Hulajnoga elektryczna

Mi Electric Scooter 1S

Opinii: 2

2 059,00 zł Mi Coin

Elektryczna hulajnoga 1S to przełom w miejskiej komunikacji. Solidna i składana konstrukcja, długa wygodna kierownica i pneumatyczne opony zapewniają najbardziej komfortowe doznania podczas jazdy.

Darmowa dostawa
 • Polska dystrybucja
 • Oficjalna gwarancja
 • 14 dni na zwrot
 
2 059,00 zł

Mi Electric Scooter 1S

Dotrzyj dalej.

 • 30km

  Daleki zasięg
 • 20 km/h

  Maks. prędkość
 • 12,5kg

  Waga
 • 3 sekundy

  Szybkie składanie
 • 8,5"

  Opony pneumatyczne
 • Wielofunkcyjna
  deska rozdzielcza
 • Korpus wykonany
  z aluminium lotniczego
 • E-ABS
  + hamulec tarczowy

Litowa bateria o wysokim standardzie bezpieczeństwa. 30km* zasięgu przy maksymalnej prędkości do 20 km/h!

Wysoce bezpieczna bateria litowa 18650 z mocnym zasilaczem zapewnia bezpieczną i trwałą wydajność. W pełni naładowana hulajnoga jest w stanie przemierzyć odległość aż 30 kilometrów.

Trzy tryby prędkości, wygodne przełączanie.

Podczas dojazdów do pracy naciśnij S, aby jak najszybciej dostać się na miejsce. Podczas relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego, aby dostosować tempo do otoczenia. Wybieranie trybu odbywa się poprzez dwukrotne, szybkie naciśnięcie przycisku zasilania. Wpasuj się do otaczającego Cię świata.

 • Tryb pieszego

  0-5 km/h

 • Tryb standard

  0-20 km/h

 • Tryb sport

  0-20 km/h

System odzyskiwania energii nowej generacji.
Przetwarza energię kinetyczną na elektryczną poprawiając żywotność baterii.

System odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) został w pełni zmodernizowany, a efektywność konwersji została znacznie poprawiona. Technologia pozwala odzyskiwać energię przy każdym hamowaniu oraz zjazdów bez używania napędu i przekształca ją w użyteczną energię elektryczną, dodatkowo zwiększając całkowity zasięg. Efektywność KERS można regulować za pomocą aplikacji Mi Home.

Sterowanie zaprojektowane pod kątem najlepszych wrażeń z jazdy.
Łatwa kontrola, spróbujesz raz i już nie zapomnisz.

Wielofunkcyjna deska rozdzielcza

Wyświetlanie w czasie rzeczywistym 8 rodzajów danych: tryb prędkości, moc, blokada i inne informacje dotyczące jazdy widoczne na pierwszy rzut oka.

Jeden przycisk, wiele możliwości*

Intuicyjne sterowanie, szybki dostęp do wszystkich funkcji. Przycisk służy nie tylko do włączania i wyłączania, ale także do przełączania między trybami prędkości oraz obsługi reflektorów.*

Wrażliwa przepustnica

Umiarkowany opór ręcznego gazu i szybkie sprzężenie zwrotne sprawiają, że prędkość jazdy jest łatwiejsza do kontrolowania, a przyspieszenie jest stabilniejsze i płynniejsze.

Wygodna kierownica

Kierownica jest wykonana z materiału TPR, co zapewnia wygodny chwyt, nawet przy wielogodzinnej jeździe. Wygodna kierownica znacznie poprawia wrażenia z jazdy.

Złóż ją w 3 sekundy.

Złożenie hulajnogi zajmuje tylko 3 sekundy. Po złożeniu hulajnoga ma jedyne 49 cm wysokości. Pojazd jest kompaktowy i zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu można go łatwo zmieścić w bagażniku. Korpus jest wykonany ze stopu aluminium o niskiej gęstości i wysokiej wytrzymałości wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Maksymalne obciążenie do 100 kg. Mi Electric Scooter 1S przy masie netto 12,5 kg jest jednocześnie lekki i wytrzymały.

Sprawia radość, dbając o Twoje bezpieczeństwo.

Podwójny układ hamulcowy.

Krótsza droga hamowania, bezpieczniejsza podróż.

Tylne koło wykorzystuje dużą perforowaną tarczę hamulcową o dużej sile hamowania, podczas gdy przednie koło jest wyposażone w regeneracyjny układ E-ABS. Podczas hamowania przednie i tylne układy hamulcowe uruchamiają się jeden po drugim, skracając drogę hamowania i zapewniając pewne zatrzymywanie.

Nowa generacja opon pneumatycznych 8,5".

Zwiększona wygoda, mniej wyczuwalne wyboje.

