Smartfon

Xiaomi 12T Pro 8/256GB Blue

5

Opinii: 6

Już od 3 799,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 379 Mi Coins Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa

Xiaomi 12T Pro, czyli smartfon idealny. Uwiedzie Cię technologią obrazowania 200MP, ultra wydajnym procesorem Snapdragon® 8+ Gen 1, wyprodukowanym w technologii 4nm oraz potężną baterią 5000mAh, która ładuje się w zaledwie 19 minut!

Darmowa dostawa
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
3 799,00 zł
Xiaomi 12T Pro Sprawia, że każda chwila staje się mega
Każda cenna chwila w życiu zasługuje na najlepsze ujęcie - niezależnie od tego, czy jest w ruchu, czy stagnacji, jasna czy ciemna. Jesteśmy gotowi sprawić, by stała się mega, jak Ty.
System obrazowania 200MP
Poznaj świat mega rzeczywistości
Snapdragon® 8+ Gen 1
Najwyższa wydajność bez wysiłku
Bateria 5000mAh HyperCharge 120W
Praca cały dzień*
Ekran CrystalRes AMOLED 120Hz
Dokładnie połączysz się ze swoimi chwilami
Mega projekt Ten projekt może poszczycić się najwyższej jakości wykończeniem flagowego smartfona z najnowocześniejszą technologią ukrytą w eleganckiej, matowej, przyjemnej w dotyku obudowie, w której znajduje się aparat główny o rozdzielczości 200MP oraz charakterystyczny, wytrzymały efekt halo wokół aparatu.
System obrazowania
o rozdzielczości
200MP
System obrazowania jest jednym z najważniejszych funkcji Xiaomi 12T Pro przez najwyższą rozdzielczość Xiaomi w smartfonie w historii, wyposażony w 200MP ultra wysokiej rozdzielczości mega czujnik obrazu z OIS i obiektyw 8P. Aby uzyskać ultra czystość w każdeym zdjęciu, jest on wyposażony w nasze najbardziej innowacyjne funkcje aparatu SI.
200MP po raz pierwszy. Uwolnij swoje mega spojrzenie. System obrazowania 200MP to przełom w liczbie pikseli. Pozwala uchwycić każdą chwilę z najwyższą rozdzielczością, jaką Xiaomi kiedykolwiek zastosowało w smartfonie*. Włącz tryb 200MP w swoim Xiaomi 12T Pro, a ujrzysz cudowność nawet najbardziej prozaicznych sytuacji. Momenty których gołym okiem nie zauważysz, teraz będą się rozgrywać przed Tobą w mega rozdzielczości. *Niniejsze oświadczenie jest aktualne na dzień 4 października 2022 roku.
200MP Xiaomi ProCut. Chwile z różnych perspektyw. Dzięki mega rozdzielczości 200MP Xiaomi ProCut może przyciąć i zmodyfikować Twoje oryginalne zdjęcie 200MP w maksymalnie pięć różnych dzieł, każde z idealną kompozycją i bez utraty wyrazistości. Napędzany przez
System obrazowania 200MP.
Zoom wewnętrzny. Szegółowe portrety, osobiste w odczuciu. Uchwyć piękno w swoich portretach z jeszcze lepszą wyrazistością. Zrób zbliżenie i poczuj bliskość każdego szczegółu. Napędzany przez
System obrazowania 200MP.
Zoom wewnętrzny
Bez wewnętrznego zoomu
Xiaomi ProFocus. Piękne chwile w ruchu. Dzięki technologii śledzenia Xiaomi SI i potężnemu czujnikowi obrazu, Xiaomi ProFocus może Ci pomóc w uchwyceniu i nagraniu obiektów w ruchu lub stagnacji. Nawet w pełnym ruchu zachowa niesamowitą ostrość. Napędzany przez
System obrazowania 200MP.
Mega zdjęcia seryjne. Do 30 zdjęć na sekundę. Czasami masz tylko jedną sekundę, aby uchwycić idealny moment, upewnić się, że zrobisz to wyraźnie, pamiętaj, aby przesunąć spust migawki, aby włączyć funkcję Ultra burst, która wykonuje do 30 zdjęć na sekundę.
Mega noce Xiaomi. Kompleksowe rozwiązanie dla słabo oświetlonych scen. Dzięki przełomowym udoskonaleniom, Xiaomi 12T Pro oferuje teraz kompletne rozwiązanie dla wydajności w warunkach słabego oświetlenia - od sprzętu optycznego po wiodące algorytmy SI do zrozumienia nocej scenerii. Napędzany przez
System obrazowania 200MP.
Super duża matryca 1/1,22".
Super pixel 16-in-1 z funkcją przyciemniania.
