Słuchawki bezprzewodowe

Xiaomi Buds 4 Pro Star Gold

Już od 949,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 94 Mi Coins Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa

Dźwięk, którego pragniesz. Bateria o dużej pojemności w połączeniu z etui do ładowania zapewnia do 38 godzin pracy. Port ładowania USB Type-C oraz łączność Bluetooth 5.3. Niezawodna, niesamowita jakość dźwięku!

Darmowa dostawa
  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
949,00 zł

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj produktu

Słuchawki bezprzewodowe

Typ słuchawek

Bezprzewodowe

Douszne

Funkcje

Hybrydowa eliminacja hałasu

LDAC

3 tryby przezroczystości

6 poziomów ANC

Dźwięk

AAC

SBC

Hi-Res Audio

Hi-Res Audio Wireless

Złącza

USB Typu-C - 1 szt.

Łączność

Bluetooth 5.3

Żywotność baterii

Do 9 godzin (słuchawka)

Do 38 godzin (z etui ładującym)

Wbudowany mikrofon

Tak

Zasięg

do 10 m

Waga

49,5 g (z etui)

Dodatkowe informacje

Ładowanie bezprzewodowe

Głębokość ANC do 48dB

Zestaw

Xiaomi Buds 4 Pro

3 par wymiennych końcówek

Kabel USB typu C

Instrukcja obsługi

EAN

6934177788314

Często zadawane pytania

Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
Otwórz Ustawienia, klikając ikonkę w kształcie zębatki, a następnie przejdź do opcji Bluetooth. Na liście powiązanych urządzeń powinny znajdować się słuchawki, które chcesz sparować. Wybierz je i zaczekaj, aż pomyślnie połączą się ze smartfonem. Przed parowaniem upewnij się, że nie są one podłączone do innego smartfona Xiaomi, Redmi lub POCO.
Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
W zależności od modelu słuchawek Xiaomi proces będzie wyglądał nieco inaczej. Resetowanie opiszemy na przykładzie Redmi Buds 3 Lite Black. Wystarczy, że odłączone od urządzeń słuchawki wyciągniesz z etui ładującego i przytrzymasz jednocześnie każdą z nich w miejscu, w którym znajduje się sensor dotyku. Trzymaj je tak przez około 20 sekund. Diody na słuchawkach będą migotać na czerwono, później na biało i znów na czerwono. Po upływie 20 sekund odłóż słuchawki na moment do etui, zaczekaj na mrugnięcie czerwonych diod i ponownie je wyciągnij. Redmi Buds 3 Lite Black są już gotowe na to, by połączyć się z Twoim smartfonem Xiaomi/Redmi/POCO lub dowolnym modelem telefonu, tabletu czy innego urządzenia Smart.
Jak podłączyć słuchawki Xiaomi?
Zależnie od modelu słuchawek proces tworzenia słuchawek Xiaomi ze smartfonem Xiaomi/POCO/Redmi będzie się odrobinę różnić.
Douszne słuchawki bezprzewodowe jak na przykład Xiaomi Buds 3 Carbon Black należy wyciągnąć z pudełka i przytrzymać czujnik dotykowy. Po zamigotaniu diody LED na czerwono słuchawki się wyłączą. Następnie należy je zresetować, przytrzymując (ciągle dotykając czujników) przez kilkanaście sekund. Diody powinny rozbłysnąć na biało, a następnie na czerwono. Po tej serii działań słuchawki są gotowe do tego, aby podłączyć je do smartfona. Aby to zrobić, odblokuj swój smartfon i włącz Bluetooth, dotykając odpowiednią ikonę. Wyszukując dostępne urządzenia, zobaczysz na liście nazwę swoich słuchawek.
Wybierz je i kliknij ""połącz"". Gotowe, Twoje słuchawki są już sparowane ze smartfonem.
Jak ładować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Kupując słuchawki bezprzewodowe Xiaomi na naszej stronie, otrzymujesz w zestawie kabel USB. Za jego pomocą możesz ładować słuchawki bezpośrednio jak w przypadku Mi Sport Bluetooth Ear-Hook Earphones lub przy pomocy załączonego etui ładującego jak w przypadku Xiaomi Buds 3 Gloss, lub Redmi Buds 3 Pro Graphite.
Czy bezprzewodowe słuchawki Xiaomi pasują do każdego telefonu?
Tak, naszych słuchawek możesz używać w połączeniu z dowolnym smartfonem, który dysponuje łącznością Bluetooth.
Jak wyłączyć słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Wyjmij słuchawki z uszu i zamknij je w etui ładującym. Możesz zatrzymać muzykę na smartfonie, klikając przycisk w aplikacji odtwarzającej dźwięk.

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Xiaomi Buds 4 Pro Star Gold
Twoja ocena