Inteligentna żarówka

Mi LED Smart Bulb (Warm White)

5

Opinii: 6

49,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 4 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 4,90 zł
RRSO 0%
Więcej

Ciepły, biały odcień żarówki idealnie wpasuje się w codzienne życie. Popraw koncentrację podczas pracy, wybierając poprzez aplikację jasność oświetlenia. Obsługa technologii Smart Voice Control z Google Assistant oraz Amazon Alexa.

  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
49,00 zł
Mi Smart LED Bulb Warm White Ciesz się jasnym światłem dziennym i wieloma inteligentnymi funkcjami.
* Google jest znakiem towarowym Google LLC.
* Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej spółek zależnych.
* Amazon Alexa jest zależna od lokalnej dostępności.
  • Ciepłe, białe światło o temperaturze 2700K
  • Regulowana jasność
  • Inteligentne sterowanie
  • Dostosuj swoje oświetlenie
Żarówka Mi Smart LED Bulb (Warm White) wykorzystuje kulki 2700K, które mają niską temperaturę barwową i ciepłe żółte światło. Rezultatem jest miękkie oświetlenie, które pomaga się zrelaksować i sprawia, że w Twoim domu panuje przyjemna atmosfera. Jasność osiąga 810 lumenów i można ją regulować w dowolnym momencie. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby przejść od ciemności do światła dziennego.
Łatwe do skonfigurowania połączenie Wi-Fi. Żarówkę Mi Smart LED Bulb (Wart White) można podłączyć przez Wi-Fi do systemu inteligentnego domu bez konieczności korzystania z bramki. Po zainstalowaniu żarówki wystarczy połączyć się z aplikacją Mi i zacząć cieszyć się inteligentnym oświetleniem.
Inteligentne sterowanie. Aplikacja Mi Home zapewnia bezstopniowe przyciemnianie i rozjaśnianie żarówki, a także zaprogramowane czasy włączania i wyłączania, opóźnione wyłączanie światła i inne przydatne ustawienia. Jeśli chcesz czegoś, co lepiej pasuje do Twojego stylu życia, użyj żarówki Mi Smart LED Bulb (Warm White).
Inteligentne komendy głosowe. Nie chcesz podchodzić, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie? Żarówka Mi Smart LED Bulb (Warm White) może być sterowana głosowo za pomocą Amazon Alexa i Google Assistant. Użyj swojego głosu, aby włączyć lub wyłączyć żarówkę lub dostosować jej jasność. Przejście na smart jest tak proste. Hej google, włącz światło.
Hej google, wyłącz światło.
Reguluj jasność, kiedy tylko chcesz, od delikatnego blasku przypominającego księżyc do światła jasnego jak słońce i z powrotem. Jasność osiąga 810 lumenów i może być regulowana w dowolnym momencie. W połączeniu z 2700K Warm Yellow uzyskasz satynowy blask światła księżyca przy niskiej jasności i ciepły blask światła słonecznego przy wysokiej jasności.
Dostosuj swoje oświetlenie do własnych potrzeb, korzystając z jeszcze większej możliwości oświetlenia. Niezależnie od tego, czy czytasz z dzieckiem, pracujesz na nadgodzinach, czy uczysz się w samotności, skorzystaj z naszych zaleceń dotyczących oświetlenia i folderu Ulubione, aby dostosować oświetlenie do różnych sytuacji.
Starannie dobrane materiały dla lepszego odprowadzania ciepła. Lekki materiał zapewnia równomierne rozpraszanie ciepła i nieskazitelny wygląd. Powierzchnia emitująca światło PC o wysokim współczynniku załamania światła jest wysoce przezroczysta i zapewnia jasne, a jednocześnie delikatne oświetlenie.
Niskie zużycie energii dla większej oszczędności energii z żywotnością 25 000 godzin. Żarówka Mi Smart LED Bulb (Wart White) emituje aż 810 lumenów jasności przy zużyciu zaledwie 8 W mocy. Będziesz oszczędzać więcej energii i zużywać mniej prądu.
Żywotność 25 000 godzin oznacza, że przy 6 godzinach użytkowania dziennie, żarówka wytrzyma aż 11,4 roku.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177716546

Model

Mi LED Smart Bulb (Warm White)

Rodzaj produktu

Inteligentna żarówka

Kompatybilność

Android 4.4 i wyższy

iOS 9 i wyższy

Łączność

Wi-Fi 2.4G

802.11 b/g/n

Jasność

Regulowana

Strumień świetlny

810 lm

Temperatura koloru

2700K

Rodzaj gwintu

E27

Moc znamionowa

8 W

Moc wejściowa

100-240V

Żywotność

~ 25 000 h

Zakres temperatur

-10°C ~ 40°C

Zakres wilgotności

0% ~ 85% RH

Wysokość

110,2 mm

Szerokość

60 mm

Dodatkowe informacje

40% większa gęstość

Zestaw

Żarówka

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi LED Smart Bulb (Warm White)
Twoja ocena