Tablet graficzny

Mi LCD Writing Tablet 13.5"

5

Opinii: 5

129,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 12 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 12,90 zł
RRSO 0%
Więcej
Darmowa dostawa

Tablet graficzny dla szerokiej gamy zastosowań. Ogromna przyjemność z pracy na dużej przestrzeń 13,5 cala oraz aż 365 dni pracy na baterii. Fizyczny switch zapobiega przypadkowemu usunięciu treści.

  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
129,00 zł
Mi LCD Writing Tablet 13,5" Rysuj w podróży, zapisuj inspiracje Pismo wrażliwe na nacisk | Bardzo wyraźne pismo odręczne
Magnetyczny rysik | Lekki, smukły i łatwy do przenoszenia
Dostosowana folia LCD zapewnia wyraźne i naturalne pismo odręczne. Mi LCD Writing Tablet wykorzystuje dostosowaną folię LCD z niebiesko-zielonym pismem ręcznym i uderzająco wyraźnym wyświetlaczem, łącząc doświadczenie pisania na tradycyjnym papierze z doświadczeniem gładkiego ekranu LCD.
Sensory nacisku o wysokiej czułości. Grubość pisma zmienia się wraz z siłą. Dzięki technologii sensorów nacisku o wysokiej czułości i gładkiemu, elastycznemu ekranowi LCD, grubość pisma odręcznego zależy od zastosowanego nacisku. Im mocniej naciskasz na ekran, tym grubsze będzie pismo odręczne i odwrotnie. Aby pisać na ekranie bez opóźnień, użyj opuszka palca lub innego przedmiotu albo pisz dołączonym rysikiem dla uzyskania jeszcze lepszego wyczucia.
Antyniebieskie światło ekranu LCD.
Bezpieczny, wolny od kurzu i przyjazny dla oczu.
Ekran nie emituje światła i naśladuje wygląd tuszu na papierze, zapobiegając zmęczeniu oczu po dłuższym czasie użytkowania. Pisanie wrażliwe na nacisk, bezpyłowe i bez tuszu, a przy tym bezpieczne i higieniczne.
Wyczyszczony ekran jednym dotknięciem, niskie zużycie energii i dłuższa żywotność baterii. Ekran LCD o zerowym poborze mocy zużywa bardzo niewielką ilość energii w czasie gdy ekran jest wyczyszczony. Pojedyncza bateria guzikowa wystarczy nawet na 365 dni, jeśli ekran będzie czyszczony 100 razy dziennie! Łatwo wyczyść ekran i natychmiast zacznij tworzyć coś nowego.
Przycisk blokady ekranu
Ultralekki rysik magnetyczny.
Wygodniejsze użytkowanie i przechowywanie.
Rysik waży zaledwie 7g, a urządzenie zawiera cztery magnesy NdFeB (neodymowo-żelazowo-borowe) o dużej zdolności adsorpcji i długotrwałej sile magnetycznej. Rysik może być wygodnie przywrócony do pierwotnej pozycji po każdym użyciu, w przeciwieństwie do tradycyjnych uchwytów typu clip-on.
Unikalna konstrukcja rysika z wygodnym uchwytem. Trzonek rysika może zostać łatwo chwycony zarówno przez duże jak i małe dłonie. Lekki rysik o wadze 7g może być używany przez dłuższy czas bez powodowania zmęczenia dłoni.
Ultrasmukła obudowa, łatwość przenoszenia. Ultracienka obudowa o grubości 7mm jest smukła, elastyczna i łatwa do przenoszenia, co pozwala na podróżowanie z mniejszym bagażem.
Gładka i trwała końcówka rysika z super stali. Końcówka rysika jest wykonana z termoplastycznego polimeru krystalicznego znanego jako "super stal", co nadaje jej gładką powierzchnię oraz twardą i trwałą teksturę. Pisanie nią jest gładkie i naturalne, nawet dla dzieci.
Idealna rodzinna tablica informacyjna. Nowatorska tablica ogłoszeń do komunikowania się z bliskimi. Zostaw przypomnienia dla swoich dzieci, czułe notatki dla swojego partnera i troskliwe słowa dla wszystkich członków swojej rodziny.
Wspaniałe narzędzie do uczenia i nauczania. Użyj go, aby pomóc swojemu dziecku na każdym etapie jego rozwoju, od pisania po arytmetykę lub ćwiczenia pisma odręcznego. Dostępne są dwa rozmiary ekranu, dzięki czemu dziecko i rodzic mogą tworzyć jednocześnie za pomocą tabletu i rysika.
Bardziej efektywne i bezproblemowe spotkania. Ułatwia komunikację podczas dyskusji. Do szkicowania, robienia notatek, burzy mózgów i rejestrowania wkładu członków zespołu w dowolnym miejscu i czasie.
Opis szczegółów produktu.
Przycisk blokady. Blokada jednym dotknięciem, aby uniknąć utraty ważnych treści.
Komora baterii. Do przechowywania akumulatora, z zabezpieczeniem
Gruby materiał zewnętrzny wykonany z ABS. Wygodny w dotyku, mocny i trwały zewnątrz.
  • Uwagi:
  • *Dane na tej stronie pochodzą z Laboratorium Machine Island.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177720222

Model

XMXHN02WC

Rodzaj produktu

Tablet graficzny

Typ ekranu

LCD

Stały polimerowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z miękką folią

Funkcje

Blokada zawartości ekranu

Przycisk odświeżenia ekranu

Kolor

Biały

Wysokość

318 mm

Szerokość

225 mm

Grubość

7 mm

Waga

345 g

Dodatkowe informacje

Zaawansowane czujniki nacisku

Zestaw

Tablet graficzny

Magnetyczny rysik

Instrukcja obsługi

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi LCD Writing Tablet 13.5"
Twoja ocena