Słuchawki bezprzewodowe

Mi True Wireless Earbuds Basic 2

4.2

Opinii: 21

99,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 9 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 9,90 zł
RRSO 0%
Więcej
Darmowa dostawa

Bezprzewodowy komfort w nowym wydaniu! Pojemna bateria pozwala na 4 godziny pracy, a dzięki praktycznemu etui ładującemu, możesz się cieszyć ulubioną muzyką nawet do 12 godzin!

 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
99,00 zł
Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Podnieś, użyj, słuchaj Podnieś i używaj / Bezproblemowe przełączanie między jednym uchem, a pracą na dwie słuchawki / 12-godzinna żywotność baterii / Bluetooth 5.0
Odbierz i połącz się
Włóż i używaj
Niezwykle proste w użyciu, bezprzewodowe słuchawki. Jedno parowanie i są gotowe do użycia. Po prostu włóż je do uszu i ciesz się swoją ulubioną muzyką w świetnej jakości.
Szybkie przełączanie między jednym, a drugim uchem Mi True Wireless Earbuds Basic 2 optymalizują sposób działania lewej i prawej strony - słuchawki są połączone. Bez ograniczeń możesz płynnie przełączać się między jedną a drugą.
Włóż jedną słuchawkę, aby uzyskać dźwięk mono, wsadź drugą aby automatycznie wznowić dźwięk stereo.
Bluetooth 5.0 Wysoka wydajność dzięki szybszym i stabilniejszym połączeniom Mi True Wireless Earbuds Basic 2 są wyposażone w nowszy chip Bluetooth 5.0, który zapewnia prędkość transmisji danych nawet dwa razy większą niż poprzednia generacja, a także szybsze i stabilniejsze połączenie. Moc nowej generacji.
Dwa razy więcej niż poprzednik
* Bluetooth 5.0 jest dwa razy szybszy niż poprzednia generacja Bluetooth 4.2 dostarczana przez Bluetooth SIG, więcej informacji www.bluetooth.com.
Pełniejsze doznania podczas słuchania muzyki i wyraźniejsze rozmowy Jednostka dźwiękowa 7,2mm strojona przez ekspertów audio z wykorzystaniem technologii tłumienia szumów DSP wiernie oddaje średnie i niskie częstotliwości i zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku.
Fizyczny przycisk zapobiegający nieprawidłowej obsłudze
Jeden przycisk do aktywacji wielu funkcji
Sterowanie muzyką i połączeniami za pomocą jednego przycisku. Aktywacja asystenta głosowego oraz dostęp do nawigacji w dowolnym momencie.
 • Naciśnij raz, aby odtwarzać / wstrzymywać muzykę podczas odtwarzania
 • Naciśnij raz, aby odebrać / zakończyć połączenie
 • Naciśnij i przytrzymaj przez około jedną sekundę, aby odrzucić połączenie przychodzące
 • Naciśnij dwukrotnie, aby włączyć asystenta głosowego*
* Skonfiguruj szybkie uruchamianie asystenta głosowego w telefonie, aby korzystać z tej funkcji.
Każdy subtelny szczegół jest stworzony dla Ciebie
4,1 g* niewielka waga Trzy rozmiary wkładek dousznych zapewniają bezpieczne i wygodne noszenie.
* Waga słuchawek została zmierzona przez Liesheng Laboratorium.
12-godzinna żywotność baterii * Może być używany nieprzerwanie przez około 4 godziny po pełnym naładowaniu i około 12 godzin wykorzystując etui ładujące. * Standard testu żywotności baterii: Całkowity czas ciągłego odtwarzania utworów online przy 50% głośności, od pełnego naładowania do automatycznego wyłączenia. Podana wartość ma jedynie charakter informacyjny, a faktyczna żywotność baterii zależy od czynników zewnętrznych, takich jak środowisko i użytkowanie.