Kompleksowo poprawiona odporność na przebicia i wybulenia, a także znacznie zoptymalizowana wytrzymałość przeciwwybuchową. Trwałość opony została zwiększona nawet trzykrotnie. Nie tylko zapewniają płynną jazdę po płaskich drogach, jak również bardzo stabilną jazdę po nieutwardzonych drogach takich jak żwir, drogi gruntowe czy trawa.

Bardzo jasny reflektor o mocy 2W.

Nie oślepia, ergonomiczny design.

Wysoka jasność odnowionego reflektora 2W skutecznie poprawia bezpieczeństwo jazdy w nocy. Nowa konstrukcja lampki o zwiększonym kącie naświetlania ma nową konstrukcję, która utrzymuje światło poniżej linii wzroku, aby uniknąć oślepiania przechodniów i samochodów na ulicy.

Nowe światło tylne.

Większe i jaśniejsze.

Po włączeniu reflektora tylne światło również włącza się automatycznie. Naciśnięcie hamulca aktywuje tylne światło, które zaczyna migać, informując o Twoich zamiarach pieszych i pojazdy za Tobą. Tylne światło ma również funkcję tylnego światła odblaskowego, aby zapewnić najbezpieczniejszą jazdę.

Dodanie odblasków przednich, bocznych i tylnych.

Lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo.

Z przodu, po bokach i na tylnym świetle dodano odblaski, które dodatkowo poprawiają widoczność w nocy i zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.

Inteligentny system zarządzania akumulatorem BMS piątej generacji.

Sześć inteligentnych zabezpieczeń chroni baterię i wydłuża jej żywotność. Użyj aplikacji Mi Home, aby dokładniej monitorować stan baterii. Jeśli wystąpi problem,bądź awaria, aplikacja natychmiast Cię o tym powiadomi.

 • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe

 • Zabezpieczenie nadprądowe

 • Podwójna ochrona przed przeładowaniem

 • Podwójna ochrona przed rozładowaniem

 • Ochrona termiczna

 • Automatyczne uśpienie baterii przy zbyt niskim natężeniu prądu

Aplikacja Mi Home, Twój inteligentny asystent jazdy.

Mi Scooter 1S można podłączyć do aplikacji Mi Home przez Bluetooth, aby zablokować i odblokować, jak również dokładnie monitorować dane jazdy (np. przebieg, prędkość, pozostały czas pracy baterii itp.) oraz dostosować ustawienia tempomatu*.

 • Statystyki jazdy

 • System zdalnego blokowania

 • Tempomat

 • Odzyskiwanie energii

 • Aktualizacje oprogramowania

 • Bluetooth

Uwagi:

 • Testowany akumulator został w pełni naładowany, przy obciążeniu 75 kg, w temperaturze otoczenia 25°C, bez wiatru na poziomej drodze w trybie pieszym przy ciągłej prędkości 15 km/h. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od różnic środowiskowych, obciążenia, prędkości wiatru, warunków drogowych i innych czynników.
 • Przycisk: w stanie wyłączonym naciśnij, aby włączyć. Krótko naciśnij raz w stanie włączonym, aby włączyć/wyłączyć światła; krótkie naciśnięcie dwa razy z rzędu, aby przełączyć tryb prędkości; długie naciśnięcie, aby wyłączyć.
 • Nie zaleca się używania tempomatu na obszarach o dużym natężeniu ruchu ani w trakcie ani po opadach deszczu.
 • Wszystkie powyższe dane uzyskano z laboratoriów Ninebot. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od różnic w warunkach użytkowania.
 • Przed zakupem przeczytaj uważnie instrukcję obsługi skutera elektrycznego Mi Electric Scooter 1S oraz uwagi prawne. Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych praw i przepisów podczas korzystania z Mi Electric Scooter 1S.

Dane techniczne

Dane techniczne
Model Mi Electric Scooter 1S
Rodzaj produktu Hulajnoga elektryczna
Funkcje 3 tryby szybkości
Łączność Bluetooth 4.1
Zasięg 30 km
Rodzaj ogniwa Litowy
Czas ładowania do 5 h
Moc 250 W
Oświetlenie Kontrolki zasilania Tylne LED Odblaski
Odpowiedni teren Chodnik Twarde podłoże
Maksymalna prędkość 20 km/h
Moc znamionowa 250 W
Opony 8,5-calowe opony pneumatyczne
Maksymalne obciążenie 100 kg
Materiał wykonania Aluminium
Prąd wejściowy 100 ~ 240V 50/60Hz
Zakres temperatur -10°C ~ 40°C
Zalecany wiek użytkownika 16~50 lat
Kolor Czarny
Wysokość 114 cm
Długość 108 cm
Waga 12,5 kg
Dodatkowe informacje Aplikacja mobilna Lekki i wygodny
Zestaw 5 śrubek Hulajnoga Klucz Przedłużony adapter dyszy Zasilacz Zapasowa opona

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mi Electric Scooter 1S
Twoja ocena