Odkurzacz

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black

4.9

Opinii: 11

Już od 1 499,00 zł Normalna cena 1 999,00 zł
Oszczędzasz 500,00 zł -25%
Mi Coin
Otrzymaj 149 Mi Coins Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa

Dokładne sprzątanie podłóg z zaktualizowanym system nawigacji LDS oraz konfiguracji szczotek. Potężna moc ssąca 3000Pa, automatycznie sterowany zbiornik na wodę i wiele więcej.

Darmowa dostawa
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
1 499,00 zł
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro 10 000 drgań na minutę, wysoka prędkość zamiatania i mopowania, nadzwyczajny efekt czyszczenia Nowa odsłona klasycznego wzornictwa
Wznieś siłę zamiatania na wyższy poziom
10 000 drgań na minutę*
Skuteczne usuwanie uporczywych plam
Wyposażony w pełnowymiarowy mop akustyczny o wysokiej częstotliwości. Cały mop emituje wibracje, które znacznie zwiększają siłę czyszczenia i z łatwością usuwają uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
 • Akustyczny mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości 10 000 drgań na minutę dla łatwego usuwania plam Pełne pokrycie mopowania bez pominięcia narożników Zaprojektowany do usuwania uporczywych plam z podłóg domowych
 • Standardowe mopy wibracyjne 5 000 drgań na minutę dla trudnego usuwania plam przy niskiej częstotliwości pracy Niska wydajność przy częściowych wibracjach Brak opatentowanej konstrukcji dla usuwania uporczywych plam
Silny efekt detergencji z użyciem mikrofibry Mop zawiera mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, która skutecznie usuwa plamy i szybko osusza podłogę. Pomaga to zapobiegać pozostawianiu plam z wody i uszkodzeniom podłogi.
 • Równomierne przenikanie wody
 • Szybkie schnięcie posadzki
System nawigacji laserowej nowej generacji LDS dla szybkiego i dokładnego mapowania domu System nawigacji laserowej LDS skutecznie skanuje całe złożone otoczenie domu, szybko wyznaczając i kreśląc ścieżkę przejazdu robota sprzątającego. System może być precyzyjnie zorientowany w słabo oświetlonym otoczeniu, nawet w nocnych ciemnościach.
 • Mapowanie wielu pięter Pamięć lokalizacji
 • Nowy tryb rysowania mapy Inteligentne kontynuowanie zamiatania
 • Łatwe przełączanie pięter w celu zamiatania Po przerwie w ładowaniu urządzenie wraca na miejsce, w którym przestało odkurzać
 • Szybkie i wydajne mapowanie Kontynuuj sprzątanie od poprzedniego etapu
Zaawansowane strategie zamiatania i mopowania
Udoskonalone możliwości odkurzania
Zaawansowana trasa zamiatania i mopowania zaprojektowana tak, aby objąć swym zasięgiem każdy kąt i usunąć nagromadzony kurz Specjalnie zaprojektowana trasa zamiatania i mopowania symuluje zamiatanie ręczne, z powtarzającym się wycieraniem od lewej do prawej strony. Zintegrowana, inteligentna i elektroniczna kontrola zbiornika na wodę, zapewnia łatwe usunięcie plam podłogowych przez robota sprzątającego.
Szybko usuwa okruchy
Pozostawia podłogę tak czystą jak nowa
Siła ssania 3000 Pa* pozwala robotowi zbierać duży kurz i zanieczyszczenia ze szczelin, sprawiając, że znikają.
 • 3 tryby odkurzania i mopowania
 • 4 ustawienia mocy ssania
Spersonalizowane ustawienia czyszczenia zapewniają spokój, gdy nie ma Cię w domu
Indywidualne ustawienia dla każdego pomieszczenia Teraz możesz wybrać kolejność, w jakiej chcesz sprzątać sypialnie, salon czy kuchnię, aby nie przenosić kurzu z jednego pomieszczenia do drugiego. Możesz również ustawić indywidualny harmonogram sprzątania, dostosowując poziom ssania i natężenia wody do rodzaju podłogi.
Obsługa wszystkich funkcji czyszczenia jedną ręką Połącz się z aplikacją Mi Home, aby uzyskać więcej opcji sterowania. Gdy nie ma Cię w domu, skorzystaj z funkcji zdalnego sterowania dla łatwego sprzątania.
 • Sprzątanie jednym dotknięciem Sprzątanie wyznaczonego obszaru
 • Sprzątanie czasowe Wykluczanie obszarów/wirtualnych ścian
 • Kliknij obszar, który chcesz wysprzątać Wybierz obszar, który chcesz wysprzątać
 • Zamiatanie o wybranej godzinie Ustaw obszar, który nie ma być sprzątany
Obsługa aktualizacji OTA, więcej funkcji jeszcze przed nami! Optymalizacja funkcji i aktualizacje aplikacji będą nadal poprawiać inteligencję produktu, czyniąc Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Pro inteligentniejszym przy każdym użyciu.
Więcej sprzątania, mniej ładowania Dzięki ulepszonej baterii o dużej pojemności 5200 mAh, Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2 Pro może z łatwością zamiatać powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
 • Xiaomi Robot Vaccum-Mop 2
  Mapowanie dla wielu pięter Nowość Bateria 5200 mAh Aktualizacja Siła ssania 3000 Pa Aktualizacja Robot sprzątający z wibracjami akustycznymi o wysokiej częstotliwości Nowość
 • Mi Robot Vaccum-Mop
  Niedostępne mapowanie dla wielu pięter Bateria 3200 mAh Siła ssania 2100 Pa Sprzątanie standardowe
 • Uwagi:
 • *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony przez drobne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik wytwarza hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego też zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.
 • *3000Pa: Dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora za pomocą uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.
 • *Dane na tej stronie są dostarczone przez Yamakawa Laboratories, chyba że zaznaczono inaczej.
 • *Schematy odpowiednich funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.
 • *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas potrzebny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie standardowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie średniej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie mocnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; dane testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

Filmy

 • Pełna czystość z Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177747236

Model

BHR5204EU

Rodzaj produktu

Odkurzacz

Funkcje

Zdalne sterowanie przez aplikację

Funkcje odkurzacza

Bezworkowa konstrukcja

Czujnik klifu

Czujnik kolizji

Czujnik LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia

Czujnik ściany

Czujnik śmietnika

Czujnik spadania

Mycie podłóg

Samoładowanie

Ssanie

Zamiatanie

Automatyczne dokowanie

Pokonuje przeszkody o wysokości do 20mm

Elektronicznie sterowany zbiornik na wodę

Automatyczne wznawianie postępu od ostatniej pozycji

Łączność

2.4GHz

Moc ssania

3000Pa

Pojemnośc pojemnika na kurz

450 ml

Zasilanie

Stacja dokująca

Pojemność baterii

5200 mAh

Moc znamionowa

35,6 W

Moc wyjściowa

14.4V

Napięcie znamionowe

100~240Vac 50/60Hz

Waga

3,6 kg

Wysokość

96,5 mm

Szerokość

353 mm

Grubość

353 mm

Wymiary

150 × 80,5 × 101 mm (Stacja dokująca)

Dodatkowe informacje

Asystent Google

Alexa

Śledzenie postępów czyszczenia

Zestaw

Dedykowana stacja ładująca

Odkurzacz

Adapter do czyszczenia szczotki

Szczotka boczna

Główna szczotka odkurzacza

Zbiornik na wodę

Pokrywa szczotki głównej

Ścierka do mopa

Kabel zasilający

Instrukcja obsługi

Kolor

Czarny

Często zadawane pytania

Jak podłączyć odkurzacz Xiaomi do sieci Wi-Fi?
Pobierz na swój smartfon aplikację Mi Home/Xiaomi Home i wyszukaj produkt Xiaomi, który chcesz sparować z siecią Wi-Fi. Przy podłączaniu będzie potrzebny router. Po wyborze odpowiedniego odkurzacza Xiaomi w aplikacji będzie konieczne zresetowanie urządzeń. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Proces jest bardzo prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka minut.
Jak podłączyć odkurzacz Xiaomi z aplikacją?
Szczegółową instrukcję odnajdziesz w naszym poradniku.

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black
Twoja ocena