* Etui ładujące ładuje się za pomocą portu micro USB. Kabel nie jest częścią zestawu i należy kupić go osobno.
 • FAQs
 • Mam dwa telefony, czy bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mogą być połączone z obydwoma telefonami w tym samym czasie?
  Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2 nie mogą być połączone z dwoma telefonami jednocześnie i nie obsługują łączenia z dwoma urządzeniami.
 • Czy Mi True Wireless Earbuds Basic 2 są wodoodporne?
  Słuchawki są wodoodporne w klasie IPX4, etui ładujące nie jest wodoodporne.
 • Czy Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mogą być połączone z Mi Smart Band lub innym paskiem Bluetooth?
  Nie, ponieważ słuchawki i smartbandy są terminalami odbiorczymi, nie mogą być ze sobą połączone.
 • Czy Mi True Wireless Earbuds Basic 2 automatycznie się wyłączą?
  Słuchawki wyłączają się automatycznie po około pięciu minutach gdy nie znajdują się w etui ładującym, nie są podłączone i nie są używane.
 • Czy mogę regulować głośność za pomocą Mi True Wireless Earbuds Basic 2?
  Głośności nie można regulować za pomocą słuchawek. Aby wyregulować głośność, musisz użyć telefonu.
 • Jak mogę sprawdzić poziom naładowania baterii Mi True Wireless Earbuds Basic 2?
  Poziom naładowania baterii słuchawek można wyświetlić na iPhone'ach i większości telefonów z systemem Android, a wyświetlany będzie tylko poziom naładowania baterii podstawowych słuchawek.
 • Czy mój głos będzie wyraźny podczas rozmowy?
  Ponieważ słuchawki Bluetooth używają jednego mikrofonu, hałaśliwe otoczenie może spowodować, że Twój głos będzie cichy dla drugiej osoby. W hałaśliwym otoczeniu zaleca się rozmowę bezpośrednio telefonem komórkowym.
 • Co powinienem zrobić, jeśli lewa i prawa słuchawka nie są ze sobą połączone?
  Umieść obie słuchawki w etui ładującym i wyjmij je, gdy zaświeci się ciągłe czerwone światło i zaczną się ładować. Słuchawki automatycznie włączą się i połączą ze sobą. Jeśli nadal nie łączą się ze sobą, zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby je zresetować.
 • Czy moje słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2 będą miały stabilne połączenie podczas rozmowy, słuchania piosenki lub grania?
  Słuchawki obsługują zasięg połączenia wynoszący dziesięć metrów bez przeszkód, ale ze względu na charakter słuchawek Bluetooth połączenie może zostać zakłócone, jeśli jest używanych wiele połączeń Wi-Fi, sygnałów 4G, urządzeń dużej mocy itp.
 • Dlaczego słuchawki się nie ładują?
  Po pierwsze, sprawdź akumulator etui ładującego i czy styki ładujące w etui ładującym przesunęły się na swoje miejsce lub czy na stykach ładowania nie ma brudu. Jeśli nic się nie dzieje, włóż słuchawki do etui ładującego, aby sprawdzić, czy ładują się normalnie. Jeśli nie można naładować słuchawek, skontaktuj się z obsługą klienta.
 •  

