilność

System Android

System iOS

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack)
Twoja ocena