Dzbanek filtracyjny

Mi Water Filter Pitcher

3.5

Opinii: 2

139,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 13 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 13,90 zł
RRSO 0%
Więcej
Darmowa dostawa

Dbaj o zdrowie w wygodny sposób! Dzbanek filtrujący oczyści wodę z kamienia, pozostałości chloru oraz wszelkich szkodliwych dla zdrowia substancji. Dioda LED poinformuje o potrzebie wymiany filtra. 

  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
139,00 zł

Mi Water Filter Pitcher

Ciesz się zdrowiem

Dzbanek Mi Water Filter Pitcher efektywnie filtruje pozostałości chloru, kamienia oraz innych szkodliwych substancji. Zastosowanie bezpiecznego dla zdrowia materiału AS zadba o Twoje zdrowie, a wyświetlacz LED gwarantuje wygodę.

Wielowarstwowy filtr, krystalicznie czysta każda kropla wody

Dzbanek filtrujący używa wysokowydajnego aktywnego węgla oraz żywicę jonowymienną, które potrafią wydajnie wyfiltrować pozostałości chloru, kamienia oraz innych szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak metale i kamień. Przefiltrowana woda może z powodzeniem zredukować kamień osadzający się w urządzeniach kuchennych, jednocześnie sprawiając, że ugotowany ryż będzie miększy, a smak herbaty bardziej wyrafinowany.

Trójwarstwowa powierzchnia filtrująca efektywnie izoluje cząsteczki aktywnego węgla*

Element filtrujący dzbanka został wyposażony w trójwarstwowy projekt filtra, aby skutecznie odizolować problem wycieku cząstek węgla aktywnego do filtrowanej wody.

* W czasie wysyłki, cząsteczki aktywnego węgla kolidują ze sobą, tworząc pył węglowy. Tak powstały pył może wciąż znajdować się w wodzie po pierwszych filtracjach, dlatego zaleca się wylanie dwóch pierwszych dzbanów filtrowanej wody.

Wlot wody 360° w pełni wykorzystuje materiał filtracyjny.
5 minut / pełny dzbanek filtrowanej wody

Wlot wody posiada konstrukcję 360°, dzięki czemu materiał filtra może być w pełni wykorzystany. Jednoczesne zastosowanie specjalnego silikonowego pierścienia na powłoce filtra zapewnia uszczelnienie pomiędzy elementem filtrującym a właściwym zbiornikiem wody. Zanieczyszczona woda nie dostanie się do zbiornika z przefiltrowaną wodą. Dzbanek wody (woda z kranu o temperaturze 25°C) jest filtrowany w ciągu około 5 minut, aby zapewnić najlepsze efekty filtracji.

* Czas filtracji może się wydłużyć, jeśli temperatura będzie niska, jakość wody niedostateczna a żywotność filtra na ukończeniu.

Schludny wygląd

Prosty design dzbanka filtrującego jest miły dla oka, a specjalnie zaprojektowane wnętrze obudowy optymalizuje przepływ wody dla jak najlepszej i najszybszej filtracji.

Bezpieczny dla żywności materiał wykonania AS.
Zdrowy i bezpieczny design.

Obudowa dzbanka filtrującego została wykonana z importowanego, bezpiecznego dla kontaktu z żywnością, przeźroczystego materiału AS, który nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.

Powiadomienie diody LED.
Wygodne przypomnienie o wymianie filtra.

Żywotność filtra można sprawdzić poprzez naciśnięcie przycisku „START”. Kiedy ostatnia dioda LED zabłyśnie, oznacza to potrzebę wymiany filtra na nowy. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy sprawi, że wyświetlacz zacznie na nowo odliczać czas potrzebny na wymianę filtra.

Ciesz się świeżą, błyskawicznie filtrowaną wodą

Wiele stopni filtracji gwarantuje, że woda będzie pozbawiona nieczystości, a Ty będziesz cieszyć się świeżą wodą bez konieczności długiego czekania.

  • Zanurz filtr w wodzie

  • Umieść filtr w dzbanku

  • Przytrzymaj przycisk START przez 3 sekundy

  • Przefiltruj dwa pierwsze dzbanki wody, a następnie ją wylej

* Wszystkie dane są wynikami wewnętrznych badań laboratoryjnych Yunmi i zostały podane wyłącznie w celach referencyjnych. Rzeczywiste użycie może różnić się w zależności od warunków panujących w danym regionie, jakości wody, pory roku, częstotliwości użytkowania i innych czynników.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177704376

Model

MH1-B

Rodzaj produktu

Dzbanek filtracyjny

Pojemność

2 L (Zbiornik oczyszczający)

Zakres temperatur

Temperatura wody: 5°C ~ 38°C

Waga

1 kg

Dodatkowe informacje

Ciśnienie: 0 ~ 0,1 MPa

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu

Przepływ wody: 0,1 L / min

Środki ostrożności: Regularne czyszczenie i wymiana elementów filtrujących

Zestaw

Dzbanek filtrujący

Filtr

Instrukcja obsługi

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi Water Filter Pitcher
Twoja ocena