Więcej światła przez całą noc. Mniej szumów na zdjęciach przy słabym oświetleniu i nieskazitelne detale nawet w ciemności. OIS
obiektyw 8P
Przysłona ƒ/1,69
Filmuj chwile w ciemności. Niech błyszczą. Filmuj swoje chwile w dowolnym miejscu, od samotnej przechadzki po plaży pod rozgwieżdżonym niebem po pocałunek w czoło na dobranoc po zgaszeniu światła. Każdy ruch jest rejestrowany z zachowaniem żywych szczegółów, a także ze znacznie mniejszym poziomem szumów lub prześwietlenia. Aby nagrywać sceny w najbardziej ekstremalnych warunkach słabego oświetlenia, włącz funkcję Ultra Night Video.
Ultraszerokokątna i makro. Moc soczewek, które pozwolą ci na więcej. Ultraszeroki aparat może dać Ci największy obraz, jaki możesz sobie wyobrazić, podczas gdy makro może zabrać Cię prosto do drobnych szczegółów, które ożywią każdą historię.
Makro
Ultraszerokątny
200MP kamera szerokokątna. 200MP sensor o wielkośc 1/1.22"
2,56µm 16-w-1 Super Pixel
8P lens
OIS
Mega,
bez wysiłku
Chipset działa szybciej. Bateria wytrzymuje dłużej. Akumulator ładuje się szybciej. Rdzeń jest znacznie chłodniejszy. Wszystko przez priorytetowe potraktowanie wydajności energetycznej.
Snapdragon® 8+ Gen 1. W górę i jeszcze dalej. Nowy 4nm procesor od TSMC idzie o krok dalej w utrzymaniu niskiego poziomu zużycia energii przy jednoczesnym zapewnieniu mega wydajności.
 • CPU
  Mega wydajność +16,7%
  Sprawność całkowita +33%
  Znaczny wzrost prędkości przetwarzania dzięki najnowszej architekturze ramienia ARMv9 z Ultra CPU Cortex-X2.
 • GPU
  Mega wydajność +11%
  Sprawność całkowita +30%
  Większe możliwości obliczeniowe.
 • Silnik SI
  Poprawa wydajności sztucznej inteligencji o 20%
  Silnik SI Qualcomm 7dmej generacji. Zaawansowane przetwarzanie sygnału obrazu.
Seria Xiaomi T.
Największa komora chłodząca w historii. Mega system chłodzenia.
Wyposażony w największą w historii serii Xiaomi T komorę chłodzącą, skutecznie obniżającą temperaturę rdzenia nawet w czasie intensywnego lub ciężkiego użytkowania.
3725mm²
Super duża komora parowa o 65% większa niż poprzednio*
3000+mm²
Powierzchnia materiału rozpraszającego ciepło o 27% większa niż poprzednio*
Moc na cały dzień*. Zachowaj mega poziom mocy dzięki baterii o pojemności 5000mAh. Smukła bateria jednokomorowa zachowuje wysoką gęstość energii, a jednocześnie jest zasilana przez procesor nowej generacji o niższym zużyciu energii, co daje nawet 13,5 godziny ciągłej pracy ekranu*.
Bezpieczne ładowanie. Maksymalny spokój ducha. 42 zabezpieczenia i 9 czujników termicznych, obejmujących wtyczkę do portu i baterię, gwarantujących 800 cykli ładowania.
42 zabezpieczenia
800 cykli ładowania*
9 czujników termicznych
Mega wciągające
wrażenia
Abyś mógł naprawdę połączyć się z chwilami, poznaj nasz pierwszy wyświetlacz AMOLED CrystalRes. Wraz z potężnymi podwójnymi głośnikami z SOUND BY Harmon Kardon, jesteśmy tu po to, by zanurzyć Cię w chwili.
Ekran AMOLED 6.67" CrystalRes. Zobacz, jak świat ożywa przed Twoimi oczami.
Jasność jest najwyższym priorytetem.
Wyświetlacz CrystalRes AMOLED pozwala cieszyć się zdjęciami w wyjątkowej wyrazistości, dzięki super rozdzielczości 1220p, kontrastowi 5000000:1 i gęstości pikseli 446ppi. Wyświetlacz ten charakteryzuje się o 27% lepszą wyrazistością niż wyświetlacz 1080p przy podobnym zużyciem energii*.
Najżywszy wyświetlacz w smartfonie.
Niezwykła dokładność kolorów: wyświetlacz o 68 miliardach kolorów z TrueColor i 100% kolorów DCI-P3 o szerokim zakresie. Wyświetlacz otwiera przed Tobą świat w kompletnie nowy sposób.
Funkcje adaptacyjne, które czynią go najinteligentniejszym do tej pory.
AdaptiveSync 120Hz
TrueDisplay
Adapcyjny HDR
Adaptacyjna funkcja czytania
Zaprojektowany, aby dbać o Twoje oczy.
Wyświetlacz obsługuje przyciemnianie 1920Hz PWM, aby chronić Twoje oczy bez utraty jakości obrazu.
Dotyk ma znaczenie.
Częstotliwość próbkowania dotyku do 480Hz oznacza, że wyświetlacz reaguje na każdy Twój dotyk z większą czułością. Spełnia i dopasowuje się do każdego Twojego ruchu.
Potężne głośniki stereo. Wejdź do wciągającej krainy dźwięków. Podwójna konfiguracja głośników zapewnia bardziej wciągające wrażenia stereo. Ciesz się filmami i muzyką na głębszym poziomie dzięki płynnemu, wysokiej jakości dźwiękowi.
 • Uwagi:
 • *Oszacowany czas na podstawie profilu przeciętnego/typowego użytkownika z wewnętrznych standardów Xiaomi. Wszystkie dane przetestowane przez Xiaomi Internal Labs przy użyciu ustawień domyślnych z jedną fizyczną kartą SIM 5G. Wi-Fi podłączone do częstotliwości 2.4 GHz dla sytuacji wykorzystujących połączenie Wi-Fi. Rzeczywisty czas pracy na baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, używanych aplikacji funkcyjnych, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.
 • *Wszystkie filmy i zdjęcia zostały nakręcone na Xiaomi 12T Pro.
 • *Zdjęcia i filmy na tej stronie mają charakter poglądowy i mogą nie być dokładnym odzwierciedleniem produktu. Rzeczywiste UI może się różnić.
 • *Łączność 5G może się różnić w zależności od dostępności w danym regionie i wsparcia lokalnego operatora.
 • *Dane dotyczące procesorów uzyskano z oficjalnych danych Xiaomi Labds i Qualcomm, w porównaniu do Snapdragon® 8 Gen 1.
 • *Porównanie z wielkością komory parowej i powierzchnią materiału odprowadzającego ciepło w Xiaomi 11T Pro.
 • *Maksymalna moc wyjściowa będzie wynosić 120W z wejściowym napięciem 220~240V; Maksymalna moc wyjściowa będzie wynosić 96W z wejściowym napięciem 100~120V. Maksymalna moc wyjściowa może nie wynosić 120W w zależności od różnych napięć wejściowych w niektórych regionach.
 • *Dane dotyczące ładowania testowane w Xiaomi Internal Labs od 2% - 100%, rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
 • *Xiaomi 12T Pro działa najlepiej w temperaturze otoczenia od 0 do 35°C. Temperatury od -20°C do 45°C mogą negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia. Ładowanie urządzenia i przechowywanie baterii w gorącym środowisku może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Podczas korzystania z urządzenia w bardzo zimnym środowisku możesz zauważyć spadek żywotności baterii, ale ten stan jest tymczasowy. Gdy temperatura baterii powróci do normalnego zakresu pracy, jej wydajność wróci do normy.
 • *Akumulator zachowuje 80% pojemności po 800 cyklach ładowania. Dane o 800 cyklach ładowania na podstawie testów w temperaturze 25°C w wewnętrznych laboratoriach Xiaomi.
 • *Dane dotyczące baterii i ładowania zostały uzyskane z wewnętrznych laboratoriów. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od różnic w wersjach oprogramowania, środowiska i warunków użytkowania i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu.
 • *Ekran obsługuje maksymalną częstotliwość odświeżania 120Hz. Częstotliwość odświeżania ekranu może być nieco inna w przypadku różnych interfejsów aplikacji i jakości obrazu w grach. Prosimy o zapoznanie się z rzeczywistym produktem.
 • *Jeśli nie zaznaczono inaczej na stronie produktu Xiaomi 12T Pro, wszystkie dane pochodzą z wewnętrznych laboratoriów Xiaomi, specyfikacji projektowych produktów i od dostawców. Dane testowe mogą się nieznacznie różnić ze względu na różne wersje oprogramowania, testowane wersje telefonów i środowiska testowe i mogą nie odzwierciedlać rzeczywistego produktu.
 • *Obraz i filmy na tej stronie są tylko dla celów ilustracyjnych i mogą nie być dokładnym odzwierciedleniem produktu.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177797569

Model

12T Pro

Rodzaj produktu

Smartfon

Procesor

Qualcomm® Snapdragon™ 8+ Gen 1 (1 × Prime core X2, taktowanie do 3,2 GHz, 3 × Gold core A710, 4 × Silver core A510)

Proces technologiczny

4nm

Układ graficzny

Adreno™ 730

Typ ekranu

CrystalRes

AMOLED

DotDisplay

HDR10+

Przekątna ekranu

6,67"

Rozdzielczość ekranu

2712 × 1220 px

Częstotliwość odświeżania ekranu

30 Hz

60 Hz

90 Hz

120 Hz

Częstotliwość odświeżania dotyku ekranu

480 Hz

Technologia odświeżania

Adaptive Sync

Ochrona ekranu

Corning Gorilla Glass 5

Funkcje

Czytnik linii papilarnych w ekranie

Obsługuje HDR

Wbudowane głośniki stereo

Tryb czytania

Aparat tylny

200 MP + 8 MP + 2 MP

Przysłona aparatu tylnego

ƒ/1.69, Samsung ISOCELL HP1, 1/1,22", 0,64μm 4-in-1 binning 1,28μm, 16-in-1 Super Pixel 2,56μm, 85° FOV, 8P, OIS (200 MP) (główny aparat ultrawide)

ƒ/2.2, 1,12μm, 1/4", 5P, 120° FOV (8 MP) (ultraszerokokątna)

ƒ/2.4, 1,75μm, 1/5", 3P, 81,6° FOV (2 MP) (makro)

Funkcje aparatu tylnego

HDR10+

Tryb nocny

8K Video

Xiaomi ProFocus (śledzenie ruchu / śledzenie wzroku / przechwytywanie ruchu)

Filmy Ultra Night

2x zoom na matrycy

200MP Xiaomi ProCut

Aparat przedni

20 MP

Przysłona aparatu przedniego

ƒ/2,24, 0,8µm, 78° FOV

Łączność

2.4GHz

5GHz

4G (LTE)

5G

Wi-Fi 6

NFC

Bluetooth 5.2

Obsługa LTE B20

Tak

Obsługa 5G

Tak

Obsługiwane pasma

Obsługuje NSA + SA

GSM: 2/3/5/8

WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19

LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25

LTE TDD: 38/39/40/41/42/48

5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n28/n38/n40/n41/n66/n77

Złącza

USB Typu-C - 1 szt.

Dual SIM

Dual SIM - Obsługa dwóch kart SIM

Dźwięk

Harman Kardon

Dolby Atmos®

System operacyjny

MIUI 13

Android 12

Pojemność baterii

5000 mAh

Szybkie ładowanie

120W HyperCharge

Szerokość

75,9 mm

Wysokość

163,1 mm

Grubość

8,6 mm

Waga

205 g

Certyfikaty

SGS Low Blue Light

Dodatkowe informacje

Format 20:9

Pamięć UFS 3.1

Kontrast 5000000:1

Pamięć RAM LPDDR5

True Display

Dolby Vision

Jasność normalna 500 nitów

Jasność HBM 900 nitów

Wyświetlacz TrueColor: JNCD≈0.28, Delta E≈0.38

Ponad 68 miliardów kolorów

7. generacja silnika SI Qualcomm®

Modem Snapdragon® X65 5G

Szklany tył z powłoką antyrefleksyjną

Obsługa eSIM

Zestaw

Xiaomi 12T Pro

Zasilacz 120W

Instrukcja obsługi

Pamięć RAM

8 GB

Pamięć wbudowana

256 GB

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Xiaomi 12T Pro 8/256GB Blue
Twoja ocena