Selfie Stick

Mi Bluetooth Selfie Stick Grey

Już od 79,00 zł Mi Coin

Mi Bluetooth Selfie Stick to idealny kompan do każdej wycieczki. Ważący zaledwie 133g umożliwia wykonanie zdalnego zdjęcia jednym przyciskiem. Obracany o 270° uchwyt wraz z rozkładaną do 70cm rączką.

  • Polska dystrybucja
  • Oficjalna gwarancja
  • 14 dni na zwrot
 
79,00 zł

Mi Bluetooth Selfie Stick

Wygodnie zrób selfie jednym kliknięciem!

133 g wagi | 70 cm całkowitej długości
Bluetooth 3.0 | 19 cm po złożeniu, 270° obrotu

Lekki i przenośny

Zapisuj każdą chwilę

Mi Bluetooth Selfie Stick waży zaledwie 133 gramy i złożony ma długość 19 centymetrów, przez co nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodny w transporcie, a Ty możesz wszędzie i łatwo zrobić sobie selfie.

Poszerz kadr!

Kijek Xiaomi wykonany jest z anodowanego stopu aluminium, a jego jednoczęściowa konstrukcja jest lekka i stabilna. Selfie stick posiada 6 regulowanych segmentów i może być rozłożony do 70 cm.

Kąt obrotu 270°

Znajdź swoje piękno pod różnymi kątami

Jednoramienny uchwyt na telefon posiada antyposlizgową konstrukcję, zapobiegającą wypadaniu, którą można obracać o 270°.

Dioda sygnalizacyjna

Czerwona kontrolka oznacza niski poziom baterii i należy podłączyć urządzenie do ładowania. Niebieska dioda wskazuje na pełny poziom naładowania. Aby włączyć selfie sticka, należy przytrzymać przycisk aparatu przez 3 sekundy. Jeżeli przez 10 minut urządzenie nie zostanie sparowane, automatycznie przejdzie w stan uśpienia.

Proste parowanie

  • Krok 1: Naciśnij i przytrzymaj przycisk aparatu przez 3 sekundy, aż zaświeci się niebieska dioda. Włączony zostanie samowyzwalacz, a gdy dioda zacznie migać, selfie stick wejdzie w tryb parowania.

  • Krok 2: W telefonie wyszukaj i wybierz urządzenie "XMLYZPG". Gdy dioda przestanie migać, wskazuje to na poprawne sparowanie urządzeń.

  • Krok 3: Poszerz uchwyt selfie sticka, zamontuj swojego smartfona, włącz aparat i ciesz się z szerszego kadru!

Dane techniczne

Dane techniczne
Dodatkowe informacje Antypoślizgowa konstrukcja Kąt obrotu: 270° Wskaźnik LED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mi Bluetooth Selfie Stick Grey
Twoja ocena