Mi Electric Toothbrush Head Sensitive (3-pack)

5

Opinii: 4

69,00 zł
Mi Coin
Otrzymaj 6 Mi Coins Dowiedz się więcej
10 rat x 6,90 zł
RRSO 0%
Więcej

Cechują się optymalnym komfortem i najwyższą skutecznością w myciu zębów. Dzięki wykorzystaniu włosia Premium American DuPont, jest wolna od metali i niezwykle skuteczna w codziennym użyciu.

 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
69,00 zł
Mi Electric Toothbrush Head Sensitive 3-pack Delikatne, miękkie włosie do pielęgnacji wrażliwych dziąseł. Podwójnie zakończone, smukłe i miękkie włosie | Główka szczoteczki wykonana z miękkiego plastiku | Główka szczoteczki pokryta powłoką antybakteryjną UV
Delikatne, miękkie włosie pielęgnuje wrażliwe dziąsła. Niewielka średnica włosia. Główka Mi Electric Toothbrush Head (Gum Care) składa się z podwójnie zakończonych, miękkich włókien, których końcówki mają średnicę zaledwie 0,01 mm, dzięki czemu mogą wnikać głęboko w szczeliny między zębami i zmniejszać podrażnienia dziąseł. Użytkownicy z zapaleniem dziąseł, aparatami korekcyjnymi i wypełnieniami dentystycznymi mogą używać ich bez obaw.
Materiały przystosowane do kontaktu z żywnością. Końcówki przeszły kontrolę pod kątem obecności materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością*. Ponadto każda główka szczoteczki została wysterylizowana promieniami UV. Aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę główki są pakowane próżniowo.
 • Testowanie materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
 • Sterylizacja UV, pakowanie próżniowe
Czynnik antybakteryjny
Przyjazna dla środowiska główka szczoteczki wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Delikatna pielęgnacja wrażliwych zębów. Szczoteczka jest całkowicie wykonana z przyjaznego dla środowiska miękkiego plastiku, który jest przyjemny w dotyku i zmniejsza dyskomfort spowodowany uderzeniami szczoteczki o jamę ustną podczas użytkowania, zapewniając delikatną pielęgnację wrażliwych zębów.
90-dniowe przypomnienia o wymianie. Co zrobić, jeśli zapomnisz wymienić główkę szczoteczki? Firma Xiaomi pomyślała o rozwiązaniu również dla Ciebie. Wraz z Mi Smart Electric Toothbrush T500 możesz sprawdzić za pomocą aplikacji, dni, które pozostały do końca użytkowania główki szczoteczki (odliczając od 90 dni*). Możesz również jednym kliknięciem kupić nowe, dedykowane szczoteczce główki, oszczędzając sobie kłopotów i zmartwień.
 • Zakup jednym kliknięciem
 • Przypomnienie o wymianie główki szczoteczki
Zgodność z wieloma modelami szczoteczek. Mi Smart Electric Toothbrush Head (do wrażliwych dziąseł) jest kompatybilna z Mi Electric Toothbrush, Mi Electric Toothbrush T300 i Mi Electric Toothbrush T500.
Zatrzaskowa konstrukcja ułatwiająca instalację. Wyrównaj powierzchnię włosia z przednią częścią uchwytu i wsuń główkę szczoteczki. Zachowaj odstęp między dwoma częściami* i zakończ instalację.
 • Uwagi:
 • * Szczelina zapewnia, że główka szczoteczki nie zderzy się z uchwytem szczoteczki podczas drgań o wysokiej częstotliwości, co zapobiega dodatkowym wibracjom.
 • * Numer raportu z badań: ED190704004C; Organizacja przeprowadzająca testy: Dongguan Xiance Technology Co., Ltd.
 • * Numer raportu z badań: ED190704003C001; Organizacja przeprowadzająca badania: Dongguan Xince Technology Co., Ltd.
 • * Stomatolodzy zalecają wymianę szczoteczek raz na 3 miesiące w celu zapewnienia lepszej higieny.

Dane techniczne

Dane techniczne

EAN

6934177713125

Model

MBS301

Dedykowane dla

Mi Sonic EleMi Sctric Toothbrush T300

Mi Sonic Electric Toothbrush T500

Kolor

Biały

Wysokość

85 mm

Szerokość

24,5 mm

Waga

5,7 g x 3

Dodatkowe informacje

40% większa gęstość

Brak metalowych elementów

Włosie American DuPont

Zestaw

3 końcówki do szczoteczki

Opinie

Napisz własną recenzję
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania Google.
Napisz opinię o produkcie:Mi Electric Toothbrush Head Sensitive (3-pack)
Twoja ocena