 • Uwaga: gdy bateria etui ładującego jest słaba, słuchawki nie ładują się ani nie wyłączają i pozostaną połączone z urządzeniem Bluetooth po umieszczeniu ich w etui ładującym.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177720482

Kolor

Czarny

Rodzaj produktu

Słuchawki bezprzewodowe

Typ słuchawek

Dokanałowe

Kompatybilność

System Android

System iOS

Funkcje

Automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności

Automatyczne włączanie i parowanie

Przycisk wielofunkcyjny

Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

Łączność

Bluetooth 5.0

Protokoły

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Zasięg

do 10 m

Wbudowany mikrofon

Tak

Pasmo przenoszenia

20 ~ 20000 Hz

Żywotność baterii

Do 4 h

Do 12 h (z etui ładującym)

Czas ładowania

Słuchawki: do 1,5 h

Opakowanie: do 2h

Klasa ochrony

Słuchawki: IPX4

Wymiary

Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

Waga

35,4g z opakowaniem

Dodatkowe informacje

Bezpieczne i wygodne dopasowanie

Przenośna i bezprzewodowa konstrukcja

4,1 g waga pojedynczej słuchawki

Pojedyncza słuchawka: 43mAh

Zestaw

2 pary silikonowych wkładek dousznych (S, L)

Opakowanie ładujące

Słuchawki

Instrukcja obsługi

Często zadawane pytania

Jak sparować słuchawki Xiaomi ze smartfonem?
Otwórz Ustawienia, klikając ikonkę w kształcie zębatki, a następnie przejdź do opcji Bluetooth. Na liście powiązanych urządzeń powinny znajdować się słuchawki, które chcesz sparować. Wybierz je i zaczekaj, aż pomyślnie połączą się ze smartfonem. Przed parowaniem upewnij się, że nie są one podłączone do innego smartfona Xiaomi, Redmi lub POCO.
Jak zresetować słuchawki Xiaomi?
W zależności od modelu słuchawek Xiaomi proces będzie wyglądał nieco inaczej. Resetowanie opiszemy na przykładzie Redmi Buds 3 Lite Black. Wystarczy, że odłączone od urządzeń słuchawki wyciągniesz z etui ładującego i przytrzymasz jednocześnie każdą z nich w miejscu, w którym znajduje się sensor dotyku. Trzymaj je tak przez około 20 sekund. Diody na słuchawkach będą migotać na czerwono, później na biało i znów na czerwono. Po upływie 20 sekund odłóż słuchawki na moment do etui, zaczekaj na mrugnięcie czerwonych diod i ponownie je wyciągnij. Redmi Buds 3 Lite Black są już gotowe na to, by połączyć się z Twoim smartfonem Xiaomi/Redmi/POCO lub dowolnym modelem telefonu, tabletu czy innego urządzenia Smart.
Jak podłączyć słuchawki Xiaomi?
Zależnie od modelu słuchawek proces tworzenia słuchawek Xiaomi ze smartfonem Xiaomi/POCO/Redmi będzie się odrobinę różnić.
Douszne słuchawki bezprzewodowe jak na przykład Xiaomi Buds 3 Carbon Black należy wyciągnąć z pudełka i przytrzymać czujnik dotykowy. Po zamigotaniu diody LED na czerwono słuchawki się wyłączą. Następnie należy je zresetować, przytrzymując (ciągle dotykając czujników) przez kilkanaście sekund. Diody powinny rozbłysnąć na biało, a następnie na czerwono. Po tej serii działań słuchawki są gotowe do tego, aby podłączyć je do smartfona. Aby to zrobić, odblokuj swój smartfon i włącz Bluetooth, dotykając odpowiednią ikonę. Wyszukując dostępne urządzenia, zobaczysz na liście nazwę swoich słuchawek.
Wybierz je i kliknij ""połącz"". Gotowe, Twoje słuchawki są już sparowane ze smartfonem.
Jak ładować słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Kupując słuchawki bezprzewodowe Xiaomi na naszej stronie, otrzymujesz w zestawie kabel USB. Za jego pomocą możesz ładować słuchawki bezpośrednio jak w przypadku Mi Sport Bluetooth Ear-Hook Earphones lub przy pomocy załączonego etui ładującego jak w przypadku Xiaomi Buds 3 Gloss, lub Redmi Buds 3 Pro Graphite.
Czy bezprzewodowe słuchawki Xiaomi pasują do każdego telefonu?
Tak, naszych słuchawek możesz używać w połączeniu z dowolnym smartfonem, który dysponuje łącznością Bluetooth.
Jak wyłączyć słuchawki bezprzewodowe Xiaomi?
Wyjmij słuchawki z uszu i zamknij je w etui ładującym. Możesz zatrzymać muzykę na smartfonie, klikając przycisk w aplikacji odtwarzającej dźwięk.

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi True Wireless Earbuds Basic 2
Twoja ocena