Słuchawki bezprzewodowe

Mi True Wireless Earphones 2

3.9

Opinii: 11

349,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 34 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 34,90 zł
RRSO 0%
Więcej
Darmowa dostawa

Poczuj swobodę muzyki ze słuchawkami Mi True Wireless Earphones 2! Wygodna kontrola jednym palcem gwarantuje szybki dostęp do ulubionych piosenek, łatwe parowanie, doskonała jakość dźwięku.

 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
349,00 zł

Mi True Wireless Earphones 2

Muzyka bez ograniczeń

 • Doskonałej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem

 • Szybkie i automatyczne parowanie z oknem pop-up*

 • Eliminacja szumów otoczenia dla krystalicznie czystych rozmów

 • Detekcja zasilania poprzez wbudowane czujniki optyczne

 • Kliknij dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego

Doskonałej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem.

Poznaj na nowo każdy detal swojej playlisty.

Bezprzewodowe słuchawki Mi True 2 zostały wyposażone w duży głośnik 14,2 mm z szeroką kompozytową cewką dynamiczną. Bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Szeroki zakres wyraźnego dźwięku z wykwintnym, pełnym szczegółów basem. Pełna szczegółowość dźwięku zapewnia przyjemniejsze wrażenia ze słuchania.

Szybkie i automatyczne parowanie z oknem pop-up*.

Bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 współpracują z MIUI. Po otwarciu etui ładującego, przy pierwszym połączeniu, automatycznie pojawi się wyskakujące okno do parowania poprzez Bluetooth. Podłączanie jest łatwe i można sprawdzić stan naładowania zestawu słuchawkowego i etui ładującego. Szybkie, automatyczne parowanie zapewnia błyskawiczny dostęp do ulubionej muzyki.

*Ta funkcja działa tylko z określonymi modelami smartfonów Mi i Redmi z zainstalowaną najnowszą wersją MIUI. Więcej modeli będzie obsługiwanych po aktualizacji oprogramowania.

Eliminacja szumów otoczenia dla krystalicznie czystych rozmów.

Koniec zakłóceń.

Podwójny mikrofon wykorzystuje zintegrowaną technologię redukcji szumów otoczenia, która zapewnia również rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości i topową jakość połączeń.

Dźwięk wysokiej rozdzielczości LHDC Bluetooth.

Technologia wysokiej jakości dźwięku LHDC Bluetooth osiąga niemal perfekcyjną jakość dźwięku. Kodek Bluetooth LHDC.

*Format LHDC jest obsługiwany tylko smartfonach wyposażonych w tę funkcję.

Automatyczna detekcja dzięki wbudowanym czujnikom optycznym.

Wyjmij z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma.

Wbudowany czujnik podczerwieni w czasie rzeczywistym wykrywa czy aktualnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a odtwarzanie automatycznie zatrzyma się po ich usunięciu. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy słuchasz muzyki, nie przegapisz ani jednej nuty ani klatki.

Kliknij dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do muzyki, rozmowy bądź asystenta głosowego.

Stuknij słuchawki, aby sterować muzyką, rozmawiać, aktywować asystenta głosowego itp. Łatwa obsługa nawet bez telefonu komórkowego.

 • Połączenie przychodzące / rozłączenie

  Stuknij dwukrotnie słuchawki po którejkolwiek stronie

 • Przywołaj asystenta głosowego

  Stuknij dwukrotnie słuchawki po lewej stronie

 • Gra na dwie słuchawki / pauza

  Stuknij dwukrotnie słuchawki po prawej stronie

 • Odtwarzanie jednym uchem / pauza

  Stuknij dwa razy w wybraną słuchawkę

 • Wstrzymaj muzykę

  Wyjmij jedną słuchawkę

Szybkie ładowanie, długa żywotność baterii*.

Zestaw słuchawkowy jest automatycznie ładowany w dołączonym w zestawie etui. Zarówno słuchawki, jak i schowek obsługują szybkie ładowanie, co zapewni pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin. Przy użyciu z etui ładowania całkowity czas pracy baterii może wzrosnąć do 14 godzin. Długi czas pracy baterii pozwala na wielogodzinne zapomnienie w rytmach ulubionej muzyki.

 • 1h

  Pełne ładowanie

 • 4h

  Jednorazowy użytek

 • 14h

  Odtwarzanie muzyki

Mikroprocesor Bluetooth 5.0*.
Stały przepływ.

Dzięki mikroprocesorowi Bluetooth 5.0* uzyskasz stabilniejsze połączenie bezprzewodowe, wyższe prędkości transmisji i lepszą kompatybilność, zapewniając przy tym dźwięk doskonałej jakości i krystalicznie wyraźne wrażenia z rozmów.

Konstrukcja w połowie ucha.

Wygodne w noszeniu.

Konstrukcja w połowie ucha lepiej pasuje do kanału słuchowego, zapewniając większy komfort i dopasowanie. Zatrzymaj muzykę, aby komunikować się z ludźmi w pobliżu, bez konieczności wyjmowania słuchawek. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4.5g. Kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Naprawdę bezprzewodowe, nieograniczona swoboda.

Słuchawki wykorzystują podzieloną konstrukcję bezprzewodową i wirtualnie łączą lewe i prawe ucho dla bezprzewodowego dźwięku stereo. Nie ograniczaj się, używaj jednej lub dwóch słuchawek w celu spełnienia najróżniejszych potrzeb.

 • Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. Funkcja Bluetooth urządzenia powinna być włączona normalnie, aby ustanowić automatyczne połączenie.
 • Funkcja parowania wyskakującego działa tylko w przypadku określonych modeli smartfonów Mi / Redmi z zainstalowaną najnowszą wersją MIUI. Inne modele będą wspierane po aktualizacji oprogramowania smartfonu.
 • Test badania wytrzymałości: słuchawka jest w pełni naładowana, przy głośności 100% (smartphone). Czas stosowania może osiągnąć 4 godziny. Gdy słuchawki i zestaw ładujący są w pełni naładowane, muzykę można odtwarzać w sposób ciągły przez około 14 godzin. Konkretne czasy użytkowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania.
 • W celu ochrony słuchu zaleca się zdejmowanie słuchawek co około 30 minut, aby umożliwić odpocząć uszom.
 • Źródło danych o trwałości baterii: Shenzhen MORLAB Communications Technology Co., Ltd. Raport nr .: SZ19070223A01.
 • Ze względu na charakter słuchawek Bluetooth zakłócenia elektromagnetyczne w okolicy mogą zakłócać połączenie. Ze względu na naturę technologii bezprzewodowej sygnały audio i wideo mogą być opóźnione lub spowolnione, gdy urządzenie wykonuje funkcje wyświetlania i emituje sygnały audio Bluetooth.
 • Podczas ładowania upewnij się, że port ładowania jest wolny od wilgoci i ciał obcych.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177715730

Kolor

Biały

Model

TWSEJ01JY

Rodzaj produktu

Słuchawki bezprzewodowe

Typ słuchawek

Bezprzewodowe

Dokanałowe

Kompatybilność

System Android

System iOS

Funkcje

Automatyczne włączanie i parowanie

Możliwość korzystania z jednej słuchawki

Obsługa technologii AAC

Sterowanie dotykowe

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

BLE/HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

Złącza

USB Typu-C - 1 szt.

Wbudowany mikrofon

Tak

Impedancja

16 Ω

Żywotność baterii

Do 10 h (z ładowarką) (przy głośności na poziomie 80%)

Do 3 h (autonomicznie) (przy głośności na poziomie 80%)

Czas ładowania

do 1 h

Waga

58 g z opakowaniem

Dodatkowe informacje

Bezpieczne i wygodne dopasowanie

Dodatkowy zatrzask

Przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

Wysokiej jakości dźwięk

Zestaw

3 pary silikonowych wkładek dousznych (XS, S, L)

Dedykowana stacja ładująca

Kabel USB typu C

Słuchawki

Opakowanie ładujące

Instrukcja obsługi

Często zadawane pytania

Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
Otwórz Ustawienia, klikając ikonkę w kształcie zębatki, a następnie przejdź do opcji Bluetooth. Na liście powiązanych urządzeń powinny znajdować się słuchawki, które chcesz sparować. Wybierz je i zaczekaj, aż pomyślnie połączą się ze smartfonem. Przed parowaniem upewnij się, że nie są one podłączone do innego smartfona Xiaomi, Redmi lub POCO.
Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
W zależności od modelu słuchawek Xiaomi proces będzie wyglądał nieco inaczej. Resetowanie opiszemy na przykładzie Redmi Buds 3 Lite Black. Wystarczy, że odłączone od urządzeń słuchawki wyciągniesz z etui ładującego i przytrzymasz jednocześnie każdą z nich w miejscu, w którym znajduje się sensor dotyku. Trzymaj je tak przez około 20 sekund. Diody na słuchawkach będą migotać na czerwono, później na biało i znów na czerwono. Po upływie 20 sekund odłóż słuchawki na moment do etui, zaczekaj na mrugnięcie czerwonych diod i ponownie je wyciągnij. Redmi Buds 3 Lite Black są już gotowe na to, by połączyć się z Twoim smartfonem Xiaomi/Redmi/POCO lub dowolnym modelem telefonu, tabletu czy innego urządzenia Smart.
Jak podłączyć słuchawki Xiaomi?
Zależnie od modelu słuchawek proces tworzenia słuchawek Xiaomi ze smartfonem Xiaomi/POCO/Redmi będzie się odrobinę różnić.
Douszne słuchawki bezprzewodowe jak na przykład Xiaomi Buds 3 Carbon Black należy wyciągnąć z pudełka i przytrzymać czujnik dotykowy. Po zamigotaniu diody LED na czerwono słuchawki się wyłączą. Następnie należy je zresetować, przytrzymując (ciągle dotykając czujników) przez kilkanaście sekund. Diody powinny rozbłysnąć na biało, a następnie na czerwono. Po tej serii działań słuchawki są gotowe do tego, aby podłączyć je do smartfona. Aby to zrobić, odblokuj swój smartfon i włącz Bluetooth, dotykając odpowiednią ikonę. Wyszukując dostępne urządzenia, zobaczysz na liście nazwę swoich słuchawek.
Wybierz je i kliknij ""połącz"". Gotowe, Twoje słuchawki są już sparowane ze smartfonem.
Jak ładować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Kupując słuchawki bezprzewodowe Xiaomi na naszej stronie, otrzymujesz w zestawie kabel USB. Za jego pomocą możesz ładować słuchawki bezpośrednio jak w przypadku Mi Sport Bluetooth Ear-Hook Earphones lub przy pomocy załączonego etui ładującego jak w przypadku Xiaomi Buds 3 Gloss, lub Redmi Buds 3 Pro Graphite.
Czy bezprzewodowe słuchawki Xiaomi pasują do każdego telefonu?
Tak, naszych słuchawek możesz używać w połączeniu z dowolnym smartfonem, który dysponuje łącznością Bluetooth.
Jak wyłączyć słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Wyjmij słuchawki z uszu i zamknij je w etui ładującym. Możesz zatrzymać muzykę na smartfonie, klikając przycisk w aplikacji odtwarzającej dźwięk.

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi True Wireless Earphones 2
Twoja